SPORTOWY UKŁAD WYDECHOWY S13/S14

Tutaj omawiamy zamówienia grupowe na części itp.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
MORDA
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 552
Rejestracja: ndz 21 mar, 2010 08:11
Lokalizacja: Dankowice/Bielsko-Biała
Kontakt:

mysza pisze: MORDA - daj jeszcze info czy ta cena to z wysyłką czy bez ;)
Wysyłka by kosztowała 20-30zł... mamy dobre umowy z DHL-em i UPS-em więc z tym to jest spoko :)


utratny pisze:interesował by mnie sam końcowy tłumik , który na wejściu miał by 76mm 3cale a końcówka 127mm 5cali .

zwykły prosty , taki jak w linku konkurencji :P

http://allegro.pl/tlumik-apexi-n1-style ... 76427.html

Utrat na taką konkurencję to się nie patrz :P To są chinole z dupy wziętę hehe :D Ba... którzy jeszcze obrobione zdjęcia kradną nad którymi siedzę po kilka dobrych godzin... Źli ludzie normalnie :P Co do samego końcowego tłumika dalibyśmy radę bez żadnego problemu tylko żeby cena była mniejsza trzeba by więcej osób na same tłumiki skombinować....


dredman pisze:Witam skoro taka oferta to...
Jaka by byla cena za downpipe i frontpipe do 200sx s13 cas18det tak zeby frontpipe spasowac z pseudo catem, lub przedluzyc go do dlugosci tak jak sie konczy cat ;)

POzdro

Wszystkie szczegóły możemy dogadać indywidualnie ale i tak znowu będzie chodzić o ilość .... i będzie drożej, jeżeli tez by się zebrało więcej osób było by taniej, dokładną cenę prześlę Ci w poniedziałek, postaram się jak najlepszą ofertę spasować :)
Ostatnio zmieniony ndz 12 sie, 2012 03:42 przez MORDA, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
SKYLINE R34
Stały gość
Stały gość
Posty: 311
Rejestracja: sob 20 gru, 2008 11:47
Lokalizacja: Bogatynia

To ja bym sie w tej chwili też pisał na końcowy tłumik. Więc jest nas już 2 :P
A jaka by była cena takiego tłumika u ciebie na zamówienie? i silencery są w tych końcówkach od ciebie?
Było s13
Jest s14a
Ban0ff
Postojebca
Postojebca
Posty: 1813
Rejestracja: pn 19 wrz, 2005 14:47
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

ja tez moze bym sie pisal na koncowy bez silencera jak bedzie dobra cena :)
Sprzedam przewody teflonowe do turbo w oplocie stalowym, komplet do CA18 (t25/t28/gt2x) 300zl, SR20 320zl info na priv

S13 2JZ / 730HP 820NM
Awatar użytkownika
utratny
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 52
Rejestracja: pt 13 lut, 2009 00:30
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Powiedzmy że jestem sam to ile mnie taki końcowy wydzior bedzie kosztował ???

Bo jeśli cena będzie taka jak w tym linku http://rpmotorsport.pl/auta/tlumik-turb ... 28682.html a nie bedzie to chińczyk to tym bardziej się pisze :) .

300zł przy jednej osobie , a juz mam 3osoby :D:D

Ogarniaj temat "Morda" :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakupy Grupowe”