S13 kolor felg i nadwozia.

Wszystko co dotyczy VT nissanów ( i nie tylko ).

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
nismo250
Stały gość
Stały gość
Posty: 479
Rejestracja: śr 17 gru, 2008 21:07
Lokalizacja: OKOCIM(mocne)
Kontakt:

kup oracal
a mi tez byscie okleili nyske za powiedzmy 1500zl bez maski
bo mam oryginal carbon :mrgreen:
w bialy mat oczywiscie
Ostatnio zmieniony wt 02 mar, 2010 18:57 przez nismo250, łącznie zmieniany 1 raz.
wirus
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 137
Rejestracja: sob 17 paź, 2009 18:14

nie wiem :) to zalezy od kumpla. folia carbon oracal jest beznadziejna, tylko 3m di noc robi robote jako taką :)
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

a jak sie auto oklei to folia nie bedzie po jakimś czasie pekac i jak jest po jej zerwaniu??
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
wirus
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 137
Rejestracja: sob 17 paź, 2009 18:14

nie, bo to jest specjalna folia do oklejania aut. masz na nia 8 lat gwarancji ze nic nie peknie i nie zrobi sie zaden bąbelek. nie matowieje i nie blaknie jak lakier i mozna myc na myjni normalnie bo nie robia sie rysy. zrywasz na cieplo tak samo jak nakladasz i masz spowrotem oryginalny lakier i ani grama kleju :)
Awatar użytkownika
Neo2005
Sponsor
Sponsor
Posty: 918
Rejestracja: czw 08 maja, 2008 15:05
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Ciekawe czy to tak pieknie wygląda jak piszesz ;)
Części tuningowe bovy, naby, pasy szelkowe, wskazniki, turbo timery,stozki, kierownice i wiele wiele innych - zawsze w dobrych cenach !!! 505-205-558

Lista części: http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=14275251

My project s13 http://forum.turbokillers.com/tematy23/ ... vt9286.htm
wirus
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 137
Rejestracja: sob 17 paź, 2009 18:14

szczerze? nie wiem. ale ten znajomy co okleja, ma juz swoja honde oklejona ponad rok czasu i nic sie nie dzieje, kolor dalej taki sam zywy, wyglada jak w dzien oklejenia jak umyje ;)


skoro wlasciciele prosiakow, lambo, mercow itp oklejaja zamiast malowac to cos musi w tym byc :]
Ostatnio zmieniony wt 02 mar, 2010 20:26 przez wirus, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

a masz jakies namiary moze zmienie kolor ??
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
wirus
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 137
Rejestracja: sob 17 paź, 2009 18:14

jelenia góra, ul wolnosci 179. ogolnie nie wiem jak nissana, ale za oklejenie calej hondy civic coupe Vgen liczą 2000 zł. albo poznan, ta strona ktora dawalem wyzej, ale tam koszt oklejenia to 3-4 tys.
Ostatnio zmieniony wt 02 mar, 2010 21:47 przez wirus, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

to chyba zostane przy moim czarnym kolorze

[ Dodano: Wto 02 Mar, 2010 21:56 ]
widze ze nie jest to tani sport
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
Neo2005
Sponsor
Sponsor
Posty: 918
Rejestracja: czw 08 maja, 2008 15:05
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

imo jezeli oklejenie całego nissana kosztowało by 2k i zapewnienia ze z folią nic sie nie stanie to chyba lepsze rozwiązanie niz lakier.
Części tuningowe bovy, naby, pasy szelkowe, wskazniki, turbo timery,stozki, kierownice i wiele wiele innych - zawsze w dobrych cenach !!! 505-205-558

Lista części: http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=14275251

My project s13 http://forum.turbokillers.com/tematy23/ ... vt9286.htm
Awatar użytkownika
racer11
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 44
Rejestracja: pn 03 lis, 2008 15:20
Lokalizacja: Socho
Kontakt:

W dzisiejszych czasach za 2 tysiące złotych żaden lakiernik nie pomaluje całego auta... Chyba, że tylko z wierzchu, bez felców, albo pan złota rączka w szopie wujka Heńka ;P
Tu masz stronę firmy robiącej to profi - wózki też profi :D Z tego co się dowiedziałem to sama folia to koszt kilku tysi...
http://www.zmianakoloruauta.pl/zmiana-k ... leria.html
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

no ja akurat moge miec malowanie taniej niz 2 tysiace i nie w szopie u wujka heńka
a pomysł z oklejeniem jest dobry ale mysle ze dla nowych aut a ze wirus ma dostep do tanszego oklejania to dlatego korzysta
Ostatnio zmieniony śr 03 mar, 2010 23:10 przez domino, łącznie zmieniany 1 raz.
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
Igorek
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 121
Rejestracja: sob 29 lis, 2008 14:48
Lokalizacja: Warszawa

dlamnie to ten carbon wygląda jak wieś . Carbon fajnie wygląda jak jest prawdziwy i pasuje do auta np. białe m3 e92 z carbonowym dachem . A cały w folii karbonowej? :?
Kto hamuje ten przegrywa !
wirus
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 137
Rejestracja: sob 17 paź, 2009 18:14

tez mi sie nie podoba cały w folii carbonowej, bez przesady :) dobra spece, koniec pogaduszek, pojutrze oddaje fele do lakierowania na czarno, czy ktos moze mi w photoshopie zmienic kolor felg z fotki na 1 stronie na czarny? pozdro
Awatar użytkownika
m0rr1s
Postojebca
Postojebca
Posty: 1079
Rejestracja: wt 15 sty, 2008 20:25
Lokalizacja: od o. Rydzyka
Kontakt:

racer11 pisze:W dzisiejszych czasach za 2 tysiące złotych żaden lakiernik nie pomaluje całego auta... Chyba, że tylko z wierzchu, bez felców, albo pan złota rączka w szopie wujka Heńka ;P
Tu masz stronę firmy robiącej to profi - wózki też profi :D Z tego co się dowiedziałem to sama folia to koszt kilku tysi...
http://www.zmianakoloruauta.pl/zmiana-k ... leria.html
w szopie czy nie w szopie... ważne, żeby leżał profi... sam znam typa co E46 malował w stodole... wyszło na tyle profi, że wygladal lepiej niż z fabryki :D
bo jakby nie patrzył na 'przeciętnych' nowych autach lakiernia się zbytnio nie stara
Nissan will get you through times with no money better than money will get you through times with no Nissan.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Virtual Tuning”