[Sekundówka] Nissan S13

Wszystko co dotyczy VT nissanów ( i nie tylko ).

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
EnDrIu
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 537
Rejestracja: wt 26 paź, 2004 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Wlasciwie to jest projekt nowego zderzaka do Nissana, tak ma wygladac na wiosne

Obrazek

BARDZO PROSZĘ KOLEGĘ suchy071 O NIE WYCINANIE MOICH POSTÓW W TYM TEMACIE

---------------------------------------------

Spoko 8)

:arrow: Prosze pisać na temat pracki... wypowiedzi wykraczające poza projekt endriu BĘDĄ kasowane... utrzymujemy ład i porzadeczek :mrgreen:

i nie gadać że jakiś Wojewódzki jestem... :lol:

Nie chodzi o to że się czepiam Endriu...
kolega Forest napisał że jest bardzo realistycznie zrobione...
Jednak ktoś kto siedzi w tym od X lat dostrzeże błędy które wymieniłem i nie napisałem ich po to żeby robic jakies problemy... bo Suchy sie czepia... :roll:
Wy nie widzicie błędów ja je widze więc je wypisuje...
przy okazji Endriu będzie wiedział nad czym bardziej popracować i to wszystko...

Jako, ze chcesz prowadzic ta rozmowe na forum a nie PW to informuję Cię, że moj temat to nie Twoj i nie zycze sobie zebys jak wczesniej wycinal z niego posty, a dwa zebys wprowadzal swoje wywody w moim temacie. Ja Ci nie wypominal o Twoim poziomie prac...bo sa ponizej krytyki...nie wytykam Ci w nich błedów bo do wszystkiego co zmieniles w swoich pracach wyglada sztucznie i nawet nie trzeba sie przygladac. BTW informuje Cię od razu, ze robie print screen i tym razem bede mial dowod na cenzurowanie.Bardzo ciekawe jest to, ze mozna spojrzec kto edytował moje posty w temacie. I dziwne zniknela informacja o Twojej ortografii- slowo "kąpletne", ktore Ci wypomniales wyciales, poprawiles pisownie w swoim poscie jednak nie udalo Ci sie w cytowaniu. Tak to jest gdy moderatorem jest osoba, ktora w miedzyczasie dostała warna, za propagowanie piractwa
Ostatnio zmieniony śr 04 lut, 2009 23:10 przez EnDrIu, łącznie zmieniany 11 razy.
Było: 200sx s13 SR20DET
Jest: 200sx s13 CA18DET

Sprzedam s13
topics20/s-s13-18t-z-gt28rs-vt31839.htm#288454
Awatar użytkownika
suchy071
Stały gość
Stały gość
Posty: 354
Rejestracja: pt 27 lip, 2007 17:53
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Fotki dajemy dwie :

Przed i Po 8)

+ czytać regulamin !!


co do projektu w sumie nic nie zrobione lekko wlot przeciągnięty do góry i to wszystko lekka kompresja i małe slady po tablicy
Awatar użytkownika
robacek
Stały gość
Stały gość
Posty: 435
Rejestracja: pn 11 sie, 2008 08:57
Lokalizacja: Jabłonna/Warszawa
Kontakt:

a ja wlasnie nei widze co jest zrobione:)
Awatar użytkownika
suchy071
Stały gość
Stały gość
Posty: 354
Rejestracja: pt 27 lip, 2007 17:53
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

brak tablicy + powiększony wlot centralny :D i to wszystko
Awatar użytkownika
Forest
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 504
Rejestracja: ndz 22 sty, 2006 18:03
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

suchy071 pisze:brak tablicy + powiększony wlot centralny :D i to wszystko
w rogu zdjecia jest pokazane jak bylo przed . moim zdaniem ********** realistycznie zrobione. praktycznie nie widac sladu po poprawce zderzaka i ktos , ktory niewie ze cos bylo robione uzna ze tak to auto wyglada na zywo ! i o to wlasnie chodzi . takze jak narazie to suchy071 powinienes sie od Endriu uczyc .

pozdro



------------------------------------------------------

myślę że to słowo można było zastapić innym... :roll:

1. Na forum obowiązuje kultura i wzajemny szacunek. Powtarzające się wulgaryzmy oraz treści ogólnie uznane za obraźliwe, będą tępione a nawet nagradzane ostrzeżeniem/banem.

Jeszcze raz i będzie ostrzeżenie
Ostatnio zmieniony wt 23 gru, 2008 02:27 przez Forest, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
suchy071
Stały gość
Stały gość
Posty: 354
Rejestracja: pt 27 lip, 2007 17:53
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

widze jesteś spec w tej dziedzinie 8)
pkaże ci coś skoro piszesz że śladu nie ma :mrgreen:

kolor:
- niebieski = źle wycieniowane elementy
- zielony = w tym miejscu powinien byc ciut ciemniejszy kolor bordo a nie czerń brak tablicy = brak cienia na tą strone auta popatrz z której strony pada światło na auto oraz pod jakim kątem stoi :lol:
- zółty = obszar w którym wystepuje kompresja

Obrazek

pozdrooo ziom
Awatar użytkownika
EnDrIu
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 537
Rejestracja: wt 26 paź, 2004 14:33
Lokalizacja: Warszawa

suchy071 pisze:widze jesteś spec w tej dziedzinie 8)
pkaże ci coś skoro piszesz że śladu nie ma :mrgreen:

kolor:
- niebieski = źle wycieniowane elementy
- zielony = w tym miejscu powinien byc ciut ciemniejszy kolor bordo a nie czerń brak tablicy = brak cienia na tą strone auta popatrz z której strony pada światło na auto oraz pod jakim kątem stoi :lol:
- zółty = obszar w którym wystepuje kompresja

