SR 16 VE lub SR 18 DE w 100 NX ??????

Wszystko na temat silników SR

Moderator: Moderator

Anonymous

Witam Was,
juz od jakiegos czasu chodzi mi po głowie pomysł zwiększenia mocy w mojej 100NX 1.6 GA 16 DS jak wiadomo to gaźnik więc nie ma co tu chyba za wiele do dłubania aby konkretnie zwiększyć moc tego silniczka, a więc mam pytanie czy ktoś wie gdzie można załatwić ( lub kto) silnik ze wszystkimi gratami SR 16 VE lub SR 18 DE montowali to japońce u siebie ale nie wiem czy u nas jeździ jakiś taki sprzęt ze 175PS w serii. Autko ma troszkę ponad tone więc by się nieźle zbierało no i utarłbym nocha paru kolesiom.
Jak ktoś by co wiedział to prosiłbym o jakieś info co można z tym tematem uczynić.
Pozdrawiam i z góry wielkie dzięki
Awatar użytkownika
gre13
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 151
Rejestracja: śr 13 paź, 2004 23:25
Lokalizacja: wro/ldz
Kontakt:

w poznaniu są goście co załatwiają silniki z japonii...jak znajde ich namiar to ci dam
I will always keep U in my heart daddy!!
chcesz wkład kłowy albo na synchro do japończyka? odezwij sie na PW :)
Anonymous

oki będę wdzięczny
Awatar użytkownika
gre13
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 151
Rejestracja: śr 13 paź, 2004 23:25
Lokalizacja: wro/ldz
Kontakt:

a nie taniej cie wyniesie włożenie sr20de??choćby nawet z primery GT?? :roll:
I will always keep U in my heart daddy!!
chcesz wkład kłowy albo na synchro do japończyka? odezwij sie na PW :)
Awatar użytkownika
TURBO maniac
Stały gość
Stały gość
Posty: 442
Rejestracja: sob 20 gru, 2003 13:42
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Idź na całość i pakuj 2.0T od Sunny'ego GTi-R. Powinien podejść bez większych problemów.
220 PS i nie ma ch... we wsi :twisted:
Gdy dał gazu to wał urwoł, bo pod maską było TURBO!
Awatar użytkownika
gre13
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 151
Rejestracja: śr 13 paź, 2004 23:25
Lokalizacja: wro/ldz
Kontakt:

TURBO maniac pisze:Idź na całość i pakuj 2.0T od Sunny'ego GTi-R. Powinien podejść bez większych problemów.
220 PS i nie ma ch... we wsi :twisted:
tja tylko znajdz taki silnik w polsce, to masz u mnie browara!! 8)
I will always keep U in my heart daddy!!
chcesz wkład kłowy albo na synchro do japończyka? odezwij sie na PW :)
Anonymous

gre13 pisze:a nie taniej cie wyniesie włożenie sr20de??choćby nawet z primery GT?? :roll:
to będzie to samo co wersia 2.0 100 nx GT więc za mało. Wielki silnik a mocy nie za wiele a jak ktoś zobaczy 1.6 pod maską to potem nieźle się zdziwi :lol:
Awatar użytkownika
gre13
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 151
Rejestracja: śr 13 paź, 2004 23:25
Lokalizacja: wro/ldz
Kontakt:

Pablo's pisze:
gre13 pisze:a nie taniej cie wyniesie włożenie sr20de??choćby nawet z primery GT?? :roll:
to będzie to samo co wersia 2.0 100 nx GT więc za mało. Wielki silnik a mocy nie za wiele a jak ktoś zobaczy 1.6 pod maską to potem nieźle się zdziwi :lol:
nie bedzie to samo!! wersją od 100nx gti jest słabsza o 7 koni , ale w autku takim jak nx (czyli lekkim) to lata!!miałem okazje widzieć sunny z silnikiem od primery gt, i w porównaniu do serii jest ogromna różnica.wejdz na www.nissanklub.pl i poszukaj coś o sunnym --młodego--
pozdr
I will always keep U in my heart daddy!!
chcesz wkład kłowy albo na synchro do japończyka? odezwij sie na PW :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki SR”