[Garaż] Nissan S13,4

Wszystko co dotyczy VT nissanów ( i nie tylko ).

Moderator: Moderator

Davidof
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 13
Rejestracja: śr 28 lis, 2007 23:35

Witam,

nowy kolor może dwa?:) + vinyl/wzorek

Panowie prośba na szybko, mam mało czasu na podjęcie decyzji co do koloru, znajomy mi coś tam projektuje ale może ktoś ma ciekawą wizję na s13,4 ?:) czarny, biały (odpadają na tor są słabe moim zdaniem) żółty zielony raczej też ;) (są już takie)

Najchętniej kolor z jakąś grafiką czy jakimś vinylem :) Dzieki z góry jak kogoś praca przejdzie na auto ... stawiam DOBRĄ DUŻĄ flaszkę :)

OCZYWIŚCIE ładnie o to proszę :)

Obrazek

foto o największej rozdzielczości jaką znalazłem
Ostatnio zmieniony sob 28 lut, 2009 23:44 przez Davidof, łącznie zmieniany 1 raz.
Wafer
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 14
Rejestracja: śr 28 sty, 2009 16:07

No cóż, nie każdemu wszystko wychodzi, ważne że jest jakiś zarys o co mi chodziło... bo do ideału troche brakuje ;P

Jeśli się komuś podoba mogę to jeszcze troszkę dopieścić :P

Obrazek
Awatar użytkownika
suchy071
Stały gość
Stały gość
Posty: 354
Rejestracja: pt 27 lip, 2007 17:53
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

jest ok... choć malowanie to samo i na czarnym zgubił sie zarys auta...

później dam coś od siebie...
Davidof
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 13
Rejestracja: śr 28 lis, 2007 23:35

Wafer dzięki wielkie :) ale nie chciałbym mieć takiego samego auta jak Paweł Trela :) Czerwony z czarnym extra ale może inny wzorek ?:) Dzięki jeszcze raz za zainteresowanie i zachęcam flaszka czeka:D
Awatar użytkownika
Jam
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 51
Rejestracja: ndz 01 mar, 2009 13:37

granatowy pomazany z czarnym na dole mzoe byc ulozone rowniez to jako nakladajace sie na siebie plomienie ale ja pomazalem trylk oz racji ze na szybko cicalem ;]
a na gorze bialy i naklejka z johnym bravo na masce :D
Załączniki
trela.jpg
Awatar użytkownika
Forest
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 504
Rejestracja: ndz 22 sty, 2006 18:03
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

zdjecie autorstwa mojej dziewczyny . mamy duzo zdjec Pawla Treli z calego sezonu w lepszej jakosci . Davidof jak potrzebujesz z innej perpektywy badz w lepszej jakosc to daj znac.
Wafer
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 14
Rejestracja: śr 28 sty, 2009 16:07

Davidof pisze:Wafer dzięki wielkie :) ale nie chciałbym mieć takiego samego auta jak Paweł Trela :) Czerwony z czarnym extra ale może inny wzorek ?:) Dzięki jeszcze raz za zainteresowanie i zachęcam flaszka czeka:D

Troszkę Cię zle zrozumiałem na początku bo myślałem ze to twoja fura (ja raczkuje narazie w dziedzinie nissanow i nie kojarze ludzi i ich fur) toteż zostawiłem naklejki, na początku też chcialem zostawić kager'a ale nie pasował kolor.

Co do wzoru to można cos fajnego wymyślić, dzisiaj na szybko nie udalo mi sie zabardzo wyrównac tego zielonego z biały wiec wzór został, jak Ci się aż tak bardzo nie spieszy to wtorek-sroda bede miał troche czasu to moge go dopieścić.


ps. Fores jak masz inną fotę to był bym wdzięczny, co mnie interesuje:
- jak największy rozmiar
- perspektywa, ta co jest teraz jest dobra, wiec coś koło tego
- oświetlenie, jak najrówniejsze na całym samochodzie, bo wtedy efekt jest o niebo lepszy :)
- fota statyczna (a nie dynamiczna) czyli bez ruchu, a jeśli w ruchu to już bez dymu z kół przysłaniającego karoserie... :P

Pozdrawiam.
Davidof
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 13
Rejestracja: śr 28 lis, 2007 23:35

jutro jeszcze napiszę czy mamy czas, generalnie może być późno wtorek to chyba max:) ale spoko jak coś to różowy walniemy i będzie spoko 8)

Wafer tak czy inaczej dziękuję za zainteresowanie i chęc pomocy :)

EDIT: Panowie mam czas do piątku więc zachęcam :) nagrodą: dobra flaszka, dyplom uznania:p, przejażdżka na prawym ;)
s13,4 rb25det :) / http://www.mlife.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Virtual Tuning”