co to za dziwna wersia?????

Wszystko na temat silników CA

Moderator: Moderator

cziko

mam jak wiadomo sxa s13 i wydaje mi sie ze to dosyc nietypowa a to dlatego ze mam w nim :klime i szyberdach oraz to mnie zastanawia ,po co ma dwie antenki jeda jest normalna elektryczna wysuwana z tyłu z blotnika a druga na dachu obok spryskiwacza tylnej szyby!!!czy ktos mi moze powiedzic do czego ona słuzy ta na dachu???w service manual nie znalazłem nic na jaj temat!! :mrgreen:
Awatar użytkownika
dr Mike
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 537
Rejestracja: pn 28 lip, 2003 11:50
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

cziko pisze:mam jak wiadomo sxa s13 i wydaje mi sie ze to dosyc nietypowa a to dlatego ze mam w nim :klime i szyberdach oraz to mnie zastanawia ,po co ma dwie antenki jeda jest normalna elektryczna wysuwana z tyłu z blotnika a druga na dachu obok spryskiwacza tylnej szyby!!!czy ktos mi moze powiedzic do czego ona słuzy ta na dachu???w service manual nie znalazłem nic na jaj temat!! :mrgreen:
He, he, to mój jest chyba z tej samej serii (nie mam tylko szyberdachu) ... :lol: Klima i szyberdach były zapewne w opcji. Co się zaś tyczy drugiej anteny, to ja mam taką po przeciwnej stronie tej automatycznej. Na szczęście jest wykręcana i nie muszę z tym badziewiem jeździć ale nie wiem po co ktoś ją zamontował, skoro orginalna działa dobrze... :roll:
cziko

tak ale u mnie nikt na dachu jaj nie wkręcał to orginalna antena zdjołem podsufitke i to jest fabryczne mocowanie !!!!!!pytanie po co??????????
Fila.
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 614
Rejestracja: wt 29 lip, 2003 15:56
Lokalizacja: nikad
Kontakt:

radar :wink: :mrgreen:
Goranowa

A te wspaniale odbijajace swiatlo [glow=cyan]cd[/glow] kolyszace sie pod lusterkiem juz nie dzialaja? :donut: :clap:
Awatar użytkownika
Lukasz
Stały gość
Stały gość
Posty: 274
Rejestracja: czw 25 wrz, 2003 22:18
Lokalizacja: Dusseldorf | Wrocław
Kontakt:

cziko pisze:tak ale u mnie nikt na dachu jaj nie wkręcał to orginalna antena zdjołem podsufitke i to jest fabryczne mocowanie !!!!!!pytanie po co??????????
A po czym poznałeś że to fabrycne mocowanie?? Może ktoś zamontował tą antene do telefonu :roll:
Obrazek
Anonymous

za dobrych czasów, kiedy kupowało sie w niemczech na szrocikach (i nie tylko) woziki , bardzo czesto trafiały sie samochody z "firm" i one własnie miały antenek od zajeb....nia .
No ale SX z firmy?? ale u niemca , kto to wie :lol:
cziko

Lukasz pisze:
cziko pisze:tak ale u mnie nikt na dachu jaj nie wkręcał to orginalna antena zdjołem podsufitke i to jest fabryczne mocowanie !!!!!!pytanie po co??????????
A po czym poznałeś że to fabrycne mocowanie?? Może ktoś zamontował tą antene do telefonu :roll:
pisałem juz ze zdjołem podsufitke i tam widac jak jest mocowana ta antena ....znaczy sie widac ze tuleja w kturą jest wkręcona i wejście na przewód s fabrycznie wspawywane
Anioł
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 45
Rejestracja: czw 21 sie, 2003 20:55
Lokalizacja: Naklo/UK/WAWA
Kontakt:

Cziko u mnie tez jest szyber i klima
Goranowa

Tu Wam zrobie off-topa.
Coto auto, ma nad swiatlami?
To sa jakies spryskiwacze czy zaciski? Bo chyba nie ozdoba?
Awatar użytkownika
Bodiniusz
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 70
Rejestracja: pt 22 sie, 2003 08:35
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Ja myślę, że są to klamerki.
Ktoś tak udziwnił maskę, że nie dało się zrobić normalnego zamknięcia...

A tak - myk, myk - odpinasz 2 klamerki i maska w górę... :twisted:
Awatar użytkownika
dr Mike
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 537
Rejestracja: pn 28 lip, 2003 11:50
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Ozdoba... :roll:
cziko

lepiej ruski by za ta kase se zawieszenie opuscił albo jeszcze lepiej TURBIACZA zażucił a nie owiesił niska zbojlerami i teraz wyglada jak karawan pogrzebowy!!!a co do tych zapinek to może to byc wzykła makieta ala wrc zamknięc maski do kupienia za 20zł!!!!hamówa ten nissan jak nic moim zdaniem!!obczepiony spojlerami jak by miał 500hp a sterczy jak wóz drabiniasty na tych 14 calówkach i fabrycznym zawiasie
Goranowa

Oj, Cziko, oddychaj gleboko :lol: :mrgreen:
Nie wnikamy w jego narodowosc, ani w "ja liryczne" kierowcy.
On zreszta podejrzewam, ze gdzies to zobaczyl, spodobalo mu sie i zastosowal.

Pytanie, czemu to sluzy?
I jak narazie chyba zdecydyujemy sie na klamerki ozdobne.
:dog: :judge:
Kruchy

Goranowa pisze:Tu Wam zrobie off-topa.
Coto auto, ma nad swiatlami?
To sa jakies spryskiwacze czy zaciski? Bo chyba nie ozdoba?
to sa dla informacji Droga Goranowo takie "niby-sportowe" zapiecia maski, bo w autach sportowych rezygnuje sie z czego sie dai najczesciej z zamka tez, a poza tym zeby uderzona maska nie odrywala sie w sytuacji gdy zamek sie uszkodzi, a na rajdzie o to nie trudno, to stosuje sie takie zapinki. Mnie one denerwuja w autach tuningowanych dla picu, nie mowiac ze sa calkowicie bezuzyteczne. A sx by oszpecily, chyba ze jakis skrajny rajdowy tuning

Aha, wypowiem sie o stylistyce jeszcze: 8) :D
maska ciekawie "sciagnieta" na atrape, ale ten wlot powietrza, czy tez jego imitacja, czy jakkolwiek nazwane to wybrzuszenie na masce moim zdaniem zbedne, a i jeszcze sporo tam pewnie szpachli. Kto podniesie taka mache? :P Ciekawe lusterka i brewki, choc pewnie brewki niepraktyczne.

PS: JAk na "brac wschodnia" nasz podmiot liryczny trzyma fason :mrgreen:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki CA”