Kto jecha? w Pruszczu na 1/4 mili?

Wszystko na temat wyscigów na 1/4 mili

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
clicker200sx
Stały gość
Stały gość
Posty: 269
Rejestracja: wt 10 maja, 2005 08:57
Lokalizacja: Birmingham UK
Kontakt:

Szkoda gadac o tym co stalo sie na cwiarze w pruszczu :cry:
U mnie najwieksza porazka byl start, na samej reakcji stracilem ponad 0,6s
do tego doszlo pare innych mankamentow o ktorych az nie chce mi sie gadac,
poprostu sie nie przygotowalem. :evil:
Awatar użytkownika
kubus
Stały gość
Stały gość
Posty: 486
Rejestracja: czw 25 mar, 2004 08:30
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

szczerze to pruszcz to neistety jedna wielka padaka i nie ma co patrzec na czasy chlopakow....wiekszosc aut RWD miala mega problemy z trakcja
Dawid w swojej czerwonej suprze w pierwszym przejezdzie odpuscil zupelnie po tym jak po wbiciu 2 biegu postawilo go bokiem...
Azhrael - w profi plus biale camaro tez zrobil czas spro ponizej oczekiwan z poltorej sekundy gorsze....
to nie byl drag tylko lodowisko...........
Thou S-H-to-tha-izzalt not bear false witness against thy neighbour n' shit.

Nissan Klizzay Pusha - Nissan 200sx,300zx, Skyline K-L-to-tha-izzub.
Awatar użytkownika
clicker200sx
Stały gość
Stały gość
Posty: 269
Rejestracja: wt 10 maja, 2005 08:57
Lokalizacja: Birmingham UK
Kontakt:

zamieszczam 2 fotki ktore udalo mi sie znalesc w necie:
Załączniki
011.jpg
sss20060729_7091.jpg
Awatar użytkownika
Maciek VMax
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 108
Rejestracja: sob 19 lut, 2005 19:18
Lokalizacja: Piaseczno okolice

Tor był mega katastrofą. Zastanawiałem się po dwóch wolnych przejazdach czy nie odpuścić startu. Linia startu to jakby startować z pobocza albo piaskownicy, jak już się napędziłem to była walka o życie, tor motocrossowy, (Nagórski podobno wyskoczył w powietrze na jakiejś hopie) na skręconych zawieszeniach musiałem odpuścić prze metą(w wolnych przejazdach) a hamowanie na kępach trawy wystających z pomiędzy betonowych płyt to wogóle syf. Nigdy nie jechałem po takim tragicznym torze. Nawet po przesunięciu pasów o kilka ładnych metrów w prawo przed półfinałami nie dało się rozwinąć skrzydeł. GS mówił że pomimo jego zajebistego ET 9.37 w corvette odpuścił przed końcem bo na trzecim biegu stracił trakcję. Na TRZECIM. Nic dziwnego że nie było zajebistych czasów(oprócz GSa).
GO FAST.... OR GO HOME.
Awatar użytkownika
Pio
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 87
Rejestracja: śr 12 paź, 2005 17:06
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Tam nie leciały 300 konne sxy zeby miec problemy z trakcja jak corveta.
Poprostu tak sie czasem zdaza ze na oficjałach podnosi sie adrnealina i stres i potrafimy spieprzyć wiele. Poza tym tojest głupie 400m. Mi sie ten cały drag coraz mniej przestaje podobac. Wiele aut znam szybszych na 400m, ale na 550 ;) juz takie szybkie nie sa.


Poza tym ja już nie chce poruszac wyników wyświetlanych przez sss. Kiedys narobiłem draki ze pomylili czasy jak startowałem w mini. Nie chce już do tego wracać. Ja w tych zawodach nawet dla sprawdzenia sie nie bede startował....
Najtansze panweki ACL RACING, SPRZEGLA EXEDY, OLEJE MOTUL, TARCZE ATE POWERDISC, KLOCKI FERODO DS PERFORMANCE, ZAWIESZENIA KONI oraz WEITEC +plus duzo duzo innych. Bezkonkurencyjne ceny !!! ABSOLUTNIE ZAWSZE !!!

http://WWW.POWER-TUNING.PL
Awatar użytkownika
Maciek VMax
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 108
Rejestracja: sob 19 lut, 2005 19:18
Lokalizacja: Piaseczno okolice

Pio pisze:Tam nie leciały 300 konne sxy zeby miec problemy z trakcja jak corveta.
Poprostu tak sie czasem zdaza ze na oficjałach podnosi sie adrnealina i stres i potrafimy spieprzyć wiele. Poza tym tojest głupie 400m. Mi sie ten cały drag coraz mniej przestaje podobac. Wiele aut znam szybszych na 400m, ale na 550 ;) juz takie szybkie nie sa.


