Odcięcie? Brak mocy? Już sam nie wiem co jest 5... SR20det

Wszystko na temat silników SR

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
geniula1
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 642
Rejestracja: pn 28 sty, 2008 21:38
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Należy jeszcze dodać iż silnik chodzi nie równo na wolnych obrotach. Po odpięciu krokowca był minimalny przestój w kulaniu po czym znowu zaczął nie równo chodzić silnik
N/A-LPG KILLER ;)

Japan Auto
Awatar użytkownika
bedo
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 117
Rejestracja: śr 14 maja, 2008 11:44
Lokalizacja: Poznań - Jeżyce
Kontakt:

scooter pisze: pokazało mu usterkę po podłączeniu kompa ?? czyli coś co się da zmierzyć=elektronika
czy poznał usterkę po osłuchaniu pracy = mechanika

no szlak mnie trafi ........
Opisałem mu objawy i od razu powiedział, że wie co jest grane bo miał tak w jednym ze swoich samochodów. Koszt naprawy 1000 zielonych, bo to ponoć cały dzień roboty.
Wiesz on ma obowiązek powiedzieć w czym tkwi problem jeśli chce coś majstrować przy aucie, czyli innymi słowy co będzie przedmiotem umowy (masz nie tylko prawo wiedzieć co robi ale widzieć jak to robi i kontrolować jakość wykonania) za której realizacje zapłacisz mu 1000zł.
Pewnie po naprawie by mi powiedział.

Najbliższy Consult 2 jest prawdopodobnie w Kaliszu, czyli też kawałek drogi. W serwisie, gdzie powiedzmy mógłbym podłączyć się 'po znajomości', jest już Consult 3 do nowszych wózków. Mam jeszcze jeden kontakt, więc jak nic nie zadziała, będę zmuszony posmarować PP.

[ Dodano: Wto 23 Cze, 2009 22:41 ]
geniula1 pisze:Należy jeszcze dodać iż silnik chodzi nie równo na wolnych obrotach. Po odpięciu krokowca był minimalny przestój w kulaniu po czym znowu zaczął nie równo chodzić silnik
I do tego słychać łożysko oporowe :)
NO BLOW OFF, NO BLOW JOB!

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Awatar użytkownika
dziubas
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1020
Rejestracja: ndz 11 lip, 2004 22:41
Lokalizacja: warszawa WOLA
Kontakt:

zmień mechanika
Awatar użytkownika
roball
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3140
Rejestracja: śr 29 cze, 2005 21:33
Lokalizacja: dziura na zachód od Wieliczki

bedo pisze:
I do tego słychać łożysko oporowe :)
pokaż mi nissana w którym nie słychać :D
Człowiek człowiekowi wilkiem,
a zombie zombie zombie...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki SR”