Skyline 300GT blokada Vmax

Wszystkie inne silniki

Moderator: Moderator

skyline
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 6
Rejestracja: pn 06 paź, 2008 08:32

Witam mam problem w nissanie skyline 300 gt z 2001roku mam zablokowaną prędkość maksymalną zna ktoś może jakąś firmę która może to odblokować?
xree
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 186
Rejestracja: czw 26 kwie, 2007 06:00
Lokalizacja: Polkowice/Lubin
Kontakt:

Podeślij numery sterownik na pw. Pozdrawiam
mack1
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 195
Rejestracja: ndz 06 lut, 2005 20:04
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

zalezy czy masz pleja, iksboksa czy nintendo
tutaj cos znajdziesz:
klik
rtuber
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1204
Rejestracja: śr 20 lut, 2008 12:49
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

mack1 pisze:zalezy czy masz pleja, iksboksa czy nintendo
tutaj cos znajdziesz:
klik
Nie wiem czym chciałeś pomoc koledze skyline. :?
Ale chyba jeszcze nie wiesz ze oprucz konsol do gier istnieje prawdziwe zycie w ktorym nie ma kodow aby autko jechało szybciej a zeby cos osiagnac trzeba sie napracowac .
Obrazek
Jeszcze Cię Wskrzeszę !!!
Awatar użytkownika
roball
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3140
Rejestracja: śr 29 cze, 2005 21:33
Lokalizacja: dziura na zachód od Wieliczki

rtuber pisze:
mack1 pisze:zalezy czy masz pleja, iksboksa czy nintendo
tutaj cos znajdziesz:
klik
Nie wiem czym chciałeś pomoc koledze skyline. :?
Ale chyba jeszcze nie wiesz ze oprucz konsol do gier istnieje prawdziwe zycie w ktorym nie ma kodow aby autko jechało szybciej a zeby cos osiagnac trzeba sie napracowac .
to była ironia ..
taki styl wypowiedzi, który niewprost przekazuje powątpiewanie w sugerowane fakty..

pisząc najprościej jak się da
mack1 wątpi czy skyline ma samochód o który pyta..

przynajmniej ja to tak odebrałem..
Człowiek człowiekowi wilkiem,
a zombie zombie zombie...
skyline
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 6
Rejestracja: pn 06 paź, 2008 08:32

hmm... drogi mack1 nie kazdy jest dzieckiem neostrady i o samochodach tylko sni lub prowadzi je w grach :) jesli chcecie moge wrzucic kilka fotek :)
rtuber
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1204
Rejestracja: śr 20 lut, 2008 12:49
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Pochwal sie swoim sky :)
Obrazek
Jeszcze Cię Wskrzeszę !!!
skyline
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 6
Rejestracja: pn 06 paź, 2008 08:32

oto i on :D auto tylko z pozoru wyglada lagodnie wszystkie mozliwe zakrety i ronda bokiem :)
Załączniki
4.JPG
3.JPG
2.JPG
1.JPG
Awatar użytkownika
Marcinrat1
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 340
Rejestracja: pn 02 lip, 2007 18:34
Lokalizacja: Wągrowiec
Kontakt:

nie miałem okazji oglądać jeszcze tego auta ale szczerze mnie się nie podoba... może inaczej jest ładny jak ma limuzynę samochód rodzinny ale nie na sport....
Awatar użytkownika
roball
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3140
Rejestracja: śr 29 cze, 2005 21:33
Lokalizacja: dziura na zachód od Wieliczki

A który skyline wyglądał sportowo?
postaw dowolny model bez żadnych dodatków (bodykitu) - tak jak fabrykę opuszczał, przy np. ferrari :)
można by polemizować przy DR30, no i oczywiście nie dotyczy to nowego GT-R..

cały urok skyline polega na tym, że to bestia w garniturze, widzisz jakąś taką 2 drzwiową taksówkę a po chwili jej nie widzisz i nie wiesz gdzie znikła :D

ten konkretny model jest oparty na płycie 350z - tyle że jest bardziej zrobiony na limo,
4 drzwi, 100kg cięższy, miększy zawias.. w stanach sprzedają go jako Infinity G35
ale jakby na na to nie patrzeć - ma pod machą VQ35DE, tylny napęd i rozkład mas prawie 50/50 ...
Człowiek człowiekowi wilkiem,
a zombie zombie zombie...
Awatar użytkownika
Marcinrat1
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 340
Rejestracja: pn 02 lip, 2007 18:34
Lokalizacja: Wągrowiec
Kontakt:

ja nie mówię o sprawach technicznych z tego sobie zdaję sprawę (jedyne czego nie wiedziałem że to jest w USA Infiniti nie powiązał bym tych modeli)

chodzi mi tylko o Moje subiektywne wrażenia wizualne...

a i myślę że poprzednie wersje wyglądały jednak bardziej zadziornie coś jak prelude widać że to ma być opływowe i domyślnie powinno coś ciekawego pokazać (tyle że honda pokarze że tylko tak wygląda, a sky pokarze że coś potrafi)
skyline
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 6
Rejestracja: pn 06 paź, 2008 08:32

moze to dziwnie zabrzmi ale moim zdaniem nie jest to auto sportowe ani limuzyna jak dla mnie jest to sportowa limuzyna :) auto swietnie nadaje sie na dlugie trasy np anglia- polska wnetrze jest po prostu ogromne i bardzo komfortowe a silnika raczej opisywac nie trzeba auto nie jest bardzo twarde lecz przy pokonywaniu rond bokiem czy tez kreceniu baczkow na parkingach nie wychyla sie zbytnio na drodze przyciaga uwage wszystkich od kierowcow polonezow po najnowszych mercedesow :)
Załączniki
7.JPG
6.JPG
5.JPG
Awatar użytkownika
dziubas
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1020
Rejestracja: ndz 11 lip, 2004 22:41
Lokalizacja: warszawa WOLA
Kontakt:

No tak wszystko fajnie ,ale nie ma jednak tego COŚ :wink:
skyline
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 6
Rejestracja: pn 06 paź, 2008 08:32

hehe zapraszam na jazde testowa zapewniam ze auto ma to "cos" po prostu wielu rzeczy nie da sie opisac ani pokazac na zdjeciach :)
Awatar użytkownika
Pajak2444
Postojebca
Postojebca
Posty: 1522
Rejestracja: pn 27 wrz, 2004 22:58
Lokalizacja: Dlugoleka
Kontakt:

a jak reaguje ten TIP TRONIC, da sie tym jezdzic prawie jak manualem?
czy mozna zrobic down shifta zeby auto wprowadzic w poslizg , zy zanim zareaguje to przepompuje olej i spokojnie zrerdukuje bieg?

Ja ostatnio zachorowałem na G35 ale coupe :)) ceny w USA sa można by rzec smiesznie niskie, choc kurs dolca juz sie niestety stabilizuje..

Wersja G35 sport to prawie 350Z z tym wyjatkiem ze ma 4 miejsca i to pełnowymiarowe jak na SKYLINE przystało. tylko boje sie tego silnika, opinie ma on straszne ze strony firm tuningowych, chyba ze juz sie cos z jego wykonaniem poprawiło, bo testy sprzed kilku lat zamiast deklarowanych 280km w serii wykazaly max 267 a w najgorszym wypadku 247km !!!!!!!! przypominam ze auto NOWE, oczywiscie dotarte, a test wykonany na obciążeniówce !!
Sprzedam SHORT SHIFTERY ,, downpipy , frontpipy 3", zegary SWOOSH i SAGA 52mm i 60mm
ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki reszta”