podniesienie mocy

Wszystko na temat silników SR

Moderator: Moderator

robert urbanik
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 5
Rejestracja: ndz 16 wrz, 2018 11:44
Lokalizacja: żmigród

witam wszystkich jestem posiadaczem nisana 200sx s14a chciałbym podniesć moc myślę tutaj o max 300km jak najtaniej można to zrobić i czy ktoś mógłby mi w tym pomóc dodam że jestem z okolic wrocławia za wszelkom pomoc zgóry dziękuje
mucek6
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 86
Rejestracja: wt 04 cze, 2013 14:53
Lokalizacja: Grabowskie

MBC i kręć do 1 bara, u mnie było 280km po takiej zabawie. Ale momentu coś nie było. Jak profesjonalniej to nistune i strojenie.
robert urbanik
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 5
Rejestracja: ndz 16 wrz, 2018 11:44
Lokalizacja: żmigród

samo podniesienie doładowania zabardzo nic nie da bez większej dawki paliwa czy orientujecie się jaki jest koszt montażu nistune i strojenia i kto był by wstanie mi to zrobić najlepiej z ookolic wrocławia
Awatar użytkownika
szaman
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3183
Rejestracja: śr 13 sie, 2008 22:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

masz nissana, jestes z wrocławia i nie znasz RWD Power/Driftshop.pl ??
znajdz sobie info w necie, gdzie teraz stacjonuja, bo nie znam nowego adresu, a mieli przeprowadzke,

Sylwia prowadzi drift shop, a Mariusz(Katod) jest Gosciem, ktory Ci ogarnie wszystko w aucie i chetnie podzieli sie wiedza :)
onepointeightT
--------------------------
Aby wstawić zdjęcia na forum należy(przy użyciu hostingu Zdjęcia Google):
- wrzucić fotki do zdjęcia google,
- dodać zdjęcia do wybranego albumu,
- będąc w albumie i posiadając zdjęcie na fullscreenie kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać "Kopiuj adres obrazu",
- na forum podczas pisania posta przy użyciu znaczników "IMG" wstawić wcześniej skopiowany link.
robert urbanik
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 5
Rejestracja: ndz 16 wrz, 2018 11:44
Lokalizacja: żmigród

drift shop znam brałem odnich graty ale nie wiedziałem że zajmują się też strojeniem wielkie dzięki jutro się z nimi skontaktuje
ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki SR”