KOE DRAG w POLSCE!!!!

Wszystko na temat wyscigów na 1/4 mili

Moderator: Moderator

Turbokj

Dla vtg powinni osobną lige stworzyć .... ehhh gdzie te czasy jak sss zaczynało a auta byly autami a nie dragami :twisted:


A ta supra to zmieniła właściciela czy nie bo kiedys była na sprzedaz za 250k
Awatar użytkownika
EDDY
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 28
Rejestracja: pt 06 kwie, 2007 09:54
Kontakt:

no ja syłyszałem ze nie i ze czeka ją konkretna przebódowa własnie na KOE
Awatar użytkownika
Barni
Stały gość
Stały gość
Posty: 322
Rejestracja: śr 17 mar, 2004 16:47
Lokalizacja: Olsztyn

Turbokj

Supra bedzie driftowac na 400 tak jak do tej pory. Chyba że nawieszchnia bedzie specialna do drag'u czyli klejąca sie
Awatar użytkownika
ToM
Postojebca
Postojebca
Posty: 1009
Rejestracja: czw 24 lip, 2003 15:03
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Jak dla mnie supra to powalony projekt :(
Jedynie body zapowiada sie ciekawie, niepotrzebne konie ktore i tak malo co pomoga. Nie wspone juz o hi-endzie alpierda, toz to moje u-D + Dego waza mniej i zamiata tego alpharda na samym starcie w byle zawodach CA :) W tym projekcie bardziej bym sie skupil na polepszeniu zawiechy i wykonaniu customowej skrzyni biegow. Dalo by to owiele lepsze efekty w czasach niz bezsensowne konie ktorych i tak nie przeniesie na asfalt...

W sumie szkoda gadac... kolejne bezsensowne auto ktore nie nadaje sie do jazdy na wprost nie mowiac juz o zakretach :mrgreen:
[scroll]>>>ORDYNUSS TEAM<<< member #005/06 Nie jestem alkoholikiem jestem koneserem bo pić nie muszę, piję bo lubię ...[/scroll]
Awatar użytkownika
blurek
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 685
Rejestracja: śr 27 paź, 2004 14:13
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

fakt, body ciekawe ale i tak sklada sie ze sporej ilosci "betonu"
przy tej mocy to pewnie maly pikus, ale pekac i tak i tak bedzie ;)

jak dla mnie troche ten projekt bez sensu, podziwiam sponsorow ktorzy pchaja tyle kasy w (jak narazie) porazke, no chyba ze to ma byc raczej demo car z naklejkami ze ma tyle mocy i ladnie wyglada ;)
http://www.ext.com.pl - radiolinie, teleinformatyka
Awatar użytkownika
ToM
Postojebca
Postojebca
Posty: 1009
Rejestracja: czw 24 lip, 2003 15:03
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

blurek pisze:fakt, body ciekawe ale i tak sklada sie ze sporej ilosci "betonu"
przy tej mocy to pewnie maly pikus, ale pekac i tak i tak bedzie ;)

jak dla mnie troche ten projekt bez sensu, podziwiam sponsorow ktorzy pchaja tyle kasy w (jak narazie) porazke, no chyba ze to ma byc raczej demo car z naklejkami ze ma tyle mocy i ladnie wyglada ;)
Z tego co czytalem to finalnie ma byc zrobiony z kompozytow - narazie robia z szpachli aby wykonac formy. Ale i tak to nic nie wnosi przy obecnej koncepcji calego projektu, a ten Alpierd to juz totalnie wies dla dresow :mrgreen: Juz bym wolal nic nie pakowac z audio :)
[scroll]>>>ORDYNUSS TEAM<<< member #005/06 Nie jestem alkoholikiem jestem koneserem bo pić nie muszę, piję bo lubię ...[/scroll]
Awatar użytkownika
eMTi
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 63
Rejestracja: pt 05 maja, 2006 16:36
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Auto fajne tylko kierowca do bani!! :lol: W jednej relacji na TVN Turbo bylo to widac gdy po przegranym wyscigu walil ze zlosci reka w kokpit. :lol: :lol:
cziko

to chyba nie jest temat o suprze co nie??
Awatar użytkownika
ogon
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 61
Rejestracja: sob 17 lut, 2007 02:00
Lokalizacja: Żywocice
Kontakt:

Kurcze tez bym pojechał ale szukam sprzęgła do mojego Pulsara GTI-R.Co powiecie o oryginalnym sprzegle japonskim do sr20det,wytrzyma 350KM czy niema mowy.
Awatar użytkownika
EDDY
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 28
Rejestracja: pt 06 kwie, 2007 09:54
Kontakt:

ogon pisze:Kurcze tez bym pojechał ale szukam sprzęgła do mojego Pulsara GTI-R.Co powiecie o oryginalnym sprzegle japonskim do sr20det,wytrzyma 350KM czy niema mowy.
zawsze możesz sprubowac :mrgreen: :mrgreen: i wtedy zobaczysz
Awatar użytkownika
pioorek
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 66
Rejestracja: wt 13 mar, 2007 23:39
Lokalizacja: piaseczno
Kontakt:

Widze że temat przycichł a ja mam pytanie czy wybiera się ktoś z wawy bo można by w trase na kilka furek lecieć... zawsze przyjemniej :)
Awatar użytkownika
rysiul123
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 125
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 23:35
Lokalizacja: Tworóg k/ Tarnowskich Gór
Kontakt:

Można by korzystając z okazji zorganizować jakiś spocik TK.

Kto jedzie ze ślaska ewentualnie z opolszczyzny??
power by DRiFT
Awatar użytkownika
mammoth
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 21
Rejestracja: ndz 26 lut, 2006 16:04
Lokalizacja: zza rogu
Kontakt:

lista startujacych zamknieta teraz pozostaje tylko liczyc na dobrą pogode...
www.srtw.pl
www.mammutmotul.pl oleje, smary, kolektory, wydechy, IC z orurowaniem aluminium kwasowka, chrominikiel 669 51 76 75
Awatar użytkownika
Mate96
Stały gość
Stały gość
Posty: 266
Rejestracja: czw 04 maja, 2006 21:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Kto z forumowiczów się w końcu wybiera, kto startuje, a kto bedzie wieczorem "dyskutował"? Jakieś propozycje na mini spot na zawodach? Gdzie macie miejscówki na nocleg?

Zaczynam od siebie: hotel alibaba opole 29zl od studenta!! Czyli jak jadę z dziewczyną to tak jakbym miał ją w promocji:)
live fast, die sidewayz
ODPOWIEDZ

Wróć do „1/4 mili”