Pali na 3 gary

Wszystko na temat silników CA

Moderator: Moderator

Ban0ff
Postojebca
Postojebca
Posty: 1813
Rejestracja: pn 19 wrz, 2005 14:47
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

zmien reystor packa na sprawny i bedziesz wiedzial czy to on :)
Sprzedam przewody teflonowe do turbo w oplocie stalowym, komplet do CA18 (t25/t28/gt2x) 300zl, SR20 320zl info na priv

S13 2JZ / 730HP 820NM
cinn
Stały gość
Stały gość
Posty: 227
Rejestracja: wt 04 sty, 2011 21:28
Lokalizacja: legnica

styki poczyszczone we wtyczkach przy cewkach i dalszej instalacji.
jak nie będzie też dobrego styku to też będą hity z różnicą napięć.

przerwy na świecach są poustawiane? :D ?
dym z opon leczy astme ;D
JARGUT
Stały gość
Stały gość
Posty: 307
Rejestracja: ndz 13 wrz, 2009 20:59
Lokalizacja: Bochnia małopolska

Jak to wszystko nie pomoże co koledzy pisali to podmien kompa ktos chyba na forum miał podobne objawy i okazało sie ze komp był zalany
Moze woda sie dzies dostała
Pozdrawiam powodzonka
Majkelll
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 726
Rejestracja: czw 23 wrz, 2010 22:15
Lokalizacja: Pułtusk

JARGUT pisze:Jak to wszystko nie pomoże co koledzy pisali to podmien kompa ktos chyba na forum miał podobne objawy i okazało sie ze komp był zalany
Moze woda sie dzies dostała
Pozdrawiam powodzonka
Trochę kotlet ale zawsze się przyda. Potwierdzam JAGURTA, też miałem zalany komp, albo po prostu od wilgoci się coś zepsuło. Po podmianie kompa 2 gar chodzi normalnie.

Mi też nie chciał chodzić na 2 cylindrze, w ogóle nawet trochę. Iskra była, cewki podmienianie i ciągle było to samo. Już miałem wyjmować wtryski w obawie że 2 stanął ale dziwne żeby tak nagle. Akurat dobrze się złożyło bo kupiłem 2 kompa, wczoraj do mnie przyszedł to sobie podmieniłem, tak tylko żeby sprawdzić. I o dziwo problem ustąpił jak ręką odjął. To jeszcze raz dla potwierdzenia tezy zamontowałem stary komp żeby się upewnić i znów nie chodził na 2 gar.
Ostatnio zmieniony wt 16 kwie, 2013 10:38 przez Majkelll, łącznie zmieniany 1 raz.
CA18DET - Jeden osiem Turbo burbo...
Awatar użytkownika
BUGALUS
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 757
Rejestracja: czw 24 maja, 2007 20:58
Lokalizacja: pruszcz gdanski

to mi zalał deszcz kompa i nie trybił na 2 gary ostatnio u siebie zauważyłem że zepsuty wtrysk
na zimnym silniku pracuje jak by chciał a nie mógł na rozgrzanym pracuje prawie normalnie :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki CA”