walek rozrządu

Wszystko na temat silników CA

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Barni
Stały gość
Stały gość
Posty: 322
Rejestracja: śr 17 mar, 2004 16:47
Lokalizacja: Olsztyn

witam
czy komus zdazyla sie taka sytacja ze wytarly sie frezy na walku i pekla pletwa do ustawiania aparatu
czy jestem pierwszy :(
a moze ma ktos walek do sprzedania?
Awatar użytkownika
Karrlos
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1402
Rejestracja: pn 26 sty, 2004 22:22
Lokalizacja: Gdańsk

Ja mam , poczeaj tydzień czasu
EMWU is dead
Awatar użytkownika
Rafi
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 639
Rejestracja: wt 09 mar, 2004 07:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

tez mam taki i 2 aparaty :)
[scroll]>>>ORDYNUSS TEAM<<< member #001/06 lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem
[/scroll]
Fila.
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 614
Rejestracja: wt 29 lip, 2003 15:56
Lokalizacja: nikad
Kontakt:

Mi sie takie cos przytrafilo :cry: . Ale w JSS dorobili mi to :) i wszystko dziala jak trzeba.

A tak btw: Ile byscie chcieli za aparat zaplonowy ??? Teraz nie jestem w stanie kupic ale jakos pod koniec lipca kase bede mial :).
Awatar użytkownika
jarkowy
Założyciel Klubu
Założyciel Klubu
Posty: 1088
Rejestracja: sob 26 lip, 2003 23:29
Lokalizacja: Władysławowo
Kontakt:

Tak to się zdaza ale widze ze nikt nie zastanawia się dlaczego to się dzieje?
JA wiem ;)
Bo nie jest wycentrowany Crank Angle sensor w stosunku do wałka a tak sie dzieje ponieważ przedna pokrywa do której jest przymocowany żle przylega do bloku i źle przykręcony jest a sam Cranck Angle jest nie równomiernie dokrecany.
Ale po co ja to pisze.........?
GTR Sprzedany ale Avatara spobie zostawiam z sentymentu...

SKYRACING

OO\____/OO

602227141


Turbokiller

automatyka www.horyzont.co
pokoje gościnne nad morzem we władysławowwie www.impresja.co
600-961-666
Awatar użytkownika
biernik
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 103
Rejestracja: czw 24 cze, 2004 22:33
Lokalizacja: g. śląsk
Kontakt:

Mam tez pytanko na temat walkow. Zrobilem remont silnika ale zostaly mi do wymiany walki .Teraz moze mi ktos powie jaki ma wplyw zjechany walek o 2mm prawie na karzdej krzywce tak jest na ssacym i wydechowym a nie mam tez gdzie kupic walkow. Nowe troche za drogie w serwisie
Awatar użytkownika
Rafi
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 639
Rejestracja: wt 09 mar, 2004 07:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

JESZCZE MI ZOSTAŁ 1 SSACY :)
[scroll]>>>ORDYNUSS TEAM<<< member #001/06 lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem
[/scroll]
Awatar użytkownika
biernik
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 103
Rejestracja: czw 24 cze, 2004 22:33
Lokalizacja: g. śląsk
Kontakt:

Zapomnialem napisac ze mam model s14 masz do tego wałek??
Awatar użytkownika
Rafi
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 639
Rejestracja: wt 09 mar, 2004 07:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

MAM PYTANIE CZY RURKI BYLY DROŻNE - TE NAD WAŁKIEM (OD OLEJU)? ALBO CZY PRAWIDŁOWO KTOS ZLOZYL ROZRZĄD ? W SR 20 JEST PROBLEM Z POPYCHACZAMI ZAWORÓW JAK JE ZLE WSADZISZ(WYCISNIĘTE) TO ALBO WOGÓLE NIE ODPALI BO BEDA PODPARTE ZAWORY ALBO WYTRA SIE WALKI(CALE NAPOMPOWANE) .
[scroll]>>>ORDYNUSS TEAM<<< member #001/06 lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem
[/scroll]
ChEsTeR

Po wytaciu trzech kompletow walkow jest madry :D
Awatar użytkownika
biernik
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 103
Rejestracja: czw 24 cze, 2004 22:33
Lokalizacja: g. śląsk
Kontakt:

a wiec u mnie w aucie to bylo tak:
Kupilem go okolo 2 lata temu mial przejechane 150tkm tak mi sie wydawalo rok prod.95
Przejechalem nim okolo 65tkm i obrocilo panewke na korbowodzie, a wiec naprawilem go wszystko nowe korbowod uszczelniacze i.t.d oprocz walu. Wal przeszlifowalem na 3-szlif
No i walki po rozebraniu okazaly sie starte tak okolo 2mm na karzdym. A jeszcze na dodatek okazalo sie ze mam silnik z modelu 97rok i wszystke zakupione czesci trzeba bylo wymienic na inne, ale dalem rade.
Jeszcze jedno pytanie koles z warszawy zaproponowal mi nowe walki po 570zeta za sztuke i mowi ze to oryginaly japonskie ale nie wiem co robic cos mi tu smierdzi chyba za tanio co??
nie wiem jak bylo z kanalikami ale teraz napewno wszystko jest poczyszczone i poprzetykane.
Ostatnio zmieniony pt 09 lip, 2004 22:13 przez biernik, łącznie zmieniany 1 raz.
Fila.
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 614
Rejestracja: wt 29 lip, 2003 15:56
Lokalizacja: nikad
Kontakt:

Jaki koles?? Moze go znamy....
Awatar użytkownika
biernik
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 103
Rejestracja: czw 24 cze, 2004 22:33
Lokalizacja: g. śląsk
Kontakt:

nie znacie Sosnowiec
Awatar użytkownika
Rafi
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 639
Rejestracja: wt 09 mar, 2004 07:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Wiec dokładnie sprawdz rurki nad wałkami one odgrywaja najwazniejsza role w smarowaniu rozrzadu (zapobiega wycieraniu). Waleczki moj koleszka kupil najpierw w hipolu (pomylenie pojec) a potem w złosci zamowil od swiatka za 1500- one tez sie wytarły po 1000km ale tu juz byla wina ustawienia hydraulicznych popychaczy o czym wczesniej pisalem.
[scroll]>>>ORDYNUSS TEAM<<< member #001/06 lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem
[/scroll]
ChEsTeR

Samoregulatory hydrauliczne na ktorych trzeba ustawiac luz. :? Tutaj nissan sie nie popisal
ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki CA”