StreetWars III w Olsztynie

Wszystko na temat wyscigów na 1/4 mili

Moderator: Moderator

rng
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 3
Rejestracja: sob 16 kwie, 2011 16:34
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

W dniach 1 i 2 lipca w Olsztynie odbędzie sie trzecia edycja StreetWars czyli wyścigi na 1/4 mili.
Miejsce imprezy to ul. Witosa (nowa) - dwa oddzielne pasy, 402m+400m na hamowanie, pomiar czasu, podział na klasy.
Godzina rozpoczęcia to ok 17:00 koniec mniej więcej 1 w nocy, dni to piątek i sobota.
Oczywiście przewidziane są nagrody.
Więcej informacji od maja na stronie www.streetwars.olsztyn.pl
Serdecznie zapraszam
Ostatnio zmieniony śr 25 maja, 2011 09:07 przez rng, łącznie zmieniany 1 raz.
rng
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 3
Rejestracja: sob 16 kwie, 2011 16:34
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Z uwagi na międzynarodowy wymiar przygotowywanej przez nas imprezy, informujemy o zmianie terminu organizacji StreetWars w Olsztynie na 19-20 sierpnia. Chcąc maksymalnie profesjonalnie przygotować zapowiadaną imprezę prosimy o cierpliwość, szczegółowe informacje uzyskacie w ciągu dwóch najbliższych tygodni.
rng
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 3
Rejestracja: sob 16 kwie, 2011 16:34
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Obrazek

Chciałbym wszystkich zaprosić na trzecią edycję chyba największej imprezy tego typu w Polsce czyli wyścigów ulicznych na 1/4mili.

StreetWars III to kontynuacja legalnych nocnych wyścigów ulicznych o tej samej nazwie odbywających się przez dwa

kolejne lata 2008 i 2009 organizowane przez stowarzyszenie RNG i agencję reklamową Mixem. Poprzednie imprezy

odbywały się na al. Schumana na dystansie 1/8mil mimo to przyciągnęły tysiące widzów.

Tym razem zapraszamy na nowo otwartą ulicę Witosa na osiedlu Jaroty w terminie 19 i 20 sierpnia, Mamy do dyspozycji

ulicę, na której w tym roku będzie można się ścigać na odcinku 1/4mili. W imprezie będą brały udział samochody i

motocykle. Oczywiście za zajęcie pierwszych miejsc przewidziano nagrody. W parku maszyn poza startującymi w imprezie

pojazdami będzie można podziwiać democary. Impreza organizowana przy współpracy z Miastem Olsztyn z Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta. Za pierwsze dwa miejsca nagrody pieniężne za pozostałe (3 i 4) nagrody rzeczowe poza klasą OPEN (1-4 nagrody pieniężne) - więcej informacji na stronie.

Obrazek
Samochody

Diesel
Mini do 1549 cm3
Street 1550 – 1999 cm3
Street + od 2000 cm3
Turbo FWD
Turbo RWD/AWD
Open

Motocykle

moto do 999 cm3
moto plus, >1000 cm3
open


Na imprezie będzie Wojna Północ – Południe, czasie trwania całej imprezy muzykę mixuje DJ, zaplanowane są koncerty Kalwii Remi, donGURALesko,PZWNW

więcej informacji o imprezie, o nagrodach i fotki oraz recenzje z poprzednich imprez na stronie http://streetwars.olsztyn.pl i na facebooku http://www.facebook.com/streetwarsolsztyn
wodzu
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 86
Rejestracja: pt 12 cze, 2009 14:38
Lokalizacja: Lipno/Toruń

chyba nawet tam będe pierwszy raz bo zapowiada się ciekawie :D
Awatar użytkownika
celi
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 149
Rejestracja: pt 22 lip, 2005 09:45
Lokalizacja: Kurzętnik (warmia-mazury)

Tez zawitam, akurat będe miał urlop, ale nie wiem czy wystartuje czy jako widz.
Nissan 200sx s14a Racing :)
Awatar użytkownika
kemoT
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 12
Rejestracja: pn 11 wrz, 2006 14:31
Lokalizacja: Szczytno/Olsztyn
Kontakt:

Ilość miejsc w klasach jest ograniczona do 10ciu aut. Kto pierwszy ten lepszy.
Wiem, że na forum w 99.9% są sami Panowie ale możecie zmotywować swoje Panie/siostry/koleżanki do wzięcia udziału w konkursie :D

UWAGA DZIEWCZYNY! FACEBOOKOWY KONKURS! - Brakuje nam Ciebie!

Obrazek


Wyślij nam swoje zdjęcie na nasz konkursowy adres mailowy konkurs@streetwars.olsztyn.pl. Umieścimy je w naszej facebookowej galerii. Dziewczyna, która otrzyma największą ilość głosów "Lubię to!" wygrywa profesjonalną sesję zdjęciową oraz nagrodę pieniężną w wysokości 500 PLN!

Jeśli chcecie oddawać głosy w naszym konkursie nie zapomnijcie najpierw polubić naszej strony!

Do zdjęcia dołącz koniecznie swoje imię, adres mailowy oraz ewentualnie telefon kontaktowy.

Przyjmowanie zgłoszeń kończymy 5 sierpnia , głosować na dziewczyny możecie do 12 sierpnia.

www.facebook.com/streetwarsolsztyn
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „1/4 mili”