SWAP s13 sr20det

Wszystko na temat silników SR

Moderator: Moderator

tery

Witam,

poniewaz troche mi sie budzet zmniejszyl na wszystko...Chcialbym was poprosic ,zupelnie informacyyjnie, ile mw powinny kosztowac kolejne rzeczy.

1. Wsadzenie sr20det ze skrzynia do s13
2. Podlaczenie Elektryki
3. Swap Zawiasu z s14 wraz ze szpera
4. Obspawanie budy.

bede bardzo wdzieczny za info.

Pozdrawiam
tery

mam pewne swoje wyobrazenia, pewne ceny juz dostalem, ale nim je podam, chcialbym uslyszec ile mw to waszym zdaniem powinno kosztowac...

szczegolna prosba, do cziko, ludzi z ktorzy to robili w JSS, ktorzy maja doswiadczenie w temacie.
Awatar użytkownika
Karrlos
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1402
Rejestracja: pn 26 sty, 2004 22:22
Lokalizacja: Gdańsk

Ale części masz i potrzebujesz info o samej robociznie czy ceny części też potrzebujesz?
EMWU is dead
Awatar użytkownika
fazolx1
Stały gość
Stały gość
Posty: 281
Rejestracja: śr 06 paź, 2004 00:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Cześć , też dołanczam sie do pytania , planował bym to o ile koszt bedzie dla mnie realny na marzec - kwiecień 2006 , a dopytuje sie z powodu rozwalenia wczoraj mojego CA którego mam już DOŚĆ do końca życia , lub tego tygodnia przynajmniej :)
Wreszcie jeździ , i to jak ;)
tery

zakladajac ze mam silnik plus komp w dobrym stanie. chodzi o robocizne.

aha i taki wariant ,jedna firma wklada silnik inna zajmuje sie elektryka, ile kto powinien wziasc...

pzdr
suchar
Stały gość
Stały gość
Posty: 202
Rejestracja: pt 03 wrz, 2004 08:42
Lokalizacja: Dąbrówka
Kontakt:

wpadnij do mnie na wieś, to podagamy w tym temacie.
Acha, jedna rada... ja wszystko robiłem w 1 firmie i wszystko jest OK, poza jedynie nie działającym ABS'em ale to dlatego, że czujniki do tej pory siedzą w moście i nie ma w tym pięknym kraju artysty, który byłby w stanie wykręcić je stamtąd. Przy okazji weź graty tj. zapalniczkę i ten plastik od sterownia szybą. Pozdro.
tery

gdzie jest ta wies ;)

odezwe sie do ciebie, jutro bo narazie mam urwanie glowy.

pzdr
ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki SR”