Początku Driftu

Wszystko co dotyczy Driftingu

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
aLLy
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 75
Rejestracja: sob 21 cze, 2008 17:20

taaa albo jazda na mokrym ze skonczonym sprzeglem , nagle kola zaczynaja przekazywac moc i fru lecimy nie spodziewanie bokiem :airborne:
Koper
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 19
Rejestracja: pt 17 paź, 2008 17:41
Lokalizacja: Warszawa

Jak już piszemy o tych "wpadkach"...
ostatnio przekonałem się co to znaczy "przeliczyć swoje możliwości"... Niedawno pociąłem sobie ręke szkłem, rączka zabandażowana, boli, ale jakoś do pracy trzeba jeździć. Wieczór, na skrzyżowaniu skręcam w prawo, mokro- bardzo mokro, wchodze w zakręt-powoli, wychodzę z pełnym gazem i auto zaczyna tańczyć :D Lece w prawo, za duża kontra, lece w lewo, za duża kontra, znowu w prawo... etc. za 5-tym razem wreszcie się zatrzymałem. Tak to jest jeździć jedną ręką... nie polecam. Nauczke mam :D
It's not the car You ride... It's how You ride the car...
Awatar użytkownika
robacek
Stały gość
Stały gość
Posty: 435
Rejestracja: pn 11 sie, 2008 08:57
Lokalizacja: Jabłonna/Warszawa
Kontakt:

u mnie z wesolych rzeczy na rondzie na zegrzu pod wawą przedobrzyłem odwracajac sie 180 stopni a mily pan za mna bardzo zdziwiony zatrzymal sie. usmiechnelismy sie do siebie ja zawrocilem i pojechalismy w swoja strone;)

z ciekawszych historii wracalem z poczty z nowym niezaspawanym mostem i wracalem go wymienic. na drodze mialem do wyprzedzenia ciezarowke srednio mokro redukcja na 3 w pedal i poszedlem ostro bokiem. cala ciezarowke minalem na drifcie przy okazji minalem przystanek gdzie stali moi znajomi wiec ostatnie chwile z e-szperą i jest o czym opowiadac;P ale nie polecam ;)
Tomek89
Postojebca
Postojebca
Posty: 1608
Rejestracja: pn 15 paź, 2007 20:04
Lokalizacja: Gm. G?ogówek(opolskie)
Kontakt:

jak wpadki to wpadki :)
W zeszłym roku jadąc do szkoły zimą trochu sobie potrenowałem :D
Mianowicie jade obok parkingu szkoły,czarna szosa a na puściutkim parkingu warstwa zbitego śniegu.Jak myslicie która drogę wybrałem :mrgreen: jechałem ok. 40-50 kmh i wio na parking.Rezultat, 100 metrów slow motion driftu ale z kątem grubo powyżej 45 stopni :o
Tak pare dni z kolei aż śniegu brakło :D
Rice is nice
Obrazek
Perez
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 3
Rejestracja: śr 10 gru, 2008 18:04
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Witam!

Jestem totalnym swiezakiem w kwesti driftu....... kupilem sobie 200sx i dylemat robic e-szpere (100%) czy nie.
Czy po pospawaniu bedzie dalo sie autem "na codzien" jezdzic, czy to juz tylko parkingi itp ?
I czy moze ktos sie orientuje gdzie w okolicach gliwic ktos sie bawi w naprawe SX`ow?
Bylem u kilku mechanikow i kazdy mowi ze niema mozliwosc podlaczenia go pod kompa i zdjagnozowania bo chodzi nierowno, szrapie miedzy 2-3.5 tys obrotow :((( z gory dzieki :)))
Awatar użytkownika
borimichal
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2728
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 17:19
Lokalizacja: Skoczów

Co do zaspawnego dyfra to mozna smialo sie nim przemieszczac na codzien :)
Jesli bys chcial moglbys wpasc do mnie pokazalbym Ci jak sie takim jezdzi,lezy mi tez jeden zaspawany dyfer na sprzedaz,badz wymiane. Z Gliwic do mnie masz z jakies 70km.

