wiecej moccy w p 11

Wszystkie inne silniki

Moderator: Moderator

Anonymous

cesc jestem tu nowy ale jestem szczesliwym posiadaczem nisana primery1,6 model p 11.czy mozna zwiekszyc moc w tym silniku jesli tak to jak mysle o chip troniku, co wy otym myslicie? janusz
zyzy

mozna ale poco?
taniej bedze kupic silnik sr20de 143km lub 130km i lepszy efekt i potem do tego turbo
Anonymous

dzieki za odpowiedz ale wymiana silnika odpada pozostaje tylko modyfikacja tego co mam wystarczy mi troche ponad 110 KM
Awatar użytkownika
dr Mike
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 537
Rejestracja: pn 28 lip, 2003 11:50
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

1.6 wolnossący to nie jest jakaś wdzięczna do modyfikacji jednostka. Czip da Ci bardzo niewiele. Najlepszy stosunek przyrostu mocy do kasy będziesz miał przy zagazowaniu, ale to 1) tylko chwilowy przyrost mocy; 2)trzeba używać z głową a i wtedy zdarzają się "niespodzianki" :cry: .
Turbo - bardzo dobre ale kosztuję kupę kasy.
GT - też się wykosztujesz a efekt średni.
Także najlepiej zmienić: auto albo sinik...
Pzdr
zyzy

sprubój :)
pojedz na hamowine zobacz ile ma
potem dobry dolotu 400-500zl
wydech 1200-1400 kolektor1500-2500 obróbka głowicy 2000-3500 wałki ?? elektronika 1500-2000 i moze bedze te 120km
albo turbo za 8000-10000 + wydech
lub nitro 1500 w góre
Anonymous

dzieki za odpowiedzi z tego co czytam to mysle ,ze najlepszym wyjsciem bedzie wymiana silnika .w jakiej ceniemoge nabyc taki silnik
Awatar użytkownika
GT350TA
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 40
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 18:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Trzeba bylo od razu kupic wersje z 2.0, a tak pojawia sie problemy ze skrzynia ,hamulcami,zawieszeniem(inna twardosc),mozliwe ze z przegubami tez.Chcialem tak zrobic w vectrze ale problemow jest naprawde duzo.
Awatar użytkownika
mellow
Stały gość
Stały gość
Posty: 402
Rejestracja: ndz 21 wrz, 2003 17:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Na Ostrobramskiej ( Wuwua ) jak ktos sie ostatnoi pytal to mieli SR20DE ... niestety niewiem za ile :?
"I had a look around the carpark and couldn't help noticing, that my car is significantly faster than all of yours..."
powered by:Japan Sport Service
ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki reszta”