LEGAL 1/4 MILI GORZÓW WLKP. 21.09.2008r.

Wszystko na temat wyscigów na 1/4 mili

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
wisniowy
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 51
Rejestracja: pt 24 lis, 2006 22:23
Lokalizacja: FG - Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Automobilklub Gorzowski oraz NRG zaprasza wszystkich chętnych w niedziele 21 września o godzinie 14:00 na pierwsze w Gorzowie wyścigi równoległe na dystansie 400m. Wyścigi odbędą się na zamknietej drodze publicznej przy zabezpieczeniu policji. Miejsce imprezy to ulica Złotego Smoka (koło giełdy samochodowej w Gorzowie Wlkp) Osoby które chcą startować musza wysłać zgłoszenie którego wzór widnieje poniżej na adres mailowy: nrg-gorzow@wp.pl Wpisowe wynosi 20zł. Po zaakceptowaniu zgłoszenia zostanie wysłany mail zwrotny z danymi do przelewu. Liczba miejsc wynosi 60 w tym 50 miejsc na zgłoszenia internetowe oraz 10 w dniu imprezy. Przyjmowanie zgłoszeń kończy sie 15.IX.2008r. Impreze umilać muzą będzie DJ Rossi i przewidziana jest też wystawa pojazdów zabytkowych zaprzyjaźnionego klubu Classic Cars Gorzów. Wszystkich serdecznie zapraszamy


wzór zgłoszenia

DANE KIEROWCY

IMIĘ????????????.?????????????????????.
NAZWISKO??????????????????????????????.
NUMER PRAWA JAZDY????????????????????????..


DANE POJAZDU

MARKA???????????????????????????????..
MODEL???????????????????????????????...
NR REJESTRACYJNY?????????????????????????..
POJEMNOŚĆ?????????????????????????????.
MOC?????????????????????????????????
NR POLISY OC????????????????????????????.


W przypadku braku danych zgłoszenie uważane jest za nieważne
W przypadku nie wpłacenia wpisowego zgłoszenie uważane jest za niewazne
Awatar użytkownika
rusek300zx
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 693
Rejestracja: sob 21 cze, 2008 15:10
Lokalizacja: Zielona Gora
Kontakt:

czesc mozesz powiedziec jak poszlo 1/4 mili w Gorzwie moze masz jakies filmiki albo foty jak mozesz skrobnij cos :D jestem ciekaw
Awatar użytkownika
sebamoto
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 63
Rejestracja: sob 06 paź, 2007 20:55

I-sze miejsce kolega JERZY TECŁAW z Gorzowa w niebieskim 200sx S13 z sr20det przygotowany do-???-DRIFTU(Pozdro JUREK!)
Awatar użytkownika
ige
Postojebca
Postojebca
Posty: 1208
Rejestracja: wt 29 lip, 2008 20:55
Lokalizacja: zg

3-miejsce kolega gunio83 z Krosna 200sx s14,z tego co slyszalem to ogolnie byla troche lipa z organizacja,klasami ktorych wlasciwie nie bylo i z pomiarem czasow.
BMW E60 M5 [507KM/520Nm] & BMW E60 545i M-Sport [333KM/450Nm] & JEEP GRAND CHEROKEE ZJ 5.9L V8 Limited LX - LA 5"/33" [242KM/468Nm].
Było: S13 CA@260KM, S13 USDM@SR, S13@SR20DET: GT2876R, Arias, Eagle, Tomei, Apexi, ISC, Work, Takata, Spal...@350KM
Awatar użytkownika
Marcinrat1
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 340
Rejestracja: pn 02 lip, 2007 18:34
Lokalizacja: Wągrowiec
Kontakt:

ige pisze: ogolnie byla troche lipa z organizacja,klasami ktorych wlasciwie nie bylo i z pomiarem czasow.
jak zwykle kiedy chodzi o 1/4 w Polsce... to jakoś u nas umiera
Awatar użytkownika
f_zukowski
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 191
Rejestracja: ndz 10 cze, 2007 12:41
Lokalizacja: bielsk podlaski / toronto
Kontakt:

wyscigi na 1/4 rozwijały sie w miare prężnie w PL , dopóki nie został tak rozpowszechniony drift... ale nie mamy nic przeciwko temu 8) 8) 8)
(...) aaa , oprócz słodyczy , drogi św. Mikołaju , prosze tak na marginesie jeszcze o Mustanga '68 GT500 ..........
Awatar użytkownika
rusek300zx
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 693
Rejestracja: sob 21 cze, 2008 15:10
Lokalizacja: Zielona Gora
Kontakt:

ige pisze:3-miejsce kolega gunio83 z Krosna 200sx s14,z tego co slyszalem to ogolnie byla troche lipa z organizacja,klasami ktorych wlasciwie nie bylo i z pomiarem czasow.

co masz na myslinie bylo podzialu na klasy to bez sensu wogle raczej co nie :?
Awatar użytkownika
wisniowy
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 51
Rejestracja: pt 24 lis, 2006 22:23
Lokalizacja: FG - Gorzów Wlkp.
Kontakt:

rzeczywiscie bylo wiele niedociągniec zwiazanych z oraganizacją zlotu, wiadomo jak to na pierwszej tego typu imprezie, mielismy braki sprzętowe. ale mysle ze najwiekszym problemem byli kibice - tzn. bydło ktorego nie dalo sie upilnowac... napewno wyciagniemy wnioski z tej imprezy i miejmy nadzieje ze nastepnym razem zawody osiągną duzo lepszy poziom...

http://forum.turbokillers.com/-vt10374.htm#94958

EDIT : przeniesiono do odpowiedniego działu.
Ostatnio zmieniony wt 16 gru, 2008 23:15 przez wisniowy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Marcinrat1
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 340
Rejestracja: pn 02 lip, 2007 18:34
Lokalizacja: Wągrowiec
Kontakt:

co masz na myśli mówiąc bydło?? :shock:
Awatar użytkownika
wisniowy
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 51
Rejestracja: pt 24 lis, 2006 22:23
Lokalizacja: FG - Gorzów Wlkp.
Kontakt:

BYDŁO - chamscy ludzie z piwem w ręku stojący w niedozwolonym miejscu i mający w dupie grupy pożadkowe i to że przez nich robione są przerwy w zawodach, bo policja nie wyraża zgody na kontynuowanie ze wzgledow bezpieczenstwa. Prawda jest taka, że na "nielegalach" ludzie zachowują sie duzo lepiej niz na legalnych wyścigach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „1/4 mili”