[url=http://images48.fotosik.pl/41/16fb4c6ef6e92686m.jpg]Obrazek[/URL]

pozdrooo ziom
Swietnie sie znasz. Teraz wez pod taka uwage swoje prace i w koncu moze wyjdzie cos ciekawego.
Było: 200sx s13 SR20DET
Jest: 200sx s13 CA18DET

Sprzedam s13
topics20/s-s13-18t-z-gt28rs-vt31839.htm#288454
Awatar użytkownika
Maretzky
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 826
Rejestracja: śr 29 paź, 2003 18:04
Lokalizacja: Wejherowo

Jak otworzyłem ten temat i zobaczyłem zdjecie EnDrIu to czekałem az sie otworzy kolejne , po VT. Wg mnie przeróbka idealnie zrobiona.
Twoje virtuale suchy wygladają jak rysunkowe z komiksów ....
Awatar użytkownika
EnDrIu
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 537
Rejestracja: wt 26 paź, 2004 14:33
Lokalizacja: Warszawa

Maretzky pisze:Jak otworzyłem ten temat i zobaczyłem zdjecie EnDrIu to czekałem az sie otworzy kolejne , po VT. Wg mnie przeróbka idealnie zrobiona.
Dzieki, imho wlasnie oto chodzi zeby auto wygladalo calkowicie naturalnie a nie jak narysowane w paintcie.
Było: 200sx s13 SR20DET
Jest: 200sx s13 CA18DET

Sprzedam s13
topics20/s-s13-18t-z-gt28rs-vt31839.htm#288454
kamils13

Ja powiem tak. a VT nie znam się wcale, ale autko EnDrIu po owym VT nie wygląda na jakieś fotoszopy,wręcz przeciwnie jak 100% prawdziwe foto.
Ostatnio zmieniony sob 20 gru, 2008 13:50 przez kamils13, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
roball
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3140
Rejestracja: śr 29 cze, 2005 21:33
Lokalizacja: dziura na zachód od Wieliczki

Już tak na chłopaka nie wsiadajcie..
technicznie ma prace poprawne, reszta zależy od tego co się chce osiągnąć (ewentualnie od gustu) ...

to trochę jak porównywanie obrazów Chełmońskiego i kubizmu Piccasa ...
totalnie bez sensu ..

Endriu zrobił projekt stonowany,
bez żadnych szaleństw więc nic się w oczy nie rzuca, a całość wygląda naturalnie..

może suchy strzeli podobny projekcik i się okaże czy potrafi czy nie..
Człowiek człowiekowi wilkiem,
a zombie zombie zombie...
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

mi tez sie podoba projekt kolegi i powiem szczerze jako laik nie zauważyłem tam jakis niedoskonałości wyglada na normalny projekt który można wykonać samemu w garażu
no i umiemczytac:

cytat z regulaminu "[Sekundówka] marka/model - w tamich tematach zamieszczamy auta na które przeznaczyliśmy mało czasu i wykonalismy mało modyfikacji " koniec cytatu

jesli ten projekt jest taki niedorobiony to kolega dobrze go oznaczył wiec po co sie tu czepiać??
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Ban0ff
Postojebca
Postojebca
Posty: 1813
Rejestracja: pn 19 wrz, 2005 14:47
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

ej chlopaki nie ma co na siebie najezdzac :)
na tym vt prawie nic sie nie zmienilo z autem wiec wyglada naturalnie, zdjeta jedynie rejestracja i podciagniety wlot na cooler, nie jest to raczej skomplikowane.
Inaczej by pewnie sprawa wygladala gdyby trzeba bylo zmienic felgi, obnizyc auto, zmienic kolor, dodac body..... to juz jest wyzsza szkola jazdy zeby zrobic to naprawde dobrze....
Awatar użytkownika
Forest
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 504
Rejestracja: ndz 22 sty, 2006 18:03
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Ban0ff pisze:ej chlopaki nie ma co na siebie najezdzac :)
na tym vt prawie nic sie nie zmienilo z autem wiec wyglada naturalnie, zdjeta jedynie rejestracja i podciagniety wlot na cooler, nie jest to raczej skomplikowane.
Inaczej by pewnie sprawa wygladala gdyby trzeba bylo zmienic felgi, obnizyc auto, zmienic kolor, dodac body..... to juz jest wyzsza szkola jazdy zeby zrobic to naprawde dobrze....
nie koniecznie , wszystko robisz tak samo ... tylko wiecej elemntow- wiecej czasu . jak robisz srednio vt to taki wlot tez Ci wyjdzie srednio...
Awatar użytkownika
suchy071
Stały gość
Stały gość
Posty: 354
Rejestracja: pt 27 lip, 2007 17:53
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Forest pisze:
Ban0ff pisze:ej chlopaki nie ma co na siebie najezdzac :)
na tym vt prawie nic sie nie zmienilo z autem wiec wyglada naturalnie, zdjeta jedynie rejestracja i podciagniety wlot na cooler, nie jest to raczej skomplikowane.
Inaczej by pewnie sprawa wygladala gdyby trzeba bylo zmienic felgi, obnizyc auto, zmienic kolor, dodac body..... to juz jest wyzsza szkola jazdy zeby zrobic to naprawde dobrze....
nie koniecznie , wszystko robisz tak samo ... tylko wiecej elemntow- wiecej czasu . jak robisz srednio vt to taki wlot tez Ci wyjdzie srednio...
co masz na myśli pisząc ,,wszytko robisz tak samo`` ?? określ się dokładniej
ODPOWIEDZ

Wróć do „Virtual Tuning”