kolektor wydechowy do CA18det

Wszystko na temat silników CA

Moderator: Moderator

Fila.
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 614
Rejestracja: wt 29 lip, 2003 15:56
Lokalizacja: nikad
Kontakt:

No własnie i tu moze byc problem zebysmy nie kupili regenerowanych :? :? :? A kiedy bys brał???? Potrzebujesz teraz na zaraz czy jakos sie wstrzymamy narazie??? Bo w sumie to ja musze jeszce sobie kasy dozbierac :twisted: :twisted:

IceMan robie to tak wsiadam do fury :twisted: wkładam panel od radja :twisted: :twisted: przekrecam kluczyk :twisted: :twisted: biore radyjko na maxa :twisted: :twisted: i ogien :twisted: :twisted: zazwyczaj krece go do wysokich obrotów co swiatła to rozped maxymalny i na nastepnych ostre hamowanie (bo w warszawie taka jest synchronizacja). Dzisiaj np ganiałem sie z jakims golfiarzem ( golf 4 tdi)pomylił nissana chyba z celica i był strasznie pewny siebie :lol: :lol:
Awatar użytkownika
IceMan
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 883
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 10:12
Lokalizacja: Szczecin

i wtedy 30 pali ??
to sie nie dziwie ze jak swoim chwile szybciej polatam to wskazowka od paliwa jakby spadała w oka mgnieniu ;)
a tak powaznie to jezdze jak emeryt i 10 l mi pali :)
ostatnio 10,5 ale jutro tankuje i juz widze ze mniej bedzie niz 10,5 ;)
Fila.
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 614
Rejestracja: wt 29 lip, 2003 15:56
Lokalizacja: nikad
Kontakt:

Chyba kazdy widzi jak mu wskazówka opada przy butowaniu :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: da sie tez to dostrzec jak jedziesz kolo 200 km/h na trasie tez szybko opada ( ja to mam teorie ze bak mi sie rozszczelnia i wacha mi wylatuje :lol: :lol: :lol: :lol: )
Awatar użytkownika
200sx
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 125
Rejestracja: śr 08 paź, 2003 12:20
Lokalizacja: Warszawa

Kupil bym teraz tylko po co. Zaraz snieg spadnie i tak do kwietnia bedzie stal pod dachem. Co innego gdybym jakas okazje trafil ale 4tys +vat to normalna cena dzisiaj zrobilem male rozeznanie. A tak do kwietnia skompletuje graty i na wiosne jazda. Na zamkniecie sezonu tylko wydech robie to juz postanowione.
Fila.
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 614
Rejestracja: wt 29 lip, 2003 15:56
Lokalizacja: nikad
Kontakt:

:D ok to ja tez zbieram kase i w kwietniu kupujemy i ładujemy turbiny :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki CA”