nissan 240sx ka24de problem

Wszystkie inne silniki

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
osik90
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 32
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011 21:29
Lokalizacja: NML
Kontakt:

Witam mam następujący problem, auto Ciężko odpala a gdy już odpali to jeżeli się mocno wciśnie pedał gazu to auto jak by się dusi, a jeżeli delikatnie wciska się gaz to można go wkręcić do odcięcia, podejrzewany jest przepływomierz ale nie wiadomo jak go sprawdzić, bo jak się odłączy przewód to auto pracuje tak samo tylko że wkręca się do 3tyś obrotów max.
Awatar użytkownika
MORDA
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 552
Rejestracja: ndz 21 mar, 2010 08:11
Lokalizacja: Dankowice/Bielsko-Biała
Kontakt:

Skąd jesteś ? bo tak przez forum z pisania to się nie wiele załatwi... Co już sprawdzałeś u siebie ??
kamil 240
Stały gość
Stały gość
Posty: 259
Rejestracja: wt 11 gru, 2007 18:46
Lokalizacja: z grubej rury 2,5cala

ostatnio jak sprawdzalem ruine w warszawie 240sx czerwonego co byl do sprzedania w komisie za 4900 z 1991 roku z silnikiem ka24de to mial takie objawy - przeplywomierz po wypadku sie uszkodzil jak dostal przodem i cala lewa strona samochodu byla pokrzywiona i cudowana. ile stykowa masz ta przeplywke 3 czty 4 stykowa. ostatnio ige wystawial przeplywomierz do 240sx ale chyba 3 stykowy z ka24e spytaj go bo nie jestem pewien czy ma odpowiedni
Ostatnio zmieniony ndz 28 sie, 2011 22:59 przez kamil 240, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
osik90
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 32
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011 21:29
Lokalizacja: NML
Kontakt:

ja mam tą "ruinę" z warszawy, znajomy handlarz pojechał ze mną i wyciągnęliśmy ja za 1800zł :mrgreen: przepływomierz ma 4 styki a w kablu są 3, jestem z warami nie całe 20km od Brodnicy.
kamil 240
Stały gość
Stały gość
Posty: 259
Rejestracja: wt 11 gru, 2007 18:46
Lokalizacja: z grubej rury 2,5cala

haha niezle a obstawialem ze nikt nie kupi ogolnie to musisz poswiecic czasu i samochod z tego egzemplarza sie zrobi ;]. przepson z forum dorabia progi bo tam lichawe byly i reszte znajdziesz czesci musisz sie zakrecic. co do przplywki to daj ogloszenie w dziale kupie potrzebuje predzej znajdziesz przeplywomierz
Awatar użytkownika
osik90
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 32
Rejestracja: ndz 28 sie, 2011 21:29
Lokalizacja: NML
Kontakt:

Ige napisał ze ma :D tylko sprawdzi ile pinów, a to pytanie jeszcze jedno jak zamontuje ten przepływomierz to będę musiał stroić to wszystko?

Założyłem nowa pompkę walbro i jak ręką odją. Winna była pompka. temat do zamknięcia.
Ostatnio zmieniony wt 06 wrz, 2011 22:02 przez osik90, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki reszta”