KOE DRAG w POLSCE!!!!

Wszystko na temat wyscigów na 1/4 mili

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Adi22
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 47
Rejestracja: czw 15 lut, 2007 17:08
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

imprezka widac zaje****...tylko pozazdroscic tym co byli...

next time 8)
Awatar użytkownika
HANYS
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 23
Rejestracja: ndz 25 lut, 2007 22:46
Lokalizacja: Silesia

ipi niestety z tego co słyszałem to przyszłoroczne K.O.E. szykuje się na Belgię. Poza tym były też jakieś niemiłe ekscesy w stosunku do gości z zagranicy, część rodaków jak zwykle musiała zrobić wieś więc ciężko prorokować kiedy znów K.O.E. zawita do nas a szkoda bo takiego czegoś brakuje u nas.
Nie jedź szybciej, niż twój Anioł Stróż potrafi latać!
Nie przechwalaj Nismo swego bo możesz trafić na lepszego ;)
Awatar użytkownika
ToM
Postojebca
Postojebca
Posty: 1009
Rejestracja: czw 24 lip, 2003 15:03
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Poza tym były też jakieś niemiłe ekscesy w stosunku do gości z zagranicy, część rodaków jak zwykle musiała zrobić wieś
Bo u nas to normalka pewna "elita" sie bawi, a reszcie trzeba dokopac albo troche po przeszkadzac...

W sumie mam pytanie ma ktos jakies materialy filmowe najlepiej na DV... bo chetnie zmontowal bym cos... Jak ktos jest chetny to podesle kasetke do przegrania...

Ehhh i nareszcie dotarlem do domciu... he he troche mi sie KOE przeciagnelo :) ale bylo milo :)
tnx Pajak ....
[scroll]>>>ORDYNUSS TEAM<<< member #005/06 Nie jestem alkoholikiem jestem koneserem bo pić nie muszę, piję bo lubię ...[/scroll]
Awatar użytkownika
gre13
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 151
Rejestracja: śr 13 paź, 2004 23:25
Lokalizacja: wro/ldz
Kontakt:

kilka filmów ode mnie :)
http://pl.youtube.com/user/grencan

szkoda ze sie zesrało, zanim pojechało
tylko G32 Jarkowego nas reprezentował i chwała mu za to :)
I will always keep U in my heart daddy!!
chcesz wkład kłowy albo na synchro do japończyka? odezwij sie na PW :)
Awatar użytkownika
ipi
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 183
Rejestracja: pt 23 cze, 2006 23:07
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

ToM niedawno dawałem na dzidzi linka z filamami z KOE osobnikowi Adi22 więc trzeba od niego wyrwać, niech jak się nudzi przeszuka Archiwum i zapoda



P.S. O.T. :D :
jak tam się mają moje sprawy członkowskie jak chcesz to odezwij sie na PRIVA to dam Ci te fotki jak nie możesz ich z Worda powyklejac

pozdrawiam
tymczasowo brak podpisu
Awatar użytkownika
Adi22
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 47
Rejestracja: czw 15 lut, 2007 17:08
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Awatar użytkownika
ToM
Postojebca
Postojebca
Posty: 1009
Rejestracja: czw 24 lip, 2003 15:03
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Tak tylko mi chodzilo o filmy w formacie DV ewentualnie DVD choc chetniej podesle czysta kasetke DV aby ktos przegral... Niestety z takich AVI umieszczanych w necie nic ciekawego sie nie zrobi...

P.S.

ipi :arrow:
jak mozesz to podeslij mi foty na e-mail... natomiast co do czlonkostwa sprawa jest prosta wystarczy wplacic skladke na konto...
[scroll]>>>ORDYNUSS TEAM<<< member #005/06 Nie jestem alkoholikiem jestem koneserem bo pić nie muszę, piję bo lubię ...[/scroll]
Awatar użytkownika
ODINN
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1575
Rejestracja: czw 01 wrz, 2005 02:41
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

szkoda ze tak duzy "falstart" byl.

nie ma nikt filmow samochodow klubowych?

niech ktos wreszcie przyszpieguje z kamera rafiego, bo jestem ciekaw jak rwie asfalt :mrgreen:
Kolektory dolotowe & wydechowe, wydechy, przepustnice, intercoolery, chlodnice, szyny paliwowe, aluminiowe zbiorniki paliwa.
Awatar użytkownika
RoBi(n)
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 35
Rejestracja: śr 10 sty, 2007 16:13
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

pozdro dla całej ekipy którą miałem okazję poznać i spędzać te motoryzacyjne dni. było delikatnie mowiąc śmiesznie :P . ale to to jest . . . . ( :lol: ) nic. teksty i akcje śmiechem rozwalają na łopatki i przewalają z przedniego fotela na tylną kanapę samochodu :D . jak w końcu dotrę do domu to się zajmę zdjęciomatem
Pozdro
Awatar użytkownika
Adi22
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 47
Rejestracja: czw 15 lut, 2007 17:08
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

TOM ja tylko ten link dostalem od ipiego a sam nie bylem niestety i zaluje :(
chcialbym pomoc ale w tym wypadku nawet niemam jak... jak cos zmontujesz to z checia obejrze 8)

pzdr.
ODPOWIEDZ

Wróć do „1/4 mili”