Ca18DET za duza dawka paliwa (zalewa)

Wszystko na temat silników CA

Moderator: Moderator

Ban0ff
Postojebca
Postojebca
Posty: 1813
Rejestracja: pn 19 wrz, 2005 14:47
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

JARGUT pisze:Witam! dzisiaj troche podłubałem założułem inne cewki poprawy praktycznie nie ma jeszcze zaobserwowałem że jak sie zagrzeje dobrze to na wolnych obrotach tak jak by przerywa co jakiś czas jutro nagram filmik jak dam rade bo nie wiem jak to opisat takie prychnięcie jak by ! Banoff ja swojego problemu nie rozwiązałem do końca a ty takie trudne pytanie zadajesz :D
Ja w ten przewód powrotny dmuchałem ustami i swobodnie idzie tak więc drożny jest !
A ty to jakie masz wtryski i jakie cisnienie Ci potrzebne że 2 pompy masz podpięte ?
Z czystej ciekawosci pytam
wtryski seryjne i cisnienie tez, dolozylem do ukladu swirl pota i do tego potrzebna jest druga pompa, a wszystkie kombinacje zeby zlikwidowac ten problem:

http://www.youtube.com/watch?v=KDhhd01SPh8
Sprzedam przewody teflonowe do turbo w oplocie stalowym, komplet do CA18 (t25/t28/gt2x) 300zl, SR20 320zl info na priv

S13 2JZ / 730HP 820NM
JARGUT
Stały gość
Stały gość
Posty: 307
Rejestracja: ndz 13 wrz, 2009 20:59
Lokalizacja: Bochnia małopolska

Banoff ja u siebie zaobserwowałemże w zbiorniku mi sie cisnienie powietrza robi i dlatego pewnie po jakimś czasie mi przelewa bo ciezej przez powronty wraca paliwo
Cos przy składaniu auta chyba sknociłem z tym zaworkiem od baku co jest pod spodem
Jak odkrece korek to jest jakby lepiej więc może u Ciebie to tez by mogło być i ci przelewa
Można zapodac zegar i sprawdzić dzy przy dłuzszej jezdzie i pałowaniu nie wzrasta ciśnienie paliwa
Awatar użytkownika
Draxan
Postojebca
Postojebca
Posty: 1642
Rejestracja: czw 23 cze, 2011 20:52
Lokalizacja: UK - Bridgend / PL - Kraków
Kontakt:

przeciez w kazdym aucie robi sie cisnienie w baku...
Ban0ff
Postojebca
Postojebca
Posty: 1813
Rejestracja: pn 19 wrz, 2005 14:47
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

ja juz rozwiazalem problem, puscilem dodatkowy powrot ze swirlpota do zbiornika i nie zalewa :) poprostu byla za mala srednica weza na powrocie, 8mm dla dwoch pomp to za malo :)
Sprzedam przewody teflonowe do turbo w oplocie stalowym, komplet do CA18 (t25/t28/gt2x) 300zl, SR20 320zl info na priv

S13 2JZ / 730HP 820NM
Awatar użytkownika
artoor200sx
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 804
Rejestracja: pt 11 wrz, 2009 10:39
Lokalizacja: ZKL Gąskowo ;)

no nie do konca , baki maja odpwietrzniki
...:: Gdy Ci smutno jest ogromnie , kup pół litra przyjedz do mnie ::...
JARGUT
Stały gość
Stały gość
Posty: 307
Rejestracja: ndz 13 wrz, 2009 20:59
Lokalizacja: Bochnia małopolska

Panowie zastanawiam sie czy może mi sie takie ciśnienie robić przez ten taki zaworek co jest podspodem i to idzie do carbon carnister moze przewody na nim pomyliłem i takie jaja są! FUEL VALVE sie to nazywa w manualu na stronie 133 jest pokazane o co mi chodzi
JARGUT
Stały gość
Stały gość
Posty: 307
Rejestracja: ndz 13 wrz, 2009 20:59
Lokalizacja: Bochnia małopolska

Sprwsdziłem dzisiaj ten zaworek wszystko jest jak nalezy
Wiec zbieram na EGT i bede jezdził zobaczymy co czs przyniesie
Dzieki wielkie za pomoc jak cos sie bedzie działo w najblizszym czasie to dopisze do tematu
Raven666
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 2
Rejestracja: pn 28 gru, 2015 16:40
Lokalizacja: Warszawa

Mam to samo w ca. Cały silnik seria po remoncie pompa tylko nowa dw500 o ile dobrze pamiętam. Sprawdziłem wtryski nie leja. Kurna nie wiem juz co robic:/
CANotDead
PiotrekŁDZ
Prime Druciarz
Posty: 1598
Rejestracja: sob 18 kwie, 2009 19:47
Lokalizacja: Łódź

Podjechać do kogoś kto ogarnia CA. Zapraszam do Łodzi ;)
Awatar użytkownika
Golec
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 374
Rejestracja: ndz 27 mar, 2011 12:36
Lokalizacja: Piaseczno

Raven666, Podjedz do mnie do Piaseczna, pokminimy nad Twoim autem ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki CA”