tuning s14

Wszystko na temat silników SR

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
mellow
Stały gość
Stały gość
Posty: 402
Rejestracja: ndz 21 wrz, 2003 17:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Karrlos pisze:Zastanów się np jak SUpra Dobrowolskiego przechodzi przegląd
Jakto jak :D:D Wasnie mu sie konczy przeglad i chce ja sprzedac :mrgreen: :lol: :lol: :lol:


JOKE of coz :mrgreen:

Na serio to flaszka i po sprawie :lol: :lol: Widzieliscie jakies auto w polsce ktore nieprzeszlo by przegladu gdyby byl on faktycznie wlasciciielowi potrzebny ? :mrgreen: Moj kumpel wepchnol na stacje djagnostyczna auto bez silnika i dostal :509:
"I had a look around the carpark and couldn't help noticing, that my car is significantly faster than all of yours..."
powered by:Japan Sport Service
cziko

Tirinti pisze:Chodziło mi o to, że policja zabierze dowód za brak tablicy rejestracyjnej z przodu, a bez katalizatora nie przejdzie przeglądu technicznego.
powaga??to ciekawe jak dlugo uda mi sie polatac bez blaszki bo nie mam ochoty jej czepiac!!psuje mi wyglad auta 8) a co do wydechów to odkad ma 2,8 kwasa to zakochany w nim jestem a tunele to czeste miejsce odwiedzin :lol:
Załączniki
ICEK.JPG
ICEK.JPG (136.61 KiB) Przejrzano 3084 razy
cziko

a tak przy okazji to gdzie proponujecie tablice zamontowac jak by sie pały przyjebały??ja mysle ze tam na dole pod kotem delikatnie tak zeby powietrze goniło na górną cześć ic!!co wy na to??
Załączniki
z taba.JPG
z taba.JPG (150.26 KiB) Przejrzano 3059 razy
Awatar użytkownika
Karrlos
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1402
Rejestracja: pn 26 sty, 2004 22:22
Lokalizacja: Gdańsk

Wczoraj na spociku zobaczyłem Hondę z miniaturką tablicy rejestracyjnej z przodu. Podobno kosztuje to 50PLN i pały jeszcze ani razu się o to nie przyczepiły. Wygląda fajnie.
EMWU is dead
Awatar użytkownika
Adi
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 36
Rejestracja: ndz 07 lis, 2004 15:40
Lokalizacja: Łapy/k. białegostoku
Kontakt:

Karrlos pisze:Wczoraj na spociku zobaczyłem Hondę z miniaturką tablicy rejestracyjnej z przodu. Podobno kosztuje to 50PLN i pały jeszcze ani razu się o to nie przyczepiły. Wygląda fajnie.
dowiedz sie wiecej na ten temat !!gdzie to mozna zrobic i czy to legalna blacha z hologramem??
Awatar użytkownika
Karrlos
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1402
Rejestracja: pn 26 sty, 2004 22:22
Lokalizacja: Gdańsk

Adi pisze:
Karrlos pisze:Wczoraj na spociku zobaczyłem Hondę z miniaturką tablicy rejestracyjnej z przodu. Podobno kosztuje to 50PLN i pały jeszcze ani razu się o to nie przyczepiły. Wygląda fajnie.
dowiedz sie wiecej na ten temat !!gdzie to mozna zrobic i czy to legalna blacha z hologramem??
No przecież napisałem, że się pały nie czepiały, więc do końca nie jest dozwolone.
Hologramu nie ma bo nie może mieć - jest to podróbka.
Dodam, że auto ma czarne szyby i b.głośny wydech, więc zwraca na siebie uwagę.
Na wszelki wypoadek wozi oryginalną tablicę rej w aucie.
Robią to w Gdańsku.
EMWU is dead
Goran220V

Gadalm dzis z Muńkiem od ktorego nabylem wlasnie tylne swiatla (lewe mam do wymiany ale łyknąłem komplet). Jezdzi Micra mocno przeobina i juz dwa razy zatrzymywali go za brak blach z przodu. Skieorwanie na badanie oczywiscie. No i zalatwianie na stacji to jedyna opcja. Mnie jeszcze poki co nie zatrzymali ale naprawde nie ma jak u mnie zalozyc tych tablic z przodu :?: Zatem jezdze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki SR”