II Opolski Sprint Samochodowy na 1/4 mili 25-06-2006

Wszystko na temat wyscigów na 1/4 mili

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Karrlos
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1402
Rejestracja: pn 26 sty, 2004 22:22
Lokalizacja: Gdańsk

Znalazłem na SSS
Macie możliwość zrobić spota i pościgać się :D

Automobilklub Opolski zaprasza wszystkich miłośników mocnych wrażeń na drugą eliminacje Opolskiego Sprintu Samochodowego na dystansie 1/4 mili oraz zlot samochodów tuningowanych i oldtimerów.
Impreza odbędzie się 25-06-2006 na lotnisku w Skarbimierzu k/Brzegu.
Informacje : Automobilklub Opolski : OPOLE ul. Wrocławska 102 tel. (077) 474 59 19 ,www.automobilklub.opole.pl
EMWU is dead
Awatar użytkownika
fazolx1
Stały gość
Stały gość
Posty: 281
Rejestracja: śr 06 paź, 2004 00:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

To dla mnie znany temat , może sie wybiore ale nie pojade bo moja s13 spaliła nowe Exedy i ni <font class="red">nie znam ortografii brzydkiego słowa określającego męskie przyrodzenie</font>-a nie przyspiesza nawet na seri , jedzie też może Lui s14 ale ma nie dotarte auto jeszcze .

Raczej nie bede nic specjalnie organizował , wpadnie kto będzie.
Wreszcie jeździ , i to jak ;)
Lui
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 136
Rejestracja: wt 07 lut, 2006 15:50
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

fazolx1 pisze:To dla mnie znany temat , może sie wybiore ale nie pojade bo moja s13 spaliła nowe Exedy i ni <font class="red">nie znam ortografii brzydkiego słowa określającego męskie przyrodzenie</font>-a nie przyspiesza nawet na seri , jedzie też może Lui s14 ale ma nie dotarte auto jeszcze .

Raczej nie bede nic specjalnie organizował , wpadnie kto będzie.
nie Lui tylko kuzyn Luiego :P , a pojechać nie pojedzie bo cieknie woda od chłodzenia turbo :? pewnie pojedzie motorem

uno turbo rozebrane, a s12 jeszcze nie kupiłem :wink: więc ja też pojade jakimś pojazdem zastępczym :wink:
ODPOWIEDZ

Wróć do „1/4 mili”