Pierwszy start , kr?ci nie odpala do ko?ca !

Wszystko na temat silników CA

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
HaKeN
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 431
Rejestracja: pt 08 mar, 2013 10:06
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:

Mam problem złożyłem gruza wszystko 3x sprawdzone podłączone bezpieczniki wymienione , walbo w baku cisnienie paliwa jest prad wszedzie już jest i chciałem zrobić próbę na sucho czy zagada i już wtedy kompletować dolot chłodnice itp itp itd . Ale wyszło takie coś 3x mi tak zrobił i zrezygnowałem przejrzałem co się dało wygląda dobrze co może być przyczyną co sprawdzić dogłębniej ! [video]http://www.youtube.com/watch?v=HG5Mblpz ... e=youtu.be[/video]
Awatar użytkownika
Binio_
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 4685
Rejestracja: wt 30 maja, 2006 01:19
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Pomijając fakt iż masz wywalone poduszki pod silnikiem to zdecydowanie nie pali na większość cylindrów, potencjalnych przyczyn może być dużo, przejrzyj tematy które jakiś czas temu były wałkowane o szarpaniu i przerywaniu
Awatar użytkownika
rekin528
Stały gość
Stały gość
Posty: 459
Rejestracja: pn 29 sie, 2011 21:58
Lokalizacja: Wiocha

rozrzad tez rozgrzebywales ?
Awatar użytkownika
szaman
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3183
Rejestracja: śr 13 sie, 2008 22:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

swiece cewki podmienic,
podczas jak jedna osoba kreci rozrusznikiem to sprobuj poruszac wtyczkami czy daje to jakikolwiek efekt,
odpalaliscie na odpietej przeplywce? jak nie to sprobujcie.

no i pytanie, jak wyzej czy jestes pewny rozrzadu?

mozesz wpinac sie lampa stroboskopowa pod kazda cewke i sprawdzic czy jest napiecie na kazdej.
onepointeightT
--------------------------
Aby wstawić zdjęcia na forum należy(przy użyciu hostingu Zdjęcia Google):
- wrzucić fotki do zdjęcia google,
- dodać zdjęcia do wybranego albumu,
- będąc w albumie i posiadając zdjęcie na fullscreenie kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać "Kopiuj adres obrazu",
- na forum podczas pisania posta przy użyciu znaczników "IMG" wstawić wcześniej skopiowany link.
Awatar użytkownika
180SX
Stały gość
Stały gość
Posty: 357
Rejestracja: czw 17 mar, 2011 09:43
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

równie dobrze mogą być popsute świece, wtyczki źle podpięte, cewka jakaś bądź jakieś popsute, rozrząd przestawiony. Ja bym spróbował odpalić na plaku, jak odpali to wiadomo że wtryski a jak nie odpali to wiadomo że nie ma się co cenzura z wtryskami tylko szukać co z elektroniki jest popsute





trochę dużo wulgaryzmów jak na jedną wypowiedź... folguj trochę! pozdrawiam domino
Ostatnio zmieniony ndz 16 lis, 2014 18:56 przez 180SX, łącznie zmieniany 1 raz.
From 0 to bitch in 2,5 seconds

Tel: 507838951
Milion części do s13, nadwozia i inne
Awatar użytkownika
Saqu
-#Sympatyk
-#Sympatyk
Posty: 1033
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2011 20:18
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

a co dokładniej robiłeś z gruzem? co było ruszane itp itd?
Poszukuję...
kazio
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 191
Rejestracja: wt 15 paź, 2013 15:40
Lokalizacja: koscierzyna

hej, sprawdz wtyczke od cas, psiknij w nia wd, bo podejrzewam ze nie pali na 2,lub3 gary , :? , nie jestem pewien ale sprawdz czy masz wtyczki od wtryskow podlaczone po kolei, i nap co robiles z tym ca, czy chdzil wczesniej u cb bez problemu
Awatar użytkownika
180SX
Stały gość
Stały gość
Posty: 357
Rejestracja: czw 17 mar, 2011 09:43
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Z tego co wiem to to ca stało gdzieś podobno miało być malina tak mu "koledzy" załatwili. Przy silniku nic nie było robione dla tego ja bym obstawiał świece albo jakiejś masy nie ma bo wiązka tam jest bardzo dziwna ewentualnie zapłon przestawiony
From 0 to bitch in 2,5 seconds

Tel: 507838951
Milion części do s13, nadwozia i inne
Awatar użytkownika
HaKeN
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 431
Rejestracja: pt 08 mar, 2013 10:06
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:

w tym silniku wszystko jest dziwne i wiązka jest dziwna zobaczę czy na plaku odpali jak nie to będę sprawdzał świece cewki kable niby i masy wszystkie podpieliśmy ale może jakiś przewód został wycięty i schowany chociaż na silniku nie ma wolnej wtyczki , cas chodzi bo chce odpalić chociaż może gdzieś przerywa . ja nie robiłem nic z silnikiem nie otwierałem go nic nie zmieniałem tylko wiązkę podłączałem może wtryski źle podpięte , Ca jest dziwne milion różnych rezystorów transyztorów gówien które mogą zawieść nie to co diesel :D jak będę miał czas dziś znów zrobię próbę gruza mam nadzieję ,że przemyślał swoje zachowanie i bez focha odpali dzis :)
Awatar użytkownika
HaKeN
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 431
Rejestracja: pt 08 mar, 2013 10:06
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:

dziś byłem chwilę w garażu miałem akurat moment ,że pomagier był nawet :D odpalił na plaku odrazu ! sprawdzone świece przewody itp . Za namową Szamana sprawdziłem czy wtryski leja i kręcą casem okazało się ,że lipa jest total nic nie pryska ! więc mam nadzieję ,że to tylko droping rezystor i nic więcej :) jak będę miał na podmianę się okaże :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki CA”