ZAWIESZENIE?

Wszystko co dotyczy Driftingu

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Mate96
Stały gość
Stały gość
Posty: 266
Rejestracja: czw 04 maja, 2006 21:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Czy ktos z szanownego grona slyszal jak sie sprawuja w walce te zawiasy k-sport? czy jest to badziew na pol roku? wszelkie ploty mile widziane
live fast, die sidewayz
Awatar użytkownika
czarnyy
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 44
Rejestracja: ndz 15 paź, 2006 20:37

Nigdy nawet nie trzymałem w rękach gwintów k-sport , ale z tego co wielokrotnie słyszałem od wielu drifterów i nie tylko k-sport to , to samo co D2 tylko w inne szacie graficznej .
Awatar użytkownika
WARIAT~200sx
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 131
Rejestracja: ndz 03 cze, 2007 17:36
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Troszkę z innej beczki...
Nie wiem jak wy ale ja się zastanawiam nad ZAWIESZENIEM GWINTOWANYM TEIN'a SUPER DRIFT dedykowanego do s13'stki. Cena to 5150zł nie mało, ale ile korzyści z tego będzie same zalety! + np. rozpóreczkę też w/w Tein'a przód tył za 1000zł. Moim zdaniem marzenie każdego... czyli razem 6200 i profesjonalna zawiecha!!
A może by jeździć s13 na co dzień..?!
Awatar użytkownika
ODINN
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1575
Rejestracja: czw 01 wrz, 2005 02:41
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

profesjonalna zawieche to masz jak masz regulowane wachacze, regulowana geometrie, regulowane drazki kierownicze, nie wspomne juz o wszystkich gumkach i innych <font class="red">PIP</font>... coilovery i rozporki to dopiero polowa drogi niestety

dodaj ze stowke/dwie na wysylke damperow, jak kurierem.
mozna zejsc ponizej 5 kawalkow razem z wysylka za super drifta dedykowanego... dowalisz sobie edfc jeszcze, drazki regulowane i hajda... nie pamietam zeby w ofercie jeszcze byla regulowana geometria.

popatrz sobie po ile stoja buddy club racing spec... dedykowane do s13 :mrgreen: jak oczywiscie znajdziesz... :mrgreen:
Kolektory dolotowe & wydechowe, wydechy, przepustnice, intercoolery, chlodnice, szyny paliwowe, aluminiowe zbiorniki paliwa.
Awatar użytkownika
WARIAT~200sx
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 131
Rejestracja: ndz 03 cze, 2007 17:36
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

I co, mówisz, że to taki kozak jest...? Tein'a ładniej wyglądają :D
A może by jeździć s13 na co dzień..?!
Awatar użytkownika
ODINN
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1575
Rejestracja: czw 01 wrz, 2005 02:41
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

:mrgreen:

tak wyglada zestaw nissanowy:

Obrazek

:mrgreen:

a tu racing spec z czegos innego

Obrazek

co najsmieszniejsze, gdzies widzialem ze daja 2 lata gwarancji, albo 30tys mil gwarancji :P
Załączniki
:)
:)
TFvsBC.jpg (17.05 KiB) Przejrzano 5329 razy
Kolektory dolotowe & wydechowe, wydechy, przepustnice, intercoolery, chlodnice, szyny paliwowe, aluminiowe zbiorniki paliwa.
Awatar użytkownika
mako
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 46
Rejestracja: wt 08 kwie, 2008 22:45
Lokalizacja: GLIWICE
Kontakt:

d2 racing polecam ;) nawet cena ok
Awatar użytkownika
kamils13
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 163
Rejestracja: pt 29 wrz, 2006 19:17
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

latasz na d2 na codzien?? daje sie?? buda nie peka szyby nie wypadaja gwint sie nie wylewa??
KGB Oblech Drift Team
Awatar użytkownika
mako
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 46
Rejestracja: wt 08 kwie, 2008 22:45
Lokalizacja: GLIWICE
Kontakt:

no co ty nic z tych rzeczy ale rozporki zalozylem. nawet w gory nim pojechalem i na tym zawiasie xD

[ Dodano: Pon 19 Sty, 2009 22:47 ]
a co do jazdy na codzien to uzywam je codziennie nie tak strasznie duzo ale troche nim smigam normalnie na zakretach itpxD a zawiecho jest prawie na najnizej i najtwardziej. tyle ze nie wjezdzam w uliczki z kostka brukowa i troche bardziej uwazam xD

[ Dodano: Pon 19 Sty, 2009 22:49 ]
a co do jazdy na codzien to uzywam je codziennie nie tak strasznie duzo ale troche nim smigam normalnie na zakretach itpxD a zawiecho jest prawie na najnizej i najtwardziej. tyle ze nie wjezdzam w uliczki z kostka brukowa i troche bardziej uwazam xD
Awatar użytkownika
kamils13
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 163
Rejestracja: pt 29 wrz, 2006 19:17
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

dzięki.

Ciekawi mnie to, że niektórzy mówią gwintowi na ulicy kategorycznie NIE, a inni np. Ty mówisz, że się da.
KGB Oblech Drift Team
Awatar użytkownika
mako
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 46
Rejestracja: wt 08 kwie, 2008 22:45
Lokalizacja: GLIWICE
Kontakt:

ja sie poruszam bez problemu fakt nie da sie ukryc ze czasem trzepie i nie ma jako takiej wygody za to na autostradzie sie elegancko plynie sam widzisz jak jest zrzucony xD z elektrodoszpera
ODPOWIEDZ

Wróć do „Drifting”