Poza tym ja już nie chce poruszac wyników wyświetlanych przez sss. Kiedys narobiłem draki ze pomylili czasy jak startowałem w mini. Nie chce już do tego wracać. Ja w tych zawodach nawet dla sprawdzenia sie nie bede startował....
Wierz mi że od startu zależy najwięcej i jak startujesz z piachu to różnice potrafią być ogromne w porównaniu ze startem z dobrej nawierzchni. Liczy się każda dziesiąta.
Nawet gościnnie występujące quady z wagą ok. 200kg i mocą +/- 60KM traciły od groma na starcie bo mieliły kołami a nie powinny(100% "szpera", mała moc, 2 szerokie koła i napęd na tył) .

Zależy co jest Twoją zajawką. Mnie kręci 400m kogo innego wyścigi płaskie czy drifting a innych kręci tylko gadanie o tym. Nie musisz mówić że to tylko głupie 400m bo ludzie mogą się czuć urażeni.
Pozdr.
GO FAST.... OR GO HOME.
Awatar użytkownika
Pio
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 87
Rejestracja: śr 12 paź, 2005 17:06
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Nie chodzilo bron boze o urazanie kogos. Predzej jakas forme pocieszenia dla startujacych.

Miałem raz piasek pod kołami niestety na bemowie i mimo ze auto sie legitymowało moca tylko 100km to miało problemy z trakacją to wiem akurat i przegrało z czymś co na spalarni dostawało regularny łomot.
Ja poprostu sam wiem po swoim s13 ze nie jest to auto które ma jakies olbrzymie problemy z trakcja nawet na kiepskiej nawieżchni jezeli moc nie jest bardzo podniesiona a turbina wymieniona na jakas na bb bezlagową.
60% niszczy stres a 40% sss ;)
Najtansze panweki ACL RACING, SPRZEGLA EXEDY, OLEJE MOTUL, TARCZE ATE POWERDISC, KLOCKI FERODO DS PERFORMANCE, ZAWIESZENIA KONI oraz WEITEC +plus duzo duzo innych. Bezkonkurencyjne ceny !!! ABSOLUTNIE ZAWSZE !!!

http://WWW.POWER-TUNING.PL
Awatar użytkownika
Skunio
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 46
Rejestracja: sob 08 sty, 2005 13:07
Lokalizacja: WD
Kontakt:

Macie fotki skaja Darka ? mili chlopaki na sesje przyjechac ze 3 tygodnie temu do wawy ale wlasnie po jakims discotekowaniu skaj zostal poszkodowany :( ;)

wyniki - tragedia jak na sportowe auta
www.tgauto.pl
http://sklep.tgauto.pl
http://allegro.pl/sklep/10560393_tgauto_sklep_on_line
Oficjalny diler Ksport, BuddyClub, Ultralite oraz Apex Performance
sprzedawca Koni, EBC, Bilstein itp.
Import na zamownie
Awatar użytkownika
Maciek VMax
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 108
Rejestracja: sob 19 lut, 2005 19:18
Lokalizacja: Piaseczno okolice

Skunio pisze:Macie fotki skaja Darka ? mili chlopaki na sesje przyjechac ze 3 tygodnie temu do wawy ale wlasnie po jakims discotekowaniu skaj zostal poszkodowany :( ;)

wyniki - tragedia jak na sportowe auta
Chyba się Darku nie obrazisz... :D
Załączniki
Obraz 048.jpg
Obraz 049.jpg
GO FAST.... OR GO HOME.
Awatar użytkownika
Skunio
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 46
Rejestracja: sob 08 sty, 2005 13:07
Lokalizacja: WD
Kontakt:

ładny ładny 8)
www.tgauto.pl
http://sklep.tgauto.pl
http://allegro.pl/sklep/10560393_tgauto_sklep_on_line
Oficjalny diler Ksport, BuddyClub, Ultralite oraz Apex Performance
sprzedawca Koni, EBC, Bilstein itp.
Import na zamownie
Awatar użytkownika
Pio
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 87
Rejestracja: śr 12 paź, 2005 17:06
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Ładny ladny. Źle widze czy mial walniecie w bok ??
Najtansze panweki ACL RACING, SPRZEGLA EXEDY, OLEJE MOTUL, TARCZE ATE POWERDISC, KLOCKI FERODO DS PERFORMANCE, ZAWIESZENIA KONI oraz WEITEC +plus duzo duzo innych. Bezkonkurencyjne ceny !!! ABSOLUTNIE ZAWSZE !!!

http://WWW.POWER-TUNING.PL
Awatar użytkownika
Maciek VMax
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 108
Rejestracja: sob 19 lut, 2005 19:18
Lokalizacja: Piaseczno okolice

Pio pisze:Ładny ladny. Źle widze czy mial walniecie w bok ??
He he raczej kiepsko widzisz bo to drzwi są otwarte. :lol:
GO FAST.... OR GO HOME.
Awatar użytkownika
Camil
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 145
Rejestracja: śr 23 lis, 2005 13:23
Lokalizacja: Czestochowa
Kontakt:

Ale walniety byl tylko nie widac :wink: Mial popsuty przdek troche :wink:
Awatar użytkownika
Karrlos
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1402
Rejestracja: pn 26 sty, 2004 22:22
Lokalizacja: Gdańsk

Szkoda że go ktoś gwoździem potraktował.
EMWU is dead
ODPOWIEDZ

Wróć do „1/4 mili”