TURBOKILLERS ROADTRIP 2011

Foto i videorelacje z zawodów , spotkan i zlotów , galerie własne.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
xZealoTx
Stały gość
Stały gość
Posty: 464
Rejestracja: śr 16 lip, 2008 21:40
Lokalizacja: Dębica
Kontakt:

Panowie znowu OT: zastanowiłem się dogłębnie i na Przyszły rok na Turbo TRIPA przyjeźdzam S13... Nie bede Sprzedawał mojej Bejbe!!!!!!!! :*:*:*:*:*:*
Niskie, Szerokie... i jedzie się Bokiem
S14a in Progress (4%)
Honda CB600F Hornet (94bhp) (100%)
Awatar użytkownika
wis2brwa
Stały gość
Stały gość
Posty: 339
Rejestracja: pt 26 lut, 2010 08:41
Lokalizacja: Rydułtowy/Cuijk NL
Kontakt:

xZealoTx pisze:Panowie znowu OT: zastanowiłem się dogłębnie i na Przyszły rok na Turbo TRIPA przyjeźdzam S13... Nie bede Sprzedawał mojej Bejbe!!!!!!!! :*:*:*:*:*:*
heh k. u. r. w. a. duch NISMO :D:D:D
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

super to sie rozumie
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
pavveli
PHOTO/VIDEO PRESS
PHOTO/VIDEO PRESS
Posty: 213
Rejestracja: wt 22 mar, 2011 20:14
Lokalizacja: Rogalinek/Poznań

Fucking shit ! Ja tu tworze sobie a jak zrobilem polowe 2 dnia to przypomnialo mi sie ze mam materialy od innych jeszcze, zdjecia itp, wszystko przez to ze komputer je pomieszal jakos choro, trzeba ciac, przesunac, wcisnac, ogarnac i jakos zrobic zeby bylo dobrze.. tworze dalej. :)
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

Wrzuć to w jakiś random i doklej w środku, a'la sticker bomb :mrgreen:
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
pavveli
PHOTO/VIDEO PRESS
PHOTO/VIDEO PRESS
Posty: 213
Rejestracja: wt 22 mar, 2011 20:14
Lokalizacja: Rogalinek/Poznań

Jestem na półmetku 2 dnia i może wydaje się, że się obijam, że tak wolno idzie, ale na naprawdę dużo z tym roboty, Ci co próbowali swoich sil w tego typu rzeczach dobrze o tym wiedza. ; ) W sumie 2 polowa 2dnia pójdzie już z górki. :D
Ostatnio zmieniony czw 18 sie, 2011 22:12 przez pavveli, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
szaman
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3183
Rejestracja: śr 13 sie, 2008 22:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

hehe no to na pewno wszystkich cieszy ze juz z gorki :D
ale to i tak nie zmniejszy naciskow na ciebie zebys skonczyl czem predzej :D

trailerem zrobiles takie zamieszanie, ze teraz ciezko wysiedziec w oczekiwaniu na pelny film ;)
onepointeightT
--------------------------
Aby wstawić zdjęcia na forum należy(przy użyciu hostingu Zdjęcia Google):
- wrzucić fotki do zdjęcia google,
- dodać zdjęcia do wybranego albumu,
- będąc w albumie i posiadając zdjęcie na fullscreenie kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać "Kopiuj adres obrazu",
- na forum podczas pisania posta przy użyciu znaczników "IMG" wstawić wcześniej skopiowany link.
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

pavveli pisze:Jestem na półmetku 2 dnia i może wydaje się, że się obijam, że tak wolno idzie, ale na naprawdę dużo z tym roboty, Ci co próbowali swoich sil w tego typu rzeczach dobrze o tym wiedza. ; ) W sumie 2 polowa 2dnia pójdzie już z górki. :D

na mnie juz w temacie zlotu turbokillers w toruniu zaczynaja krzyczec gdzie film a to jest ponad 20 giga materiału do ogladniecia spisania itd itp
a ja jeszcze czasu ostatnio wogole nie mam - teraz w robocie jeszcze jestem do domu zjade to musze jeszcze posiedziec nad papierami a mam jeszcze 60 km do tego domu....
Ostatnio zmieniony czw 18 sie, 2011 23:54 przez domino, łącznie zmieniany 1 raz.
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
czarny1986r
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 797
Rejestracja: sob 10 paź, 2009 22:04
Lokalizacja: Konin

do października ma czas:)
Awatar użytkownika
pavveli
PHOTO/VIDEO PRESS
PHOTO/VIDEO PRESS
Posty: 213
Rejestracja: wt 22 mar, 2011 20:14
Lokalizacja: Rogalinek/Poznań

Walczę walczę, żebyście mieli jak najszybciej, bo teraz każda sekunda czekania jest jak godzina. xD
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

dlatego zmieniłem kompa
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
pavveli
PHOTO/VIDEO PRESS
PHOTO/VIDEO PRESS
Posty: 213
Rejestracja: wt 22 mar, 2011 20:14
Lokalizacja: Rogalinek/Poznań

No wiec Panowie zdradzę, że została "kosmetyka" w drugim dniu i nie oficjalnie jest zakończony. : D I można zabierać się za najpiękniejszy, bo słoneczny, 3 dzień z którego jest najwięcej materiałów = najwięcej roboty. Ale w sumie jest to przyjemność wiec z chęcią siedzi się po nocy i tworzy. : D Czyli mając 2 dni jestem na półmetku. :))
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

git majonez :D
Tylko pamiętaj o rondzie w aquaparku :D :D :D
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
Awatar użytkownika
pavveli
PHOTO/VIDEO PRESS
PHOTO/VIDEO PRESS
Posty: 213
Rejestracja: wt 22 mar, 2011 20:14
Lokalizacja: Rogalinek/Poznań

O tym nie zapomnę. ;D Mogę odrobinkę zdradzić: 1 dzień = 3;40min, 2 dzień = 18;47 no i szykuje tez jakiegoś bonusa..
Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

Ty już nie zdradzaj szczegółów tylko spokojnie rób :) Ale widzę, że ostro tniesz co tak naprawdę dobrze wróży bo podejrzewam, że będzie sama najlepsza esencja :)
Przedszkole Montessori FaSolLa

Protest Wyborczy

Mateusz Pucharski

Mój wóz to moja twierdza, w tej twierdzy jem i pierdzę...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdjęcia i filmy”