czujnik położenia wałka rozrządu

Wszystko na temat silników SR

Moderator: Moderator

cwinger
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 13
Rejestracja: sob 28 kwie, 2012 13:57
Lokalizacja: Mysłowice

Witam , rozebrałem samochód na części pierwsze do malowania , z czujnika położenia wałka rozrządu zdiołem obudowę by ją skleić i pomalować , w tym czasie mój ojciec szlifował samochód i czujnik został zapylony , zjawił się znajomy mechanik mi pomóc i stwierdził , że ten czujnik gdyż został zapylony podlega wymianie gdyż nie będzie już działał jak należy :| i tu pytanie , nie można takiego czujnika przedmuchać poprostu kompresorem pod niskim ciśnieniem ? , ewentualnie rozebrać i wyczyścić ?
Awatar użytkownika
dapper
Stały gość
Stały gość
Posty: 472
Rejestracja: pt 01 cze, 2007 08:30
Lokalizacja: Wrocław

jak chodzi o ca to ma szczelnie zamkniety wiec jeslin go nie rozbierales to nic sie nie stanie. niech mechanik zmieni profesje.
______________
(O O/ - - \O O)
--------------------
.oo
Awatar użytkownika
GRAQ
Stały gość
Stały gość
Posty: 331
Rejestracja: śr 21 lut, 2007 18:23
Lokalizacja: Łęczyca
Kontakt:

dmuchnij, bo to czujnik optyczny, farfocle nie są wskazane. Powinien działać.
Awatar użytkownika
borimichal
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2728
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 17:19
Lokalizacja: Skoczów

cwinger pisze:Witam , rozebrałem samochód na części pierwsze do malowania , z czujnika położenia wałka rozrządu zdiołem obudowę by ją skleić i pomalować , w tym czasie mój ojciec szlifował samochód i czujnik został zapylony , zjawił się znajomy mechanik mi pomóc i stwierdził , że ten czujnik gdyż został zapylony podlega wymianie gdyż nie będzie już działał jak należy :| i tu pytanie , nie można takiego czujnika przedmuchać poprostu kompresorem pod niskim ciśnieniem ? , ewentualnie rozebrać i wyczyścić ?
wydchumaj i powinien dzialac
cwinger
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 13
Rejestracja: sob 28 kwie, 2012 13:57
Lokalizacja: Mysłowice

Dzieki panowie :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki SR”