Adaptery pod tarcze 320mm dla 300zx/s14a

Tutaj omawiamy zamówienia grupowe na części itp.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
DA6DOD
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 166
Rejestracja: sob 12 lut, 2011 01:30
Lokalizacja: Krasnystaw
Kontakt:

Niech FUNO napisze co i jak odnosnie płatności. Kurire własnie odebrał odemnie tarcze i mam nadzieje ze jutro będzie u FUNO.

Niech więc FUNO napisze jaka cena przy takiej ilości ludzi i na jakie konto wpłacać kasiorę i co i jak.
Nayma.pl - Projektowanie stron www, ulotki, wizytówki. Lublin, Zamość, Chełm, Krasnystaw i cała Polska.
Obrazek
Awatar użytkownika
maciu$
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 83
Rejestracja: śr 28 lip, 2010 16:46
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

W sobotę z reguły kurierzy paczek nie wożą, chyba, że zaznaczyłeś opcję doręczenia na sobotę ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
FUNO
Stały gość
Stały gość
Posty: 274
Rejestracja: pn 19 lis, 2007 22:25
Lokalizacja: Gorzów wlkp.
Kontakt:

zrobie prototyp to bede znal dokladne koszty produkcji i napisze wtedy jaka dokladnie bedzie cena :) i wrzuce nr konta na przelewy. ci co przeleja szybko szybko dostana paczki :) nie bede czekal na cala liste na raz. bo ktos moglby sie rozmyslic a nie ma sensu czekac az jeden maruder przeleje kase :D
Spawanie wydechow, kolektorow, uturbianie silnikow, modyfikacje blacharskie, swapy, spawanie klatek. Produkcja zestawow skretu Kontakt PW, gg, tel.605100281
http://www.facebook.com/fatpl
Awatar użytkownika
echo
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 615
Rejestracja: czw 03 maja, 2012 14:14
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Funek dobry magik, bedziecie pany zadowoleni ;)
Jest ten Dubaj, czuć ten Berlin!

Proud owner of s14a
topics35/s14a-270-vt22765.htm
Awatar użytkownika
FUNO
Stały gość
Stały gość
Posty: 274
Rejestracja: pn 19 lis, 2007 22:25
Lokalizacja: Gorzów wlkp.
Kontakt:

Dzisiaj dostalem tarcze. Prototyp adapterow juz poszedl na laser. Zrobilem 3 setupy ustawienia zacisku. ten ktory najlepiej bedzie pasowal do tarczy pojdzie do ciecia dla was :). sroda/czwartek powinienem miec to juz u siebie.
Spawanie wydechow, kolektorow, uturbianie silnikow, modyfikacje blacharskie, swapy, spawanie klatek. Produkcja zestawow skretu Kontakt PW, gg, tel.605100281
http://www.facebook.com/fatpl
Awatar użytkownika
DA6DOD
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 166
Rejestracja: sob 12 lut, 2011 01:30
Lokalizacja: Krasnystaw
Kontakt:

No to super - czekamy wiec na info odnosnie ceny i nr konta do przelewów. I jakies foto jak to wyglada ;)
Nayma.pl - Projektowanie stron www, ulotki, wizytówki. Lublin, Zamość, Chełm, Krasnystaw i cała Polska.
Obrazek
Awatar użytkownika
FUNO
Stały gość
Stały gość
Posty: 274
Rejestracja: pn 19 lis, 2007 22:25
Lokalizacja: Gorzów wlkp.
Kontakt:

Obrazek

tak to bedzie wygladac :)
Spawanie wydechow, kolektorow, uturbianie silnikow, modyfikacje blacharskie, swapy, spawanie klatek. Produkcja zestawow skretu Kontakt PW, gg, tel.605100281
http://www.facebook.com/fatpl
Awatar użytkownika
bybs
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 878
Rejestracja: śr 26 mar, 2008 21:36
Lokalizacja: Zgierz/Lodz
Kontakt:

teraz zgarniaj wplaty a potem tylko CTRL+P i wysyłaj kartki same :lol:

adapter jest ?? jest :lol:
Tomek89
Postojebca
Postojebca
Posty: 1608
Rejestracja: pn 15 paź, 2007 20:04
Lokalizacja: Gm. G?ogówek(opolskie)
Kontakt:

btw, robisz parę na zapas?

