BMW V8 4.4L do s13 !

Wszystkie inne silniki

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Binio_
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 4684
Rejestracja: wt 30 maja, 2006 01:19
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Ktoś kiedyś brał maske z wylotami powietrza ode nas, one mają zrobione inne użebrowanie od środka i tam go nie ma gdzie silnik wychodzi w górę. ponoć dzięki temu się własnie maska domknęła

Po co Ci wielki obrotek z shift lightem ? :lol:
Awatar użytkownika
SEBA200SX
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 585
Rejestracja: śr 15 gru, 2010 20:29
Lokalizacja: Gdańsk

Binio_ pisze:Ktoś kiedyś brał maske z wylotami powietrza ode nas, one mają zrobione inne użebrowanie od środka i tam go nie ma gdzie silnik wychodzi w górę. ponoć dzięki temu się własnie maska domknęła
ja kiedyś brałem od was taką maske dla kolegi ale jego projekt wciąż w budowie tak że chyba zmusze go żeby zamienił sie na moją z też przecież z laminatu :P
Po co Ci wielki obrotek z shift lightem ? :lol:
no wiesz v-ki tak szybko sie kręcą do 10 000 tyś ob/min że musi być duży i z lampką :lol: tak na serio to nie chce mi sie kombinować z podłączeniem pod seryjny ale tym to sie będe przejmował na samiutkim końcu operacji

a tak w ogóle to my tu gadu gadu a ja dalej nie wiem jakie serwo ma grzesboy !!!!
wiem że zawsze można przesunąć serwo do przednich lamp ale dla mnie to troche druciarstwo a po drugie tam będzie zbiorniczek na płyn od wspomagania i puszka z filtrem oleju + weże itp tak że nie zmieści sie :?
" Każdego dnia , sam na sam z koncepcją , próbujemy spełnić nasze marzenia , ciężko pracując nad każdą indywidualnością i każdą urwaną sekundą , to jest nasze życie i nasza miłość , naszego ciała i duszy ..."
Awatar użytkownika
grzesbboy
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 165
Rejestracja: ndz 02 sty, 2011 21:21
Lokalizacja: Nisko
Kontakt:

Czyli flaszka dla mnie jeśli powiem jakie serwo ma grzesbboy :D

Ja mam serwo z suzuki swift lub subaru justy bodajże 97 lub 99 rok
z tego co pamiętam wchodziło p&p

sorry że dopiero teraz ale dłuższy czas byłem całkowicie po za czasem nawet żeby zajrzeć na fora :?

m62 dobry wybór, jest różnica miedzy m60 te 40nm robi robote, skrzynia 5b podobno mocniejsza od 6,
od razu zrób spieka na min 6 łopatek i docisk wzmocniony :)
Ban0ff
Postojebca
Postojebca
Posty: 1813
Rejestracja: pn 19 wrz, 2005 14:47
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

to dla mnie druga flacha za sciagniecie do tematu Grzesia :D
Sprzedam przewody teflonowe do turbo w oplocie stalowym, komplet do CA18 (t25/t28/gt2x) 300zl, SR20 320zl info na priv

S13 2JZ / 730HP 820NM
Awatar użytkownika
SEBA200SX
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 585
Rejestracja: śr 15 gru, 2010 20:29
Lokalizacja: Gdańsk

nooo! wielkie wielkie dzięki bo to info zaoszczędziło mi wiele czasu i nerwów ...zaraz zamówie jakieś z allegro :D
grzesbboy pisze:m62 dobry wybór, jest różnica miedzy m60 te 40nm robi robote, skrzynia 5b podobno mocniejsza od 6,
od razu zrób spieka na min 6 łopatek i docisk wzmocniony :)
co do spieka to nie chce bo auto ma czasami służyć do zabawy po mieście oraz z racji tego że nie mam lawety nie raz będe nim dojeżdżać na tor /plac itp wiec troche stania w korkach i po spieku...

u mnie jest seryjne sprzęgło z dwumasem ( ale w b.d stanie ) + obiłem tarcze kewlarem .... na takim setupie jeździł Rubik i jak gadałem z jego ojcem nigdy mu sie nie ślizgało i nie mieli z tym żadnych problemów :) tak że narazie zostaje tak jak jest zobacze jak sie będzie z tym mi jeździć
Ban0ff pisze:to dla mnie druga flacha za sciagniecie do tematu Grzesia :D
skocze po kratę wódki bo jeszcze pewnie bede miał jakieś pytania to na koniec porozsyłam pakietami :lol:
" Każdego dnia , sam na sam z koncepcją , próbujemy spełnić nasze marzenia , ciężko pracując nad każdą indywidualnością i każdą urwaną sekundą , to jest nasze życie i nasza miłość , naszego ciała i duszy ..."
Awatar użytkownika
grzesbboy
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 165
Rejestracja: ndz 02 sty, 2011 21:21
Lokalizacja: Nisko
Kontakt:

Haha nom racja gdyby nie Ban0ff to pewnie bym tu nie zajrzał :)

Ja używam spieka 6 łopatek i spokojnie na codzień można śmigać a i na trening na kołach się jeździło ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki reszta”