[VT] Honda CRX

Wszystko co dotyczy VT nissanów ( i nie tylko ).

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
suchy071
Stały gość
Stały gość
Posty: 354
Rejestracja: pt 27 lip, 2007 17:53
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Witam wrzucam stare VT które robiłem dla znajomego który się jednak rozmyślił i chce civica stąd CRX poniżej ma nieskończone nadkole

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Nurek200SX
Stały gość
Stały gość
Posty: 358
Rejestracja: ndz 04 cze, 2006 19:43
Lokalizacja: Szczecin

Popraw też tarcze hamulcową bo trochę pokrzywiona jest.
...:::200SX S13:::...

Nie sztuką jest mieć nowego 200SX-a, sztuką jest wsadzić całe serce w starego, by wyglądał jak nowy ;D
Awatar użytkownika
EnDrIu
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 537
Rejestracja: wt 26 paź, 2004 14:33
Lokalizacja: Warszawa

oba blotniki sa nierowne(widac niedokladnosc)
Było: 200sx s13 SR20DET
Jest: 200sx s13 CA18DET

Sprzedam s13
topics20/s-s13-18t-z-gt28rs-vt31839.htm#288454
Awatar użytkownika
robacek
Stały gość
Stały gość
Posty: 435
Rejestracja: pn 11 sie, 2008 08:57
Lokalizacja: Jabłonna/Warszawa
Kontakt:

jest kilka bledow ale olac:) jak on mogl sie rozmyslic widzac cos takiego!? dla mnie zajebiscie wyglada biała wygładzona 100%jdm;] tylko te skosne lampy ble czarna maska wystarczy no i fele extra wygladają;)
Awatar użytkownika
Forest
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 504
Rejestracja: ndz 22 sty, 2006 18:03
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

oj stary musisz jeszcze duzo cwiczyc. narazie szalu niema , strasznie duzo niedociagniec. maska wyglada jak narysowana w paincie a wogule pomysl gejlook to taki nie najlepszy to nie golf czy inna calibra, lewarek zupelnie nie ten kat , nie ta perspektywa. ta tarcza tez srednio pasuje, zalamania swiatla miedzy poszerzeniem blotnika a jego reszta tez raczej sztuczne . takze narazie pozostaje Ci duzo cwiczen ! good luck !
Awatar użytkownika
suchy071
Stały gość
Stały gość
Posty: 354
Rejestracja: pt 27 lip, 2007 17:53
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Forest pisze:oj stary musisz jeszcze duzo cwiczyc. narazie szalu niema , strasznie duzo niedociagniec. maska wyglada jak narysowana w paincie a wogule pomysl gejlook to taki nie najlepszy to nie golf czy inna calibra, lewarek zupelnie nie ten kat , nie ta perspektywa. ta tarcza tez srednio pasuje, zalamania swiatla miedzy poszerzeniem blotnika a jego reszta tez raczej sztuczne . takze narazie pozostaje Ci duzo cwiczen ! good luck !
1. jak pisałem auto robiłem dla znajomego chciał bad-looka na pół światła to zrobiłem
2. Ździwisz się ale z maski został tylko usunięty kolor i została przyciemniona więc nawet odbicia na masce w tym wypadku nie maja prawa się zmienić
3. Auto NIE BYŁO POSZERZANE w seri auto jest czarne a jak wiadomo na czarnym nie widać tak załamań światła jak na jaśniejszych kolorach ;] przyjrzyj się dokładniej... dobra metoda rozjasnij sobie monitor na maxa :D
4. Na samym początku pisałem że auto nie jest skończone stąd niedopracowane nadkole lewarek i inne pierdoły

pozdrooo
Awatar użytkownika
Forest
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 504
Rejestracja: ndz 22 sty, 2006 18:03
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

to proponuje nastepnym razem nie wrzucac nie skonczonych projektow , bo calosc wyglada dosc sztucznie i naprawde slabo , a przeciez ludzie oceniaja twoje umiejetnosci po tym co pokazujesz.
pozdro
Awatar użytkownika
suchy071
Stały gość
Stały gość
Posty: 354
Rejestracja: pt 27 lip, 2007 17:53
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Forest pisze:bo calosc wyglada dosc sztucznie i naprawde slabo
dzięki za krytyke... następnym razem bardziej się postaram 8)

koniec OT.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Virtual Tuning”