dla niezdecydowanych :)
Rice is nice
Obrazek
Awatar użytkownika
FUNO
Stały gość
Stały gość
Posty: 274
Rejestracja: pn 19 lis, 2007 22:25
Lokalizacja: Gorzów wlkp.
Kontakt:

Tak zrobie kilka na zapas. Predzej czy pozniej ktos sie jeszcze zdecyduje :)
Spawanie wydechow, kolektorow, uturbianie silnikow, modyfikacje blacharskie, swapy, spawanie klatek. Produkcja zestawow skretu Kontakt PW, gg, tel.605100281
http://www.facebook.com/fatpl
Awatar użytkownika
Litwinow
Stały gość
Stały gość
Posty: 434
Rejestracja: wt 02 paź, 2007 22:30
Lokalizacja: Warszawa

I jak cenowo to wychodzi?
Obrazek
Awatar użytkownika
FUNO
Stały gość
Stały gość
Posty: 274
Rejestracja: pn 19 lis, 2007 22:25
Lokalizacja: Gorzów wlkp.
Kontakt:

Przed chwila wyslalem do wyceny na laser 25 kompletow z kwaski 8mm 10mm i z czarnej stali 10mm. Grubszych nie moge zrobic bo sruba adaptera spotkala by sie z lbem sruby amortyzatora. I w sumie nie ma sensu robic grubszych bo przy tak blisko ustawionych otworach nie da rady tego wygiac :) . W zestawie oczywiscie beda wszystkie sruby mocujace.
Jutro powinienem miec odpowiedz z lasera, jak cena bedzie spoko to wszystkie adaptery wytne z kwaski. Polerka bedzie ladnie wygladac :). Adapterki pasuja idealnie, zrobilem 2.5mm luzu miedzy zaciskiem a rantem tarczy.
Spawanie wydechow, kolektorow, uturbianie silnikow, modyfikacje blacharskie, swapy, spawanie klatek. Produkcja zestawow skretu Kontakt PW, gg, tel.605100281
http://www.facebook.com/fatpl
Awatar użytkownika
skwaromir
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 121
Rejestracja: wt 20 paź, 2009 17:35
Lokalizacja: LLU

Takie małe zapytanie, na których zaciskach przymierzałeś ?
Zmierzam do tego czy nie ma różnicy w centralnym ustawieniu zacisków względem tarczy; z z32 a s14a (czy jedne na przykład nie wypadną dużo bardziej z boku) ?
Awatar użytkownika
Furious
Stały gość
Stały gość
Posty: 298
Rejestracja: sob 15 gru, 2012 09:26
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Kontakt:

Kiedy będą adaptery?
Awatar użytkownika
FUNO
Stały gość
Stały gość
Posty: 274
Rejestracja: pn 19 lis, 2007 22:25
Lokalizacja: Gorzów wlkp.
Kontakt:

juz moge zaczac robic. z czarnej stali lakierowane cena 140zł z wysylka, z kwaski 170zł z wysylka. Mozna robic przelewy. W tytule przelewu piszcie nick i z jakiego materialu maja byc zrobione. Adresy do wysylki na PW. Dobrze by bylo jakbym szybko wiedzial ile lakierowanych i ile z kwaski mam zrobic to do konca tygodnia byly by gotowe i w poniedzialek bym wyslal.

35 1090 1388 0000 0001 1841 3115
Piotr Łochunko
Goszczanówko 53
66-530 Drezdenko
Bank BZWBK
Spawanie wydechow, kolektorow, uturbianie silnikow, modyfikacje blacharskie, swapy, spawanie klatek. Produkcja zestawow skretu Kontakt PW, gg, tel.605100281
http://www.facebook.com/fatpl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakupy Grupowe”