3 Nissany na PUDLE !!!!!!!!!!

Wszystko co dotyczy Driftingu

Moderator: Moderator

pitbull
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 54
Rejestracja: pn 29 lis, 2004 11:56
Lokalizacja: poznan

1.Zwierzak
2.Brt
3.Bartdrift
Pozdro Turbokillersi :)
PS. Ma ktos tanio elementy blacharskie ??? blotnik prawy np ? :P

Obrazek
Awatar użytkownika
nerka
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 191
Rejestracja: sob 07 paź, 2006 09:20
Lokalizacja: solec kujawski
Kontakt:

a taka ładna maska byla i i tak s13 jest naljleprze niema lipy twardo albo wcale
Awatar użytkownika
celi
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 149
Rejestracja: pt 22 lip, 2005 09:45
Lokalizacja: Kurzętnik (warmia-mazury)

Bardzo ładnie jeździło zielone s13, szkda że nie trafiło na podium, ale 4 miejsce to też sukces :) ogólnie to 200sx nieźle wymiatały. Zwierzak dużo poprzerabiałeś w nisamo?
Nemesis

Impreza była niesamowita, co prawda myślałam,że Piotr Jankowski stanie na podium, ale no cóż było blisko, gratulacje dla TK!! :wav:
A BRT i tak był lepszy od zwierzaka, chociaż zwierzakowi także gratuluję!
Wciskajcie fotki i filmiki i.... dajcie mi drania, który rozbił moją Czarną Mazdę MX-3 na parkingu i zwiał :angered: :cussing:
pitbull
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 54
Rejestracja: pn 29 lis, 2004 11:56
Lokalizacja: poznan

cyt "A BRT i tak był lepszy od zwierzaka ...." a w czym byl lepszy , bo chcialbym wiedziec :-)

PS. Wydawalo mi sie ze go obrocilo w finale ale moze za daleko stalem ???
Awatar użytkownika
czarnyy
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 44
Rejestracja: ndz 15 paź, 2006 20:37

Pewnie , że za daleko stałeś bo na przednim słupku BRT :)
Mysle , że kilka rzeczy wiecej bedzie potrzebnych do reanimacji nismo niż tylko błotnik :) . Było grubo , same nissany w pierwsze 4 !!! Jeszcze raz gratulacje Zwierzak :handshake: !!!
Nemesis

pitbull pisze:cyt "A BRT i tak był lepszy od zwierzaka ...." a w czym byl lepszy , bo chcialbym wiedziec :-)

PS. Wydawalo mi sie ze go obrocilo w finale ale moze za daleko stalem ???
Widziałeś dobrze i wyraźnie, ale BRT był faworytem od samego początku, w ostatnim przejeździe to już wzięła górę adrenalina i stres - wszystkie wcześniejsze przejazdy były czyste. Tak więc, jak pogratulowałam mu w Toruniu, tak gratuluję Mu teraz. Dla mnie BRT jest zwycięzcą :mrgreen: , nie ujmując Zwierzakowi
pitbull
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 54
Rejestracja: pn 29 lis, 2004 11:56
Lokalizacja: poznan

Nie ujmując Brt ale taki sport , trzeba trzymac cisnienie do konca ....
Nemesis

czarnyy pisze:Pewnie , że za daleko stałeś bo na przednim słupku BRT :)
Pitbull Twoja technika i.... werwa też była niesamowita i oszołamiająca, z resztą - obaj jesteście Zwycięzcami :509:
Warto było jechać, aby zobaczyć Was w akcji.
(szkoda mi tylko mojej Mazdki :((((( )
Awatar użytkownika
monterque
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 71
Rejestracja: czw 31 maja, 2007 17:59
Lokalizacja: Torun

Fakt ze BRT jechal czysciucho i to niepowodzenie ze spinem na koniec przekreslilo szanse na zwyciestwo... jednak chcialbym przypomniec ze finaly to takze ocena jazdy w parach a nie samej techniki driftu wiec jak ktos potrafi pojechac i technicznie i dojsc przeciwnika lub mu uciec to ze tak powiem dopiero pelnia sukcesu. Dlatego tez zwierzak wygral... a co najwazniejsze udalo mu sie polaczyc dwie rzeczy ktore wymienilem wyzej z 3 rownie wazna a nie punktowana... czyli dobrym show dla publicznosci...

Za kazdym razem jak startowal bylo najwiecej zamieszania na "barierkach":)

Prawdziwy twardy drifter:) no i design auta tez pasujacy... grozny jak cholera:) nie jakis cukierek:>
Awatar użytkownika
ODINN
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1575
Rejestracja: czw 01 wrz, 2005 02:41
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Pitbull Twoja technika i.... werwa też była niesamowita i oszołamiająca,
to napewno relacja z zawodow? O_o?

zwierzakowi to sadownie zalatwie zakaz zblizania sie do maszyn nissanopoodbnych... psuj... :mrgreen:
Kolektory dolotowe & wydechowe, wydechy, przepustnice, intercoolery, chlodnice, szyny paliwowe, aluminiowe zbiorniki paliwa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Drifting”