Blow Off w VG30DET

Wszystko na temat silników VG

Moderator: Moderator

lucyan555
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 8
Rejestracja: pn 22 paź, 2012 19:49
Lokalizacja: mragowo
Kontakt:

Witam, jestem tu nowy takze prosze o wyrozumialosc moich niektorych nurtujacych mnie pytan.
OD kilku tygodniu jestem szczesliwym posiadaczem Nissana 300zx z31 z silnikiem jak w tytule, chcialbym zalozyc do niego Blow offa tylko niewiem dokladnie gdzie go umiescic? czy w miejscu ori zaworu upustowego czy to miejsce zaslepic i dla Blow offa znalesc nowe miejsce? jesli nowe miejsce to czym zaslepic miejsce po oryginalnym zaworze?
kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.
Awatar użytkownika
Draxan
Postojebca
Postojebca
Posty: 1642
Rejestracja: czw 23 cze, 2011 20:52
Lokalizacja: UK - Bridgend / PL - Kraków
Kontakt:

Ja w moim ale z32 mam dane blow offy zamiast oryginalnych zaworow reculkulacji (czy jak je tam zwał :P ) . A dziury ktore zostaly po rurkach (bo te zawory maja dodatkowe rurki) zaslepilem duzymi silikonowymi kapturkami.

PS. mogl bys mi prosze podesłac zdjecia jak u Ciebie w z31 sa zamontowane te silowniki co podnosza przednia maske?
Awatar użytkownika
Fer
Stały gość
Stały gość
Posty: 405
Rejestracja: sob 17 lip, 2010 17:54
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

W Z31 nie było blow offa seryjnie ? Seryjnie jeździł na 0.4 bara ... Sam mam Z31 Turbo i blow offa jakoś się nie dopatrzyłem ... W dodatku Z31 miały VG30ET, a nie VG30DET, chyba że silnik został wymieniony z Z32



A siłowniki tak wyglądają -
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony sob 27 paź, 2012 08:55 przez Fer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Draxan
Postojebca
Postojebca
Posty: 1642
Rejestracja: czw 23 cze, 2011 20:52
Lokalizacja: UK - Bridgend / PL - Kraków
Kontakt:

a jak to do maski jest przyczepione? Bo zastanawiam sie czy jak kupie zestaw do z31 to bede musial duzo kombinowac zeby to u siebie w z32 zamontowac. Wnerwia mnie nieasomowicie ten bagnet z przodu... a maska mała i lekka to mysle ze spokojnie by to dało rade u mnie, kwestia zamocowania :)
Awatar użytkownika
Saqu
-#Sympatyk
-#Sympatyk
Posty: 1033
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2011 20:18
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

duże maski też mają podnośniki, kwestia tego, żeby zamontować to w miejsce które jest usztywnione, albo usztywnić takie miejsce gdzie są przykręcane główki od siłowników, niektórzy robią blachy dokręcane do zawiasów maski i do nich przymocowane takiegłówki
Poszukuję...
Awatar użytkownika
Draxan
Postojebca
Postojebca
Posty: 1642
Rejestracja: czw 23 cze, 2011 20:52
Lokalizacja: UK - Bridgend / PL - Kraków
Kontakt:

ja chce kupic zestaw do z31 , ale musze zobaczyc czy to sie nie minie z celem jak bede musial i tak wszystok zdemontowac bo tego nie zaloze :/ . Dosc malo miejsca u mnie pod maska ;)
lucyan555
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 8
Rejestracja: pn 22 paź, 2012 19:49
Lokalizacja: mragowo
Kontakt:

co to za hubba bubba pod maska? gdzie masz ori rure ze stali?
kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki VG”