Aluminiowe Chłodnice(Ebay) + Blow Off(HKS,Greddy Style)

Tutaj omawiamy zamówienia grupowe na części itp.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
SKYLINE R34
Stały gość
Stały gość
Posty: 311
Rejestracja: sob 20 gru, 2008 11:47
Lokalizacja: Bogatynia

Moim zdanie to typ powinien dostać za taki wał odrazu BAN!!
Było s13
Jest s14a
Awatar użytkownika
bybs
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 878
Rejestracja: śr 26 mar, 2008 21:36
Lokalizacja: Zgierz/Lodz
Kontakt:

a ja mysle ze ktos juz powinien dawno zglosic to na policje.
Awatar użytkownika
ODINN
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1575
Rejestracja: czw 01 wrz, 2005 02:41
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Ja mysle ze kolega po prostu sam zakupu nie organizowal, tylko bazowal na informacji jaka otrzymal od firmy jakie te chlodnice sciagala do polski (M....)
Co nie zmienia faktu, ze osoby otrzymaly nie te chlodnice ktore zamawialy (mialy byc 52mm)...

Mozecie sprobowac zglosic sie po te dane do owej firmy, powinna miec jego dane, a tym bardziej fakture, jezeli mu te chlodnice sprzedala...

Jezeli to sie tak odbylo, a kolega od tej firmy bral chlodnice, a nie jest np jej przedstawicielem... :mrgreen:
Ostatnio zmieniony pn 11 lut, 2013 20:02 przez ODINN, łącznie zmieniany 2 razy.
Kolektory dolotowe & wydechowe, wydechy, przepustnice, intercoolery, chlodnice, szyny paliwowe, aluminiowe zbiorniki paliwa.
Awatar użytkownika
ES13kouki
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 68
Rejestracja: czw 20 paź, 2011 19:35
Lokalizacja: Monster/Białystok

Mam jego adres tylko musze go poszukac. Wiec jak ktos chce
to niech da znac. Tak na marginesie tez zostslem oszukany przez
Niego na jakies 2tys. Jak bede w Pl to sie napewo do niego udam bo
Przegia I to bardzo :evil:
Awatar użytkownika
ES13kouki
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 68
Rejestracja: czw 20 paź, 2011 19:35
Lokalizacja: Monster/Białystok

to jest jego adres
Sw Wincentego 30 12/13
03-526 Wawa
Awatar użytkownika
maciu$
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 83
Rejestracja: śr 28 lip, 2010 16:46
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

ODINN pisze:Ja mysle ze kolega po prostu sam zakupu nie organizowal, tylko bazowal na informacji jaka otrzymal od firmy jakie te chlodnice sciagala do polski (M....)
Co nie zmienia faktu, ze osoby otrzymaly nie te chlodnice ktore zamawialy (mialy byc 52mm)...

Mozecie sprobowac zglosic sie po te dane do owej firmy, powinna miec jego dane, a tym bardziej fakture, jezeli mu te chlodnice sprzedala...

Jezeli to sie tak odbylo, a kolega od tej firmy bral chlodnice, a nie jest np jej przedstawicielem... :mrgreen:
Chłodnice które sprzedawał Bartuś nie pochodziły z M... ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
ODINN
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1575
Rejestracja: czw 01 wrz, 2005 02:41
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

maciu$ pisze:
ODINN pisze:Ja mysle ze kolega po prostu sam zakupu nie organizowal, tylko bazowal na informacji jaka otrzymal od firmy jakie te chlodnice sciagala do polski (M....)
Co nie zmienia faktu, ze osoby otrzymaly nie te chlodnice ktore zamawialy (mialy byc 52mm)...

Mozecie sprobowac zglosic sie po te dane do owej firmy, powinna miec jego dane, a tym bardziej fakture, jezeli mu te chlodnice sprzedala...

Jezeli to sie tak odbylo, a kolega od tej firmy bral chlodnice, a nie jest np jej przedstawicielem... :mrgreen:
Chłodnice które sprzedawał Bartuś nie pochodziły z M... ;)
No to bledna informacja. Bazowalem na tym, ze pokazaly się na rynku wlasciwie w tym samym czasie...

Jeżeli znasz zrodlo, to tym bardziej powinieneś jakos... wspomóc sprawę?

chyba.
Kolektory dolotowe & wydechowe, wydechy, przepustnice, intercoolery, chlodnice, szyny paliwowe, aluminiowe zbiorniki paliwa.
Awatar użytkownika
Binio_
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 4685
Rejestracja: wt 30 maja, 2006 01:19
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

COŚ GDZIEŚ słyszałem iż sprowadzał to dubtuner a może bartuś tylko sie dogadał robiąc troche kasy na boku ale wyszło uszami...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakupy Grupowe”