Swap 2jz non vvti do s13 proszę o info

Wszystkie inne silniki

Moderator: Moderator

turbokillers
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 77
Rejestracja: wt 21 paź, 2014 18:21
Lokalizacja: Warszawa

Jako że zakupiłem już 2jz potrzebuje wszystkich możliwych informacji posiadaczy tego silnika i wszystkich znawców tematu o swapie 2jz do s13.Projekt to 2jz bez VVti + skrzynia bmw 3.0d.Potrzebuje informacji przedewszystkim od strony elektryki,sterowania silnika.Innymi słowy ktory kabel gdzie i do czego by odpalic bez wiekszych problemow i by działały wskażniki z seryjnych zegarów.Przydało by się też trochę wiadomości ze strony technicznej.Wiem ze stabilizator będzie wadził o wydech,jest jakiś problem z miską i wózkiem.Proszę o wypowiedzi tylko związane z tematem.Licze na jakieś schematy,podpowiedzi i info gdzie zdobyć potrzebne części.
Ja mu w gas a on bokiem w las
turbokillers
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 77
Rejestracja: wt 21 paź, 2014 18:21
Lokalizacja: Warszawa

Up
Ja mu w gas a on bokiem w las
turbokillers
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 77
Rejestracja: wt 21 paź, 2014 18:21
Lokalizacja: Warszawa

Nikt nie wkładał 2jz do s13??????
Ja mu w gas a on bokiem w las
Awatar użytkownika
MEFisto087
Redaktor
Redaktor
Posty: 4107
Rejestracja: pt 08 paź, 2010 12:29
Lokalizacja: WM_____

szukaj, nik ci nie da gotowców bo ludzie na tym zarabiają
Sucz 200sx S13
Pickup D22
Parch Patrol Y60<= Sprzedany
Opinie w dziale Giełda
Obrazek
"If it isn’t broken, don’t fix it"
Awatar użytkownika
grzesko
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 237
Rejestracja: wt 18 sty, 2011 11:20
Lokalizacja: Siedlce

mechanicznie to nie problem włożyć ten sinik, łapy są dostępne i można je kupić, potrzebujesz przednią miskę olejową, stabilizator chyba trzeba wyrzucić. Co do elektryki to tak jak MEFisto087 napisał, nikt Ci nie da gotowca. W warszawie masz kilka firm które by Ci to ogarnęły i raczej nie skasują nie wiadomo ile.
BARTI
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 18
Rejestracja: wt 15 lut, 2011 22:50
Lokalizacja: Częstochowa

Witam, ogarnąłeś temat z tym stabilizatorem? też wrzucilem 2jz i narazie stabilizator odkręciłem ale nie znalazłem info czy da sie kupic jakis który omija miske?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki reszta”