Dziwne stukanie w silniku CA18DET

Wszystko na temat silników CA

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Binio_
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 4685
Rejestracja: wt 30 maja, 2006 01:19
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

z Bydgoszczy, napisałem o Erisonie bo rozszyfrowywując twoją lokalizację którą zakodowałeś bdg domniemam iż też jesteś z Bydgoszczy...
edi591
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 16
Rejestracja: pt 17 maja, 2013 22:38
Lokalizacja: bdg

tak zgadza się.A on jest jakimś mechanikiem czy coś?
Awatar użytkownika
bboybartas
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 13
Rejestracja: pn 22 sie, 2011 16:03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

jeżeli byłeś wczoraj na spocie w parku przemysłowym to mogę ci powiedzieć ze na 99% to panewki, przerabiałem to z dwoma swoimi CA ;/ a słysząc twój silnik to myślę ze długo już nie pojeżdzi jak szybko się nim nie zainteresujesz ;/
Awatar użytkownika
Binio_
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 4685
Rejestracja: wt 30 maja, 2006 01:19
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

edi591 pisze:tak zgadza się.A on jest jakimś mechanikiem czy coś?


Jak by był ogrodnikiem to bym Ci nie polecał kontaktu z nim w sprawie CA18 oraz S13...
edi591
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 16
Rejestracja: pt 17 maja, 2013 22:38
Lokalizacja: bdg

bylem wlasnie jeden start tylko byl bo szkoda auta..to wczoraj gadalismy?
edi591
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 16
Rejestracja: pt 17 maja, 2013 22:38
Lokalizacja: bdg

ok rozumiem, napisałem do niego zobaczymy co z tego wyjdzie
Awatar użytkownika
bboybartas
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 13
Rejestracja: pn 22 sie, 2011 16:03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

nie gadaliśmy bo ja czekałem na start za tobą , gadałem z Twoim "przeciwnikiem" z mazdy ;) dobrze mówisz szkoda auta ;/ przy takich stukach to już dni i albo ci się panewka obróci albo korba któraś pęknie
edi591
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 16
Rejestracja: pt 17 maja, 2013 22:38
Lokalizacja: bdg

ale byles 200sx?tyle samochodow tam bylo..ale jakichs mocnych przeciwnikow nie bylo, nie liczac tego crxa bialego tak mi sie wydaje..
Awatar użytkownika
bboybartas
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 13
Rejestracja: pn 22 sie, 2011 16:03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

nie, nie ja do wiosny zrobiłem sobie przerwę z 200sx`em ;) byłem czarna E39 , no masz racje jeżeli chodzi o samochody w granicach 200KM to wczoraj było kiepsko , a i jeżeli mogę ci coś doradzić bo tez wczoraj zauważyłem to oszczędzaj turbo znaczy nie odpalaj i odrazu nie dodawaj gazu do połowy zakresu a zaraz potem nie gaś go , bo za chwile będziesz miał też turbo do regeneracji , daj mu zawsze jakieś 30 sek. minimum
edi591
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 16
Rejestracja: pt 17 maja, 2013 22:38
Lokalizacja: bdg

spoko ale i tak poluje na t28..bo jak tam stalem to jeszcze jakis koles wczoraj podbił do mnie i mowił że też ma 200sx, jest z bydgoszczy i w przyszłym tyg.będzie na tym spocie
winiar18
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 69
Rejestracja: śr 27 cze, 2007 18:59
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

To ze mną gadałeś w BPPT :) Za tydzień może będę ale pewnie też dupowozem, bo muszę ogarnąć uszczelkę pod czapką bo się wytopiła. Jak potrzebujesz części do CA to krzycz bo mi z magazynu wychodzą ;P Pozdro
edi591
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 16
Rejestracja: pt 17 maja, 2013 22:38
Lokalizacja: bdg

ok spoko bede się odzywał;)
edi591
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 16
Rejestracja: pt 17 maja, 2013 22:38
Lokalizacja: bdg

tylko najbardziej jest dziwne to ze jak dodam ciut wiecej gazu to nie puka to a jak jade np 150km/h i dodaje gazu tez nie puka a jak zaczynam rowno jechac zaczyna pukac nawet przy 4tysiacach obrotow..
Awatar użytkownika
luki343
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 514
Rejestracja: pn 12 lip, 2010 10:15
Lokalizacja: Sokołów/Warszawa

Niech erison rzuci na to okiem, będzie wiedział co i jak, a jak tak mocno nie chcesz do niego jechać to niech jakikolwiek mechanik zmierzy Ci ciśnienie oleju, będzie coś więcej wiadomo.
Możesz też zrobić próbę z ręcznym, zaciągnij ręczny i próbuj ruszyć wtedy pod obciążeniem głośniej stuka.
CA18
edi591
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 16
Rejestracja: pt 17 maja, 2013 22:38
Lokalizacja: bdg

podalem numer Erisonowi, widocznie narazie czasu nie ma albo cos..generalnie kilka razy zdazylo mi sie zapomniec odpuscic recznego i nie bylo wiekszego stukania, przy normalnym dodawaniu gazu czyli 1/4gazu wogole tego nie slychac tylko slychac to w momencie gdy trzymam rowno gaz niezaleznie od obrotow..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki CA”