[VT] S13

Wszystko co dotyczy VT nissanów ( i nie tylko ).

Moderator: Moderator

Lashi
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 10
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 13:24

Witam wszystkich.

Nie wiedziałem gdzie zamieścić mojego VT dlatego zdecydowałem że to będzie odpowiedni dział...

A więc na wstępie mam nadzieję, że właściciel bazowego zdjęcia nie będzie mi miał za złe tej przeróbki... no cóż z drugiej strony to wyróżnienie bo długo szukałem dobrej bazy z idealnym wizualnie autkiem.

lista zmian:
-cały przedni zderzak rebrushowany wg. mojego projektu
-intercooler HKS
-podniesione światełka (sleepy) z zastosowaniem diod jako światełka dzienne... takie rozwiązanie jest według mnie najlepsze na polskie warunki...
-maska na czarno
-obniżone progi.

Więcej zmian nie wprowadzałem ze względu że moim zdaniem taki wygląd autka to perfekcja (clear style). Dlatego próżno szukać wieśniackich spoilerów itp.

No a teraz to co mnie interesuje... czy podoba się wam pracka mam na myśli ogólną stylistykę... i wyznawany przez mnie "clear style" Felgi też mi się podobały dlatego nie zmieniałem...
BAZA:
Obrazek
VT:
Obrazek

PS. Nie pamiętam czyja to była fura... ale jestem pewny że właściciel ją rozpozna. :)

Pozdro.
Ostatnio zmieniony pt 12 lis, 2010 12:50 przez Lashi, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
TiGRA
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1777
Rejestracja: pt 06 lip, 2007 11:17
Lokalizacja: Kórnik /k. Poznania
Kontakt:

Lashi, słabo szukałeś... przenoszę...
Przeczytaj zasady VT w tym dziale odnośnie opisywania tematów.
Ankieta OUT
Ostatnio zmieniony pt 12 lis, 2010 12:43 przez TiGRA, łącznie zmieniany 1 raz.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Majkelll
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 726
Rejestracja: czw 23 wrz, 2010 22:15
Lokalizacja: Pułtusk

Właścicielem nyski jest Thoreg.
Nie dziwię się że wybrałeś jego auto bo naprawdę robi wrażenie. A co do Twojej pracy to moim zdaniem zrobiłeś kawał dobrej roboty, wygląda bardzo realistycznie. Tylko ten zderzak troszkę nie w moim guście :P
Awatar użytkownika
TiGRA
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1777
Rejestracja: pt 06 lip, 2007 11:17
Lokalizacja: Kórnik /k. Poznania
Kontakt:

Co do samej pracy to jest kilka niedoróbek...
1. Na lewej stronie foty przy "dyfuzorku/dokładce/whatever" - jakiś rozmaz :P
2. Daszki lamp za ostro cięte.
3. Cieniowanie zderzaka przy nadkolu lekko nie udane.
4. Progi jak na mój gust koślawe wyszły >> przy tylnym kole masz wloty powietrza??
5. KHS ma inną czcionkę :P
6. W bocznych kratkach zderzaka nic nie widać.. gdzie rury do FMIC?

Tyle ode mnie :mrgreen:
Ostatnio zmieniony pt 12 lis, 2010 13:02 przez TiGRA, łącznie zmieniany 1 raz.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Lashi
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 10
Rejestracja: śr 20 paź, 2010 13:24

Dzięki za wskazanie bledow lol nawet nie zauwarzylem ze zapomnialem o orurowaniu intercoolera... lol thx jeszcze trochę popracuje nad tym ale odrazu mowie jestem początkującym bawilem sie w vt ale 2 lata temu teraz to moja 1 pracka po przerwie... a co do zblurowanego tła przy zderzaku to na bazie tam jeszcze widnial zderzak dlatego troche trudno bylo to zamaskowac... ale dzieki za krytyke. I sory za kłopot z przeniesieniem i otytułowaniem.
Awatar użytkownika
TiGRA
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1777
Rejestracja: pt 06 lip, 2007 11:17
Lokalizacja: Kórnik /k. Poznania
Kontakt:

Spox ... następne bedzie lepsze :D
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Barta
Stały gość
Stały gość
Posty: 384
Rejestracja: ndz 29 lis, 2009 12:18
Lokalizacja: spod warszawy

Pracka zyskała by dużo efektu jakbyś jeszcze odrobinkę pobawił się krzywymi gradiacji np W Photoshopie. Co do świateł polecam program Adobe Image Ready 7.0 CE.
Ustawiasz rodzaj pędzla na światło jaskrawe i zmiękczanie 40% - efekt zniewala. Wygląda jak prawdziwe światło. A tak pracka daje radę. Trochę ostre kształty.
Obecnie '92 200SX S13 CA18DET GT2860RS
ODPOWIEDZ

Wróć do „Virtual Tuning”