"rennowacja" samochodu

Wszystko na temat silników VG

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
somsiad511
Stały gość
Stały gość
Posty: 301
Rejestracja: ndz 29 maja, 2005 19:26
Lokalizacja: Gorzow.wlkp
Kontakt:

jesli bedziesz cos potrzebowal narzedzi czy jakis informacji sluze pomoca o ile bede wstanie VWgalganiski rulez
tel 511094691
sato4
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 56
Rejestracja: śr 02 maja, 2007 14:18
Lokalizacja: gorzów wlkp.
Kontakt:

somsiad511 dzieki bardzo napewno skorzystam jednak narazie czekam az mi urlop dadza
sato4
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 56
Rejestracja: śr 02 maja, 2007 14:18
Lokalizacja: gorzów wlkp.
Kontakt:

no i znowu koszta wczoraj pare godzinek poszalalem i rozsypalem sprzeglo :) i jeszcze tlumiki mam do wymiany bo dziury mi sie porobily ..... ale jazda byla :D cudo samochodzik normalnie boski a to tylko seria i to nie do konca sprawna zapewne
cale szczescie ze koledze "jondeca" tez poszlo to juz o zakup sprzegla nie musze sie pytac jeszcze tylko wydech musze znalesc ..... no i jakis chip by sie przydal ... i turbiny wymienic na wieksze i pewnie jeszcze duzo duzo wiecej :roll:

[ Dodano: Nie Cze 24, 07 17:58 ]
mam pytanie odnosnie chipa zobaczylem w zwoim kompi ze mam wstawiony eprom atmel AT27C256R 70PI w podstawke czy jest to oryginalna kosc czy chip czy w kompie jest podstawka czy kosci sa wlutowane na stale w plycie
Awatar użytkownika
mniam
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 112
Rejestracja: ndz 28 gru, 2003 23:13
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

fabrycznie eprom jest wlutowany wiec masz cos podmienione
sato4
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 56
Rejestracja: śr 02 maja, 2007 14:18
Lokalizacja: gorzów wlkp.
Kontakt:

no to nawet fajnie bo teraz tylko musze kupic programator i moze wreszcie rozwiaze sie problem spalania a raczej nieprzepalania :)
sato4
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 56
Rejestracja: śr 02 maja, 2007 14:18
Lokalizacja: gorzów wlkp.
Kontakt:

po wymianie sprzegla musze tez wymienic wydech bo moj to jest jeszcze oryginalny wiec mawetniema co go spawac bo jest jak ser dziurawa chce kupic ten http://cgi.ebay.de/300ZX-Z32-Nissan-Dow ... dZViewItem bo reszte mam ok tlumiki koncowe byly wymieniane tylko ciekawi mnie czy jest jakas roznice w wydechach tz wersja euro od us
792286140
sato4
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 56
Rejestracja: śr 02 maja, 2007 14:18
Lokalizacja: gorzów wlkp.
Kontakt:

co do samochodu to znowu jezdzi sprzeglo narazie sam nabilem (czekam jak koles przywiezie nowe wraz z lekkim kolem) teraz tylko nie wiem dlaczego plyn od sprzegla zabarwia mi sie na czarno jakos wczesniej tego nie mialem. do zrobienie mam jeszcze tylnia os skretna bo tez nie chodzi dziala jak podlacze na krotko a podczas jazdy juz nie tez nie wiem dlaczego i w tej kwesti prosilbym o pomoc
792286140
Awatar użytkownika
Airbog
Stały gość
Stały gość
Posty: 448
Rejestracja: wt 15 sie, 2006 21:00
Lokalizacja: Litwa
Kontakt:

Chyba gumy w cylinderkach (glownym-pod pedalem lub roboczym-na skrzyni) juz padaja, dlatego i plyn zmienia barwe.
sato4
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 56
Rejestracja: śr 02 maja, 2007 14:18
Lokalizacja: gorzów wlkp.
Kontakt:

no i znowu dupa!!! podczas ostatnich ogledzin samochodu zauwazylem ze nie doladowuja sie turbiny tz na tym smiesznym wskazniku na zegarach idzie do 7 ale slabo popmuja weze i nawet jak walne do odciecia to powiem ze ten <font class="red">PIP</font> ktorym ma uchodzic nadmiar wychyla sie minimalnie. co moze byc tego powodem czy za maly filtr stozkowy?czy moze wtryski mi siadaja? bo samochod dodatkowo nie przepala (nadal) prosze o szybka pomoc bo na dniach zaczne go rozbierac i nie wiem co sprawdzic (nieszczelnosci nie mam prawie na 100%) ewentualnie jakis telefon kogos kumatego bo ja juz sily i pomyslow nie mam
792286140
GREEN APPLE
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 68
Rejestracja: wt 09 gru, 2003 11:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Jak chcesz żeby auto naprawde jeździło to musisz wszystko co jest już śmietnikiem wymienić.Dużą bolączką 300 jest też instalacja elektryczna.Jak coś będzie nie tak to będziesz miał ciągle problemy.Najlepiej auto przez zimę przejżeć i powymieniać wszystko co trzeba.Wydech jak już masz do wymiany to najlepiej odrazu zrobić większy i z kwasówki.
YAKUZA Tuning-Bydgoszcz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki VG”