strojenie RB25DET

wszystko na temat silników RB

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Pajak2444
Postojebca
Postojebca
Posty: 1522
Rejestracja: pn 27 wrz, 2004 22:58
Lokalizacja: Dlugoleka
Kontakt:

a wkoncu jak sie ma sprawa nistuna z z32 w rb25, masz juz jakąś diagnozę czemu prychal Lukasza SX ?
wina ecu, czy silnika czy instalki ??
moj jak wchodzil na serii kompie na doladowanie to gasl na 5 minut !!!!
podobno wina byla ecu series 1 w silniku series 2.
mialem nadzieje ze nistun rozwiąze problem, ale od srody jestem niepocieszony.
Sprzedam SHORT SHIFTERY ,, downpipy , frontpipy 3", zegary SWOOSH i SAGA 52mm i 60mm
xree
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 186
Rejestracja: czw 26 kwie, 2007 06:00
Lokalizacja: Polkowice/Lubin
Kontakt:

Nistune rozwiąże problem u mnie bangla aż miło, jeżeli chodzi o SX-a Łukasza w dalszym ciągu czekam na logi. Genralanie jak dla mnie kwestja zapłonu tylko i wyłącznie - ewentualnie świec lub cewek - paliwa bym się nie czepiał bo AFR w normie.
Tel.kom. +48-696-003-667(godz. 10-20)/gg 872468 - jeżeli nie odbieram 2-3 razy z rzędu w jakimś odstępie czasu proszę wysłać SMS-a
NISTUNE/CZIPY
CZĘŚCI S13/S14/R32/R33/R34/Z32/Q45
SPRZEDAŻ RATALNA !!!!!
dark
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 132
Rejestracja: śr 02 lip, 2008 07:29
Lokalizacja: PL

świece i cewki sprawdzone reszta bedzie w czwartek robiona moze wyjdzie cos nowego
zywy0911
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 21
Rejestracja: pn 29 kwie, 2013 07:33
Lokalizacja: pomorze

Mam takie pytanie związane z instalacją DET3 z Map sensorem do RB25 S2 bo głównie mi chodzi o konwersje z MAF na MAP czy będzie to działało i czy ktoś to stosował w swoim RB25 dodam że moc docelowa 300KM, mody jakie zrobione to Wallbro, IC duże, regulator paliwa, EBC, ssacy Greedy, przepustnica Fi80mm, turbo i wtryski na razie seria
snow
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 19
Rejestracja: śr 06 lut, 2013 22:45
Lokalizacja: Wawa/Mysiadło

podłącze się do tematu....

W emu są dwie zakładki które mnie interesują i jest to
- sensor parameters
- engine noise

sensor parameters definiuje czujniki stuków, a mapa engine noise definiuje jaki hałas generuje sam silnik i te dwie mapy/parametry mnie interesują.

Jak ktoś ma wystrojony seryjny silnik rb25det na emu i ma to już zrobione to ja nie będę musiał tego robić od początku. A jak sie nie uda to biorę się do roboty
ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki RB”