GTI-R problem powyzej 5000 rpm

Wszystko na temat silników SR

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
ogon
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 61
Rejestracja: sob 17 lut, 2007 02:00
Lokalizacja: Żywocice
Kontakt:

Sprawdziłem napiecie na pompie i jest 16,5V.wiec napiecie odpada,zostaje wiec pompa i ewentualnie regulator.kurde znowu wydatek
Awatar użytkownika
ogon
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 61
Rejestracja: sob 17 lut, 2007 02:00
Lokalizacja: Żywocice
Kontakt:

Auto chodzi.Przyczyna była banalna,mianowicie przepływka.Przeczysciłem i kreci normalnie.wiec pompa paliwa ok,a wszyscy stawiali na nia.
Awatar użytkownika
ogon
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 61
Rejestracja: sob 17 lut, 2007 02:00
Lokalizacja: Żywocice
Kontakt:

Kuzwa jednak niechodzi.Nierozumiem,wyczysciłem,zrobiłem jazde probna i byłem pod wrazeniem jednak potem okazało sie ze to nie to.Brak mi pomysłow.Kto ma jakies?Pompa to nie jest,przynajmniej w to nie wierze.W sky-u mam max 3 bary a idzie bez ale.
Awatar użytkownika
czarnyy
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 44
Rejestracja: ndz 15 paź, 2006 20:37

Podmien przepływke na inną , ja jak wyczysciłem swoją w ca18det i załozyłem to tez było przez chwile ok , a potem problem wrocił , po wymianie na inną jest po problemie .
Awatar użytkownika
ogon
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 61
Rejestracja: sob 17 lut, 2007 02:00
Lokalizacja: Żywocice
Kontakt:

Łatwo powiedziec gorzej wykonac bo nikt niema takiej przepływki w promieniu 100km,tak sadze.Silnik sr20det red top.kuzwa.
Awatar użytkownika
ogon
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 61
Rejestracja: sob 17 lut, 2007 02:00
Lokalizacja: Żywocice
Kontakt:

Problem rozwiazany pare miesiecy temu,Napisze bo moze ktos ma taki sam problem.Mianowicie usterka kosztowała mnie 350zł i 2 godz dłubania.Była to pompa paliwa,Kupiłem walbro i po kłopocie.Evo 8 dostaje baty.Dzieki wszystkim
PS.Cziko,miałes racje
ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki SR”