300zx swiezo kupiony pare pytanek

Wszystko na temat silników VG

Moderator: Moderator

Maciejk
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 34
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 10:49
Kontakt:

Wiec mieszkam W Irlandi zakupilem 300zx od litwina samochod stal ponad pol roku nie mogl go ubezpieczyc z powodu wieku. Wiec czasem autko tak ma ze jesli sie wcisnie lekko gazu to go zdusza na 1 sekunde a potem normalnie wkreca na obroty, czyscilem wtyczki od cewek zaplonowych i ftryskow ale jesli rusze jedna taka felerna od razu silnik rzuca wtyczka jest do wymiany na pewno ale w wiekszosci czasu silnik chodzi elegancko tylko minimalnie czasem rzuci go. Auto jest po pelnym serwisie filtry olej swiece,

http://www.youtube.com/watch?v=yOzqwmgsdWQ to jest film jak silnik pracuje

Zastanawialem sie nad zmiana calej instalacji wlasnie od cewek i wtryskow ta ktora idzie od ecu nazywa sie to Efi harmness koszt niewielki bo 350 dolcow wiec...

Nie sprawdzalem jeszcze swiec gdyz nie mam klucza ale psotaram sie go ogarnac na jutro
Awatar użytkownika
rusek300zx
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 693
Rejestracja: sob 21 cze, 2008 15:10
Lokalizacja: Zielona Gora
Kontakt:

hmmm wyglada jakby bral gdzies lewe powietrze cos z mieszanka moze byc nie teges ale to moja ocena.
Maciejk
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 34
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 10:49
Kontakt:

tzn u mnie jest slaba pogoda mieszkam w irlandi i non stop pada deszcz. Czasem autko ma problem z zapaleniem krece go z 5 sekund odpala na bardzo niskich obrotach musze dodac gazu zeby sie unormowalo a z kolei jak pare dni nie pada pali jak glupi i jest elegancko
Awatar użytkownika
rusek300zx
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 693
Rejestracja: sob 21 cze, 2008 15:10
Lokalizacja: Zielona Gora
Kontakt:

Tak to moze byc wilgoc czyli trzeba by bylo z elektryka powalczyc posprawdzac i powymieniac to i owo.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki VG”