PANOWIE SZUKAM KONTAKTU Z KIMS KTO ZAKUWAL SR20DET

Wszystko na temat silników SR

Moderator: Moderator

Troll

zakupilem sobie silniczek po ostatnim boomie ,mam go rozebranego na czynniki pierwsze .zdecydowanie chce go zakuc i szukam kontaktu oraz innych propozycji ale tylko od madrych ludzi ktorzy wiedza co pisza .
Chetnie wyslucham pomyslow modernizacji silnika .
tylko prosze o nie pisanie mi adresow warsztatow ktore mi to zrobia za "niewielkie pieniadze " dlubac chce sam bo wtedy wiem co mam i jak zostalo to wykonane .
Awatar użytkownika
brt
Stały gość
Stały gość
Posty: 319
Rejestracja: śr 20 sie, 2003 18:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Troll pisze:zakupilem sobie silniczek po ostatnim boomie ,mam go rozebranego na czynniki pierwsze .zdecydowanie chce go zakuc i szukam kontaktu oraz innych propozycji ale tylko od madrych ludzi ktorzy wiedza co pisza .
Chetnie wyslucham pomyslow modernizacji silnika .
tylko prosze o nie pisanie mi adresow warsztatow ktore mi to zrobia za "niewielkie pieniadze " dlubac chce sam bo wtedy wiem co mam i jak zostalo to wykonane .

Nie masz na ten temat zielonego pojecia i chcesz sobie sam zlozyc kuty silnik? zart?

Jezeli myslisz ze ktos na jakimkolwiek forum nauczy cie "tuningu w weekend" to chyba jestes w bledzie.
TomaRacing
ul. Nadarzynska 51 Piaseczno

S14a drift spec
Awatar użytkownika
dziubas
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1020
Rejestracja: ndz 11 lip, 2004 22:41
Lokalizacja: warszawa WOLA
Kontakt:

tez mi sie zdaje ze opocz tych gażetow trzeba miec wiedze remont mozna robic ,ale z kucizną to do specjqalistow i nety tu nie pomogą
Awatar użytkownika
Gelo
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 42
Rejestracja: ndz 18 gru, 2005 14:46
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

poszukaj w księgarni jest taka seria ,, .... nie tylko dla orłów" a może jest i " Montaż kutych elementów w jednostce SR20DET w 24 h" ;)

A tak na poważnie jak ja sie na czymś nie znam to się nie biorę za to i Tobie też radzę.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
ToM
Postojebca
Postojebca
Posty: 1009
Rejestracja: czw 24 lip, 2003 15:03
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Samemu to mozna w nosie pogrzebac :mrgreen:
Niestety jak masz opcykany silnik to mozesz go jedynie sam poskrecac i wlozyc do auta, reszte obrobki mechanicznej itp. i tak musisz zlecic firma bo raczej nie masz odpowiedniego parku maszynowego i wiedzy w tym kierynku...

Co do pomyslow na modyfikacje to jest ich pelno na forum (od normalnych poprzez zwariowane do szalonych :mrgreen: ) wystarczy poczytac...
[scroll]>>>ORDYNUSS TEAM<<< member #005/06 Nie jestem alkoholikiem jestem koneserem bo pić nie muszę, piję bo lubię ...[/scroll]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki SR”