Gratulacje dla MackaVmax...

Wszystko na temat wyscigów na 1/4 mili

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Maciek VMax
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 108
Rejestracja: sob 19 lut, 2005 19:18
Lokalizacja: Piaseczno okolice

tery pisze:Gratuluje! 3malem mocno kciuki za 9 ;) ale jest i tak Pieknie!

Powodzenia na kolejnych zawodach!
Polecam rzeczy AS i AGV ;) hehehheheheheheh ;)
Jasne chłopie, jeśli sponsorujesz to mogę mieć na kombinezonie lub moto ogromną naszywkę/naklejkę z napisem jaki chcesz oprócz reklamy srajtaśmy i podpasek. :D

A kobieta zadowolna z bucików, dzięki.
GO FAST.... OR GO HOME.
Awatar użytkownika
Maretzky
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 826
Rejestracja: śr 29 paź, 2003 18:04
Lokalizacja: Wejherowo

No i padła pierwsza 9 tka w Pile :) Pięknie pięknie :)
Jakies tam gdzies fotki znalazłem.

Gratulacje. :airborne:
Załączniki
Maciek hayabusa1.jpg
Maciek hayabusa.jpg
Obrazek
cziko

:airborne: gratki ziommmmm :airborne: kurwa fa nawet nie zadzwoniłes chyba cie spiore :!: to teraz dla odmiany zapraszam cie nissanem no ewentualnie moto do lublina na lotnisko!!!!!!
Ostatnio zmieniony wt 20 cze, 2006 16:59 przez cziko, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Maciek VMax
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 108
Rejestracja: sob 19 lut, 2005 19:18
Lokalizacja: Piaseczno okolice

Ponownie wielki dzięki. Fakt, to najlepsze zawody jak na razie dla mnie, ET 9.864 to moje pierwsza dziewiątka i najlepszy czas zawodów w Pile. W dodatku przez początkowe problemy ze sprzęgłem w kwalifikacjach zrobiłem przypadkowy czas reakcji RT 0.008 i zgarnąłem też radyjko od SONY :lol: Był straszny kibel z trakcją, startowałem na slicku z ciśnieniem 1.5bar a i tak to nie pomogło a w dodatku na starcie leżały jakieś kamyki jak od posypywania łat w asfalcie.

Muszę poprawić do pruszcza trakcję i zejść trochę z wagi swojej i moto i spróbować kręcić systematyczne czasy poniżej 10tek których mam już dość 8)

Drugi kibel to to że zawody były w niedzielę i nie było afterparty i ziomków z którymi się bawiliśmy w białej :wink: , kto był ten wie. :D

Jeszcze raz dzięki..

A co do lotniska to jest mi cholernie przykro ale nie mogę przyjechać. Znam to lotnisko i baza jest piękna, tylko nie zapomnijcie olejków do opalania bo to jest jedna wielka patelnia :D . W tym tygodniu mam dużo pracy+w sobotę idę na ślub+mam urodziny razem z moją Agą i muszę zrobić flaszkę z grillem. :| Sorry panowie ale następnym razem....
GO FAST.... OR GO HOME.
Awatar użytkownika
kubus
Stały gość
Stały gość
Posty: 486
Rejestracja: czw 25 mar, 2004 08:30
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

no nic nie pozostaje nic innego jak pogratulowac :)
Thou S-H-to-tha-izzalt not bear false witness against thy neighbour n' shit.

Nissan Klizzay Pusha - Nissan 200sx,300zx, Skyline K-L-to-tha-izzub.
misio

Mam taki filmik z tym motorek z widoku kierowcy masakra i ten gwizd musicie zobaczyć tylko nie wiem z kąd ściągłem dlatego prośba żeby jakiś administrator podał maila a ja mu to wyśle ten filmik a on to zamieści żeby wszyjscy zobaczyli co ta machina potrafi no i oczywiście gratulacje dla macka Vmax oby tak dalej
Awatar użytkownika
Karrlos
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1402
Rejestracja: pn 26 sty, 2004 22:22
Lokalizacja: Gdańsk

Misio wrzuć na jakiśserwer i zapodaj linka na forum.
EMWU is dead
Awatar użytkownika
gre13
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 151
Rejestracja: śr 13 paź, 2004 23:25
Lokalizacja: wro/ldz
Kontakt:

pieknie, wielkie graty :D
I will always keep U in my heart daddy!!
chcesz wkład kłowy albo na synchro do japończyka? odezwij sie na PW :)
Awatar użytkownika
ToM
Postojebca
Postojebca
Posty: 1009
Rejestracja: czw 24 lip, 2003 15:03
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

No i ladnie, choc mysle ze Maciek jeszcze nie raz nas zaskoczy ladnymi wynikami...
Awatar użytkownika
Maciek VMax
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 108
Rejestracja: sob 19 lut, 2005 19:18
Lokalizacja: Piaseczno okolice

ToM pisze:No i ladnie, choc mysle ze Maciek jeszcze nie raz nas zaskoczy ladnymi wynikami...
Dzięki, mam nadzieję że będzie już tylko lepiej. Szkoda tylko że przez te wyścigi "projekt" nissan się opóźnia. Mam konkurenta(mój kolega zresztą) który nie pozwala mi na stanie w miejscu z motocyklem i muszę pchać kasę w moto. Szkoda że nigdy nie możemy wrócić obaj zadowoleni z zawodów :D

A jak dobrze pójdzie to po zimie się będzie działo, oj będzie :twisted:
GO FAST.... OR GO HOME.
misio

wrzucam link z fajnym filmikiem wszystko dzięki karlosowi krok po kroczku wyjaśnił na nauczyciela z informatyki się nadaje wielkie dzięki http://www.megaupload.com/?d=4YI014ZF
Awatar użytkownika
musieli
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 37
Rejestracja: pt 28 sty, 2005 15:28
Lokalizacja: Wawa/Ursynów/KEN zone

Dawno tu nie witałem... to fakt my friend, szacuneczek. Trzymaj się dzielnie, popieraj spółdzielnię!!! Zima zrobi swoje, będziem zapier.....ć oboje!!!

pozdro
musieli
Bordowe S13 z ursynowa + XXsior
ODPOWIEDZ

Wróć do „1/4 mili”