Dziwne drżenie ciała

Wszystko na temat silników VG

Moderator: Moderator

kawoj

Panowie o co chodzi z moim 300zx Z31?
Po zniszczeniu nagłym sprzęgła założyłem inne, ale używane, wyglądało OK oczywiście tarcza plus docisk. Teraz jak przyspieszam na jedynce, auto drży, jakby lekko przepuszczało sprzęgło, albo skrzywienie czegoś, albo nie wiem co. Na dwójce też wyczuwam drgania, ale bardzo słabo. Na wstecznym nie do zaobserwowania. Luzów w napedzie nie ma, poduszki OK. Drżenie jest odczuwalne tak, jakbym wjechał na tarkę przed światłami, takie wibracje z szybkimi wachaniami momentu obrotowego.

Ktoś ma pomysł?
Awatar użytkownika
Golnis
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 72
Rejestracja: wt 30 mar, 2004 11:55
Lokalizacja: polish

tak to niewiem czy skrzynia mialaby tu cos doczynienia, ale moze musisz sprawdzixc felgi, ale w sumie to na oierwszym biegu i na drugim felgi niemusza drgac choc i bylby krzywe.
moze dysk w kszyni?
kawoj

No i co - nikt nie ma pomysłu?
pitbull
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 54
Rejestracja: pn 29 lis, 2004 11:56
Lokalizacja: poznan

Koło zamachowe przyciachane ?
Awatar użytkownika
jarkowy
Założyciel Klubu
Założyciel Klubu
Posty: 1088
Rejestracja: sob 26 lip, 2003 23:29
Lokalizacja: Władysławowo
Kontakt:

Wybite spręzyny w tarczy albo słoneczko nie równo przylega/dociąga docisk.
Naprawde taki problem jest z dopasowaniem tarczy do z31?
sądze ze wkładanie uzywek na wiele się nie zda
GTR Sprzedany ale Avatara spobie zostawiam z sentymentu...

SKYRACING

OO\____/OO

602227141


Turbokiller

automatyka www.horyzont.co
pokoje gościnne nad morzem we władysławowwie www.impresja.co
600-961-666
kawoj

Zamach nie tknięty. Używka była pod ręką. Słoneczko wyglądąło OK ale może faktycznie sprężyny nierówno biorą - jak nie minie, to faktycznie od tarczy trzeba będzie zacząć. Ale z poprzednim silnikiem chodziła do końca i nie było żadnych objawów niedomagania.
Dzięki za krytykę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
jasiu
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 101
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 23:17
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

dokładnie zgadzam sie z jarkiem prawdopodobnie to sprzeżyny tesh kiedyś w swojej nysie tak miałem tarcza poszła nowa i problem zginoł a tak pozatym to może byc np krzywa tarcza albo coś z dociskiem ewentualnie jeszce przy wyjmowaniu skrzyni i zakładaniu mogłeś niedokręcic poduszki albo sie naderwała takie mogą być obiawy
sprzedam koguta tel 997
ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki VG”