biały dym

Wszystko na temat silników CA

Moderator: Moderator

hubert007
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 21
Rejestracja: sob 02 lis, 2013 18:42
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

do regeneracji dałem gołą głowice-przynajmniej tak myslałem i spowrotem z głowicą dostałem torebeczke z 2 uszczeleczkami takie połksiezyce-te wiem gdzie idą ale dostałem tez 5 podkładek pasują jakby na sruby od głowicy ale 5szt? :?Nie mam pojecia skad oni je wyjeli ..po za tym w komplecie nowych srub nie ma podkładek wiec pewnie nie sa od tego,moze ktos bedzie wiedzial gdzie takie idą..
Awatar użytkownika
Binio_
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 4684
Rejestracja: wt 30 maja, 2006 01:19
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Daj zdjęcia.
Może nie wyciągnąłeś wszystkich podkładek ze starymi szpilkami i zostało kilka ktore wpadły głębiej w glowice ?
hubert007
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 21
Rejestracja: sob 02 lis, 2013 18:42
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

ale pod sruby nie ida podkładki nawet w nowym komplecie sa same sruby-zastanawiałem sie czy na jednej stronie głowicy moze idą te podkładki ale raczej nie :roll: nie wiem,chociaz nic mnie nie zadziwia bo dałem głowice z ca a dostałem jakies dwie o v6 :mrgreen: moze poprostu oni cos namieszali a ja sie teraz zastanawiam
Awatar użytkownika
Binio_
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 4684
Rejestracja: wt 30 maja, 2006 01:19
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Seryjnie idą podkładki pod śruby i są istotne bo to nie byle podkładki z gównolitu...
hubert007
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 21
Rejestracja: sob 02 lis, 2013 18:42
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

to teraz juz nie zakładac podładek?kupiłem nowe sruby elringa i jeszcze jedno pytanko z jaka siła dokrecac głowice?
Awatar użytkownika
Binio_
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 4684
Rejestracja: wt 30 maja, 2006 01:19
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

No jak bez podkładek?!
Skoro nie było ich w nowym zestawie a nie musi być to musisz użyć tych co były w ori i NIE da się bez bo zniszczysz glowicę i zaraz uszczelka poleci..
Awatar użytkownika
szaman
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3182
Rejestracja: śr 13 sie, 2008 22:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

moment dokrecania i kolejnosc masz opisana w serwisowce,
w sumie do uszczelki elringa tez dodaja kartke z rozpisana kolejnosci i momentem,
ale dla spokoju porownaj to z serwisowka ;)
onepointeightT
--------------------------
Aby wstawić zdjęcia na forum należy(przy użyciu hostingu Zdjęcia Google):
- wrzucić fotki do zdjęcia google,
- dodać zdjęcia do wybranego albumu,
- będąc w albumie i posiadając zdjęcie na fullscreenie kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać "Kopiuj adres obrazu",
- na forum podczas pisania posta przy użyciu znaczników "IMG" wstawić wcześniej skopiowany link.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki CA”