s14 komputer

Wszystko na temat silników SR

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Maciek VMax
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 108
Rejestracja: sob 19 lut, 2005 19:18
Lokalizacja: Piaseczno okolice

Witam.

Orientuje się ktoś gdzie w wawie lub okolicach mógłbym podpiąć s14 pod komputer i żeby mi powiedzieli kod błędu? Silnik nie równo pracuje od wolnych obrotów do 2000rpm jak jest rozgrzany. Przy przyspieszaniu nie ma takiego problemu. Podejżenia padają na cewkę ale potrzebna mi pewność, przepływomież ok.

Pozdrawiam.
Maciek
Keepsake

Maciek VMax pisze:Witam.

Orientuje się ktoś gdzie w wawie lub okolicach mógłbym podpiąć s14 pod komputer i żeby mi powiedzieli kod błędu? Silnik nie równo pracuje od wolnych obrotów do 2000rpm jak jest rozgrzany. Przy przyspieszaniu nie ma takiego problemu. Podejżenia padają na cewkę ale potrzebna mi pewność, przepływomież ok.

Pozdrawiam.
Maciek
U dowolnego dealera na przykład. W Odyssey Nissan na Jagiellońskiej mi to zrobili za darmo. Bardzo fajny gościu z serwisu nazywa się Mamaj czy coś takiego.

Coś mi się zdaje że Jacek z JSS też ma komputer diagnostyczny do S13/S14 ale mogę się mylić.

Maciek
Awatar użytkownika
Maciek VMax
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 108
Rejestracja: sob 19 lut, 2005 19:18
Lokalizacja: Piaseczno okolice

Witam.

JSS? A gdzie się znajduje? Jestem nowy na forum i nie zapoznałem się za bardzo z archiwum także ich nie znam.
Podobno z tymi autoryzowanymi serwisami to różnie bywa, znajomemu nie chcieli podać kodu uszkodzenia ani wykresów z diagnozowania, skasowali 150PLN i powiedzieli żeby wymienił przepływomież. To było w T&T przy puławskiej. Niby ok. ale ja potrzebuję więcej informacji niż to co oni uważają że jest do wymiany. U Grabowskiego przy puławskiej pewnie by zdiagnozowali ale słyszałem że za sam wjazd do nich "na kanał" kosztuje 500PLN. Dzięki za info. Jak sprawdzę to dam znać.

Dzięki, ale jakby ktoś coś jeszcze wiedział to proszę o info.
Awatar użytkownika
Maciek VMax
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 108
Rejestracja: sob 19 lut, 2005 19:18
Lokalizacja: Piaseczno okolice

Zwracam honot T&T przy puławskiej. Zapłaciłem 200PLN za check komputera, który zresztą nie wykazał błędów i w tych pieniądzach mi go wystroili, tak że pracuje cacy. Na szczęście to było tylko strojenie. Polecam serwis.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki SR”