Mocno spadaja obroty

wszystko na temat silników RB

Moderator: Moderator

KACZY46
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 28
Rejestracja: czw 08 kwie, 2010 19:23
Lokalizacja: pomorze
Kontakt:

Witam mam pytanie o silnik rb25det bo ogladalem skaja r33 90tys przebiegu silnik pracowal bardrzo ladnie zadnych stukow pukow itd ladnie sie wkrecal na postoju( nie jezdzilem bo nie pozwolila pogoda) ale zastanawia mnie bo jak chcialem zobaczyc czy mu z kora nie wali olejem i odkrecilem korek to obroty mu strasznie spadaly i teraz pytanie czy ten typ tak ma? jak tylko zakladalem korek bylo ok z gory dzieki za info pzdr
Awatar użytkownika
TiGRA
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1777
Rejestracja: pt 06 lip, 2007 11:17
Lokalizacja: Kórnik /k. Poznania
Kontakt:

KACZY46, otworzyłeś obieg odmy w układzie... Dane z przepływki nie odzwierciedlały aktualnej wartości powietrza w mieszance to go zmuliło bo raczej zalało go paliwkiem... Tragedii nie wywołałeś :mrgreen:
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
KACZY46
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 28
Rejestracja: czw 08 kwie, 2010 19:23
Lokalizacja: pomorze
Kontakt:

dzieki bardzo za odpowiedz kolego :) bo chcialem kupic to auto i myslalem ze moze nie wiem cos z silnikiem ale jesli to normalne to fajnei by byblo pzdr ;)
Ban0ff
Postojebca
Postojebca
Posty: 1813
Rejestracja: pn 19 wrz, 2005 14:47
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

mi jakos obroty nie spadaja jak odkrece korek :)
Sprzedam przewody teflonowe do turbo w oplocie stalowym, komplet do CA18 (t25/t28/gt2x) 300zl, SR20 320zl info na priv

S13 2JZ / 730HP 820NM
PiotrekŁDZ
Prime Druciarz
Posty: 1598
Rejestracja: sob 18 kwie, 2009 19:47
Lokalizacja: Łódź

może to dlatego że masz pomodzone auto. Generalnie powinno tak się dziać z tego co się orientuje. U mnie w CA też tak jest chociaz nieznacznie a na rozgrzanym efektu prawie nie widać. Kibel jest jak dmucha spod korka. U
KACZY46
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 28
Rejestracja: czw 08 kwie, 2010 19:23
Lokalizacja: pomorze
Kontakt:

Hmmm to teraz panowie nie wiem juz sam bo jak mialem inne nissany ale wszystkie z sr20 to jak odkrecalem korek to sie nic specjalnego nie dzialo a tutaj wyraznie po wyjeciu kora odrazu reakcja i spadek obrotow i odrazu jakos mowie co jest kurde? ale jak jest zalozony korek to silnik sobie mruczy i chodzi jak zegarek :) a niechcialbym kupic skaja i odrazu go robic...
xree
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 186
Rejestracja: czw 26 kwie, 2007 06:00
Lokalizacja: Polkowice/Lubin
Kontakt:

TiGRA pisze:KACZY46, otworzyłeś obieg odmy w układzie... Dane z przepływki nie odzwierciedlały aktualnej wartości powietrza w mieszance to go zmuliło bo raczej zalało go paliwkiem... Tragedii nie wywołałeś :mrgreen:
To może być przyczyna przy oem-owym układzie dolotowym musiał byś zasicnąć wąż od odmy co wchodzi w dolot to tak po 1:) A po 2 to lepeij weź ze sobą przyżądzik do mierzenia sprężania i będzie po problemie i czarno na białym :) Tak na marginesie w roli ciekawostki jak byś taki patent zrobił w AUDI z silnikiem NG 5cyl. to silnik automatycznie gaśnie :) jak byś mu paliwo zakręcił:)
Tel.kom. +48-696-003-667(godz. 10-20)/gg 872468 - jeżeli nie odbieram 2-3 razy z rzędu w jakimś odstępie czasu proszę wysłać SMS-a
NISTUNE/CZIPY
CZĘŚCI S13/S14/R32/R33/R34/Z32/Q45
SPRZEDAŻ RATALNA !!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki RB”