Faktycznie S13 nie da sie podpiac do kompa
Co do mechanikow to ja jestem w stanie zrobic bardzo duzo rzeczy przy S13(wymiany hamulcow,sprzegla,silnikow,rozrzadu,elementow zawieszenia,turbin,uszczelek,a na dodatek ciagle sie ucze :) )
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
bielakxxx
Stały gość
Stały gość
Posty: 333
Rejestracja: pn 28 sty, 2008 20:50
Lokalizacja: gdynia/dublin
Kontakt:

co do kraweznikow to 3 urlop w polsce w garazu spedze:D wachacze ,drazki,felgi, amorek , piasta:P 50km/h trzepnac bokiem w kraweznik hihhi fajnie mozna sie uniesc przy uderzeniu ale i tak coraz bardziej mnie ciagnie do driftu:)
Awatar użytkownika
xmarv
Stały gość
Stały gość
Posty: 209
Rejestracja: śr 25 lip, 2007 22:54
Lokalizacja: Biery/Bielsko-Biała
Kontakt:

Perez pisze:Witam!

Jestem totalnym swiezakiem w kwesti driftu....... kupilem sobie 200sx i dylemat robic e-szpere (100%) czy nie.
Czy po pospawaniu bedzie dalo sie autem "na codzien" jezdzic, czy to juz tylko parkingi itp ?
Witam. Jeśli to Twój pierwszy samochód z rwd to odpuść sobie e-szpere na zime :] na śniegu ciężko jechać prosto, a najciekawiej jest jak na zakręcie z asfaltu wjedziesz w śnieg lub lód i lecisz przodem :) . Najlepiej zime przejeździj sobie normalnie, wyczuj samochód, pobaw się po parkingach a później pomyśl o spawanym moście, najlepiej też wpierw się zaopatrz w jakieś sztywniejsze zawieszenie albo chociaż sprężyny twardsze, będzie sie dużo lepiej jeździć z e-szperą. No a na ogół to w lecie na suchym czy w deszczu da się normalnie jeździć z takim mostem tylko trzeba mieć świadomość że masz coś takiego i uważać. Jedynie co to denerwujące jest np. parkowanie albo wyjeżdżanie z garażu, gdy czujesz i słyszysz jak przeskakują i trą opony :) .
= There is no easy way from the earth to the stars =
Perez
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 3
Rejestracja: śr 10 gru, 2008 18:04
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

OK doki :)
To e-szpera na wiosne :)
Pierwsze autko z napedem na tyl, do tej pory zabawki z napedem na tyl to tylko moto :P

To jak mozna zdiagnozowac co jest nie tak z nisim ? skoro niema mozliwosci podlaczenia pod kompa ? od czego zaczac?
200sx ......zabawa
156 2.5v6 ......na codzien
r1 ......weekendy
rtuber
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1204
Rejestracja: śr 20 lut, 2008 12:49
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Szarpie pod obiążeniem ?? czy nawet na jałowym??
Perez
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 3
Rejestracja: śr 10 gru, 2008 18:04
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

na jalowym wszystko OK

wiec co to moze byc ?
200sx ......zabawa
156 2.5v6 ......na codzien
r1 ......weekendy
Awatar użytkownika
A-Tiger
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 39
Rejestracja: czw 11 gru, 2008 11:05
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Perez pisze:na jalowym wszystko OK

wiec co to moze byc ?
zatankuj :D
Awatar użytkownika
raven155
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 80
Rejestracja: czw 13 wrz, 2007 10:57
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Perez, pracuje w gliwicach moge zobaczyc te Twoje nismo, troche tematow szarpania juz przerobilem :)
Awatar użytkownika
mako
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 46
Rejestracja: wt 08 kwie, 2008 22:45
Lokalizacja: GLIWICE
Kontakt:

Perez pisze:na jalowym wszystko OK

wiec co to moze byc ?
pompa paliwa.pozatym na wiosne elektrodoszpere zrob xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Drifting”