[Sekundówka] Nissan S13

Wszystko co dotyczy VT nissanów ( i nie tylko ).

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Forest
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 504
Rejestracja: ndz 22 sty, 2006 18:03
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

tzn ze jesli Endriu bardzo ladnie przerobil przedni zderzak , dorysowal IC itp , to rowniez bedzie mogl poszerzyc blotniki , obnizyc , zmienic fele itp .... poprostu potrwa to dluzej ze wzgledu ilosc rzeczy do obrobienia i tyle .
Awatar użytkownika
suchy071
Stały gość
Stały gość
Posty: 354
Rejestracja: pt 27 lip, 2007 17:53
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Forest pisze:tzn ze jesli Endriu bardzo ladnie przerobil przedni zderzak , dorysowal IC itp , to rowniez bedzie mogl poszerzyc blotniki , obnizyc , zmienic fele itp .... poprostu potrwa to dluzej ze wzgledu ilosc rzeczy do obrobienia i tyle .
mam nadzieje ze Endriu to przeczyta i da kompletnie przerobione auto, od podstaw rysowane samemu :mrgreen:

pozdrooo
Ostatnio zmieniony pn 29 gru, 2008 02:06 przez suchy071, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
EnDrIu
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 537
Rejestracja: wt 26 paź, 2004 14:33
Lokalizacja: Warszawa

suchy071 pisze:
Forest pisze:tzn ze jesli Endriu bardzo ladnie przerobil przedni zderzak , dorysowal IC itp , to rowniez bedzie mogl poszerzyc blotniki , obnizyc , zmienic fele itp .... poprostu potrwa to dluzej ze wzgledu ilosc rzeczy do obrobienia i tyle .
mam nadzieje ze Endriu to przeczyta i da kąpletnie przerobione auto, od podstaw rysowane samemu :mrgreen:

pozdrooo
Nie, nic nie bede juz tutaj wrzucac, po prostu mam inna definicje VT-dla mnie to ma byc przerobienie tak zeby nikt sie nie zorientowal. Czasem i mniej sie zmieni to efekt moze byc lepszy.
Ostatnio zmieniony pn 29 gru, 2008 02:07 przez EnDrIu, łącznie zmieniany 1 raz.
Było: 200sx s13 SR20DET
Jest: 200sx s13 CA18DET

Sprzedam s13
topics20/s-s13-18t-z-gt28rs-vt31839.htm#288454
Awatar użytkownika
TiGRA
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1777
Rejestracja: pt 06 lip, 2007 11:17
Lokalizacja: Kórnik /k. Poznania
Kontakt:

a ja Wam napiszę tak...

Sekundówka to z definicji Suchego >> praca na którą poświęcono mało czasu...

Czyli wszelkie "niedoróbki" są automatycznie wybaczalne ze względu na to, iż autor chce pokazać jedynie "zamiar" / wstępną wersję swojej pracy, do której być może kiedyś powróci.

Anyway dzięki pracy EnDrIu teraz wiem do czego dążę z wyglądem przedniego zderzaka w mojej s13 :mrgreen:

:absolute: << za dobrą robotę :mrgreen:
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Virtual Tuning”