Adaptery pod tarcze 320mm dla 300zx/s14a

Tutaj omawiamy zamówienia grupowe na części itp.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
klimas1778
-#Sympatyk
-#Sympatyk
Posty: 62
Rejestracja: ndz 21 lip, 2013 21:48
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nie udzielałem się bo nie mam jeszcze jak sprawdzić czy to pasuje ale może wypowie się organizator albo najlepiej producent? :) Jak niby maja być inne śruby i coś tam jeszcze to może zaraz zorganizujemy "grupowy" na kupno hurtem tych śrub :D
Awatar użytkownika
Litwinow
Stały gość
Stały gość
Posty: 434
Rejestracja: wt 02 paź, 2007 22:30
Lokalizacja: Warszawa

I wyższe tulejki?
Obrazek
Awatar użytkownika
Furious
Stały gość
Stały gość
Posty: 298
Rejestracja: sob 15 gru, 2012 09:26
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Kontakt:

Tylko dlaczego mamy kupować to na nowo skoro już raz za to zapłaciliśmy?
Ja wyszedłem przed szereg i kupiłem, zrobiłem sobie sam.. bo nie będe czekał tygodniami na wyjaśnienia, jestem stratny kolejne 50PLN i pare godziń pracy.
Awatar użytkownika
echo
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 615
Rejestracja: czw 03 maja, 2012 14:14
Lokalizacja: Drezdenko
Kontakt:

Nie chce truc dupy, ale najlepiej by bylo jakby wypowiedzial sie sam producent tych adapterkow i sprawa bylaby wyjasniona.
Jest ten Dubaj, czuć ten Berlin!

Proud owner of s14a
topics35/s14a-270-vt22765.htm
Awatar użytkownika
Smooth_Operator
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 23
Rejestracja: ndz 21 sie, 2011 13:39
Lokalizacja: k. Torunia

Czy FUNO dostał tarczę od DA6DOD do sprawdzenia i czy mógłby napisać jak się sprawy mają?
rafixrc
Posty: 0
Rejestracja: sob 05 gru, 2009 14:41
Lokalizacja: Wrocław

Cisza jak makiem zasiał... a adaptery nadal w pudełku leża :?
LIFE`S TOO SHORT... TO BORING CARS ;)
Awatar użytkownika
carbon127
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 7
Rejestracja: pn 02 cze, 2008 21:40
Lokalizacja: Warszawa

Czy komuś sie udało to zamontować bez przeróbek ? Bo ciepło sie zrobiło i chciałbym tarcze kupic, ale nie wiem jakie ???
Awatar użytkownika
Binio_
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 4684
Rejestracja: wt 30 maja, 2006 01:19
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Jako również użytkownik, ale głównie jako mod, na prośbę kilku osób, już nie tylko proszę (bo to robili koledzy wyżej), ale wzywam Funa do wyjaśnienia sprawy tak by ogół czyli ponad 20 osób było zadowolonych ze sfinalizowanej transakcji.
Awatar użytkownika
Furious
Stały gość
Stały gość
Posty: 298
Rejestracja: sob 15 gru, 2012 09:26
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Kontakt:

No i wszystko jasne..
Awatar użytkownika
FUNO
Stały gość
Stały gość
Posty: 274
Rejestracja: pn 19 lis, 2007 22:25
Lokalizacja: Gorzów wlkp.
Kontakt:

Adaptery byly robione pod zwrotnice S14 piasta 5 srub.
Ucho zacisku na zwrotnicy s14 ma 12mm grubosci i to jest seria nie przerabiana.Ucho zacisku s13 w zwrotnicy ma 16mm grubosci i stad te roznice u wszystkich ktorzy wrzucali to na 4 sruby w zwrotnice s13. Roznica w odsadzeniu tarczy przy pomiarach wyniosla dokladnie 3mm, czyli 3mm roznicy+12mm grubosci ucha wymusza tulejke o wysokosci 15mm, w s13 musialaby byc 19mm i stad te rozbierznosci. Zalozylem ze jak wszyscy rzucaja sie na nie tanie tarcze murano na 5 srub to nikt nie bedzie ich wiercil i ze kazdy ma juz konwersje na 5 srub za soba, Jezeli tarcze mialy byc i tak do wiercenia na 4x114.3 to mozna bylo to ogarnac na tarczach opla vw lub jakichs innych ktore kosztowaly by za pare tyle co jedna z murano albo mniej. Co do odstajacego klocka to, tarcze nie zawsze sa idealnie tak samo wytoczone wiec wolalem zrobic minimalnie wiekszy luz do zacisku zeby nie tarlo. Zacisk jest z tarczy 280mm i ma duzo ciasniejszy luk niz taki na 320mm, I napewno nie kazdy jest idealnie tak samo odlany bo sa z roznych fabryk. Fabrycznie zacisk ma 3mm do szczytu tarczy i zachowalem podobna odleglosc. Robiac cos pod jeden samochod na miejscu moge sobie pozwolic na spasowanie z tarcza nawet na 0.5mm jak trzeba a robiac gotowca pod iles tam samochodow nie wiem co kto ma i co kupi. jeden kupi chinska tarcze ktora bedzie miala 324mm drugi kupi oryginal co bedzie idealnie 320mm i kazdemu inaczej wyjdzie. klocek wysuniety o 2mm niczego nie zepsuje poprostu nie bedzie sie tworzyl rant na tarczy, fabrycznie i tak pracuje przy samej krawedzi, z reszta nikt nie robi przebiegow po 100tys rocznie. A mialem przypadki ze tarcze pod ten sam samochod mialy 3-4 mm roznicy na srednicy i jakbym zostawil szczeline 1mm to komus by tarlo, Bez problemu mozna rozwiercic otwor w adapterze na 15lub 16mm i skrecic to po przesunieciu glebiej w tarcze i nic sie nie przesunie. Nie zadowolonym moge dorobic dodatkowe tulejki 4mm do tych ktore dostali. Sory ze dopiero teraz pisze ale ostatnio krucho z czasem. W sprawie dodatkowych tulejek piszcie PW.
Spawanie wydechow, kolektorow, uturbianie silnikow, modyfikacje blacharskie, swapy, spawanie klatek. Produkcja zestawow skretu Kontakt PW, gg, tel.605100281
http://www.facebook.com/fatpl
Awatar użytkownika
Litwinow
Stały gość
Stały gość
Posty: 434
Rejestracja: wt 02 paź, 2007 22:30
Lokalizacja: Warszawa

Kto na forum pisał, że robił klocki łapiące całą powierzchnię tarczy z Murano w zacisku S14?
Obrazek
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

Chyba Hrum
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Drifter1
Posty: 0
Rejestracja: pn 29 maja, 2017 16:59
Lokalizacja: Olkusz

Ma ktoś nie założone te adaptery? Chętnie odkupię jeśli ktoś nie wykorzystał.
MaYak
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 13
Rejestracja: sob 04 kwie, 2015 00:31
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomo gdzie takie można znaleźć bo też myślałem nad większymi tarczami do mojego 300ZX
Niebieski trupek 300zx Z32 TT
Awatar użytkownika
MEFisto087
Redaktor
Redaktor
Posty: 4107
Rejestracja: pt 08 paź, 2010 12:29
Lokalizacja: WM_____

Pisz do użytkownika Scratch
Ja mam adaptery od niego i wszystko jest ok.
Sucz 200sx S13
Pickup D22
Parch Patrol Y60<= Sprzedany
Opinie w dziale Giełda
Obrazek
"If it isn’t broken, don’t fix it"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakupy Grupowe”