2 Boost gajgery na jednym wyjsciu podcisnienia ?

Wszystko dotyczące użytkowania, dobierania, eksploatacji turbin oraz ew.napraw

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
dredman
-#Sympatyk
-#Sympatyk
Posty: 408
Rejestracja: pn 21 wrz, 2009 20:19
Lokalizacja: Radom

Witam :)

Tak sie zastanawiam czy podlaczenia dwoch boost wskaznikow do jednego wyjsc podcisnienia czyli przez trojnik nie pomiesza nic we wskazaniach... Czemu chce tak zrobic ?
Mam jeden wskaznik zegar analogowy (autogauge) i blitz turbo timer z digi wskazaniem cisnienia doladowania i wlasnie chce go podlaczyc.. mysle sobei trojnik zalatwi sprawe ??

Pozdr
Ban0ff
Postojebca
Postojebca
Posty: 1813
Rejestracja: pn 19 wrz, 2005 14:47
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

najlepszy bylby trojnik z grubszym wejsciem i 2 cienszymi wyjsciami, grubszym przewodem podlaczasz do kolektora, ale mysle ze jak normalnie dasz na zwyklym trojniku to bedzie ok
Sprzedam przewody teflonowe do turbo w oplocie stalowym, komplet do CA18 (t25/t28/gt2x) 300zl, SR20 320zl info na priv

S13 2JZ / 730HP 820NM
Awatar użytkownika
TiGRA
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1777
Rejestracja: pt 06 lip, 2007 11:17
Lokalizacja: Kórnik /k. Poznania
Kontakt:

Nie jestem przekonany do tego rozwiązania...

Nie lepiej

BOOST 1 dla ciśnienia przed IC [manulany]
BOOST 2 Cisnienie w kolektorze [TT]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
dredman
-#Sympatyk
-#Sympatyk
Posty: 408
Rejestracja: pn 21 wrz, 2009 20:19
Lokalizacja: Radom

a przed ic to w ktorym miejscu ? no i musze ta gruszeczke mala-filterek ogarnac zeby mi syfu nie nalecialo do czujnika ofc
Awatar użytkownika
TiGRA
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1777
Rejestracja: pt 06 lip, 2007 11:17
Lokalizacja: Kórnik /k. Poznania
Kontakt:

wepnij się w wężyk przy sterowaniu WG/DV
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
dredman
-#Sympatyk
-#Sympatyk
Posty: 408
Rejestracja: pn 21 wrz, 2009 20:19
Lokalizacja: Radom

czyli tu ? hmm albo nypelek jakis maly do icka na poczatku wstawic chociaz hmm... przeciez ja mam tu mbc wpiete ;)
Obrazek
bede to musial pozaciskac mocno z reszta to podcisnienie wiec samo tez sie zacisnie.. ale chyba wezyk bede musial ze 4mm srednicy wenetrznej wziac bo ten co mam ma 3mm wiec moze byc lekko za cienki.. teraz tylko ten filterek kupic maly nie ma kto ?

thx
Ostatnio zmieniony pn 03 cze, 2013 21:07 przez dredman, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